Jonny Daniels propaguje kłamstwa Jana T. Grossa, dyskredytuje dr Ewę Kurek i sprzeciwia się ekshumacji w Jedwabnem

40

Wszystkim prawicowym fanom Jonny Danielsa polecam lekturę jego artykułu, który pojawił się na portalu algemeiner.com w lipcu 2016 roku. Daniels wprost propaguje w nim kłamstwa Jana T. Grossa o „Polakach, którzy spalili swoich żydowskich sąsiadów”. Co prawda, Daniels stwierdza, że on nie obarcza za to winą ich potomków i „rusza naprzód”, ale nie zmienia to faktu, że swoim artykułem legitymizuje paszkwil Grossa, a Polaków wzywa do rozliczenia się z „trudną przeszłością”.

Czyżby Jonny Daniels nie wiedział, że ekshumacja w Jedwabnem została wstrzymana na wniosek strony żydowskiej, gdy wstępne wyniku badań pokazały, że do Żydów w stodole strzelano, co wskazuje na sprawstwo Niemców? Czyżby Daniels nie słyszał o zeznaniach świadków zgodnie informujących o obecności niemieckiego komanda w Jedwabnem 10 lipca 1941? Czyżby nie wiedział, że część Polaków mieszkających w Jedwabnem została zmuszona przez Niemców do pilnowania Żydów na rynku i ze z tego rynku udało się im część Żydów wyprowadzić i uratować? Czy Daniels nie wie o tym, że Żydzi Eliasz Grądowski i Abram Boruszczak, którzy po wojnie wskazali Polaków jako sprawców masakry, w ogóle nie byli w Jedwabnem w 1941 roku? Jeśli tego nie wie, to niech się dokształci zamiast legitymizować paszkwil Grossa w artykule „Jedwabne 75 lat później”, którego tłumaczenie zamieszczam poniżej

Jedwabne 75 lat później

Jonny Daniels

Jest niewiele miejsc tak dzielących i wywołujących takie emocje jak Jedwabne, szczególnie w odniesieniu do dzisiejszych relacji polsko-żydowskich. Jedwabne to nazwa miasteczka, w którym Polacy zapędzili swoich żydowskich sąsiadów do drewnianego budynku i spalili ich żywcem, bezlitośnie mordując dzieci razem z rodzicami. Według Instytutu Pamięci Narodowej zostało tam zamordowanych co najmniej 340 polskich Żydów. Wydarzyło się to 10 lipca 1941 roku, dokładnie 75 lat temu.

To smutne, że pomimo wielu dowodów historycznych oraz pomimo tego, że mówi o tym większość polskich polityków, wciąż są osoby, które nie chcą uwierzyć, że tak było i wymyślają mnóstwo teorii spiskowych, aby wyjaśnić tę masakrę.

W młodości myślałem, że Jedwabne to typowy przykład stosunku Polaków do Żydów w czasie wojny. Jako Żyd mieszkający w Anglii byłem przekonany, że Polacy byli tak samo źli jak niemieccy naziści, a może nawet gorsi; nie kupowaliśmy niemieckich samochodów, ani niemieckiego sprzętu elektronicznego, a nasz stosunek do Polaków był zawsze bardzo negatywny. Kiedy rozmawiałem z Eli Wieselem, laureatem Nagrody Nobla i ocalałym z Auschwitz, powiedział mi, że powodem, dla którego naziści wybudowali obozy zagłady w Polsce było to, że Niemcy wiedzieli, iż Polacy nie będą protestować przeciwko mordowaniu Żydów.

Przez ostatnie dwa i pół roku zanurzając się w polską historię, kulturę i politykę, zrozumiałem, że prawdą jest coś innego – coś, co bardzo trudno ubrać w słowa i co jest bardzo niepopularne po obu stronach. Zrozumiałem to 10 lipca podczas mojej wizyty w Jedwabnem.

Zacznijmy od nie tak oczywistego faktu, że nie każdy Polak był Janem Karskim i nie każda Polka była Ireną Sendler (dwoje Polaków katolików, bohaterów Holokaustu). Polski naród musi być uczciwy i otwarty, jeśli chodzi o jego czasem trudną przeszłość i pamiętając o bohaterach, musi także pamiętać o nie tak rzadkich wydarzeniach, jakie miały miejsce w Jedwabnem i w Kielcach. Z drugiej strony, tak naprawdę czego jeszcze możemy oczekiwać od Polski?

Znany izraelski dziennikarz i ocalony z Auschwitz Noah Kleiger powiedział mi dzień po śmierci Eli Wiesela: „Nie zgadzam się z Elim w jednej kwestii – w jego pojmowaniu przebaczenia. Nie umiałbym i nigdy nie wybaczę tym łajdakom tego, co zrobili mnie i mojej rodzinie; jednak nie mogę obwiniać ich dzieci ani ich wnuków.” Powiedzmy to uczciwe, jak możemy obwiniać potomków za to, co uczynili ich ojcowie?

Jako społeczność żydowska musimy przezwyciężyć naszą nienawiść do Polek i Polaków; ona nam nie pomaga. Jako Izraelczycy mamy niewielu lepszych przyjaciół na scenie międzynarodowej niż Polacy będącymi naszym sojusznikiem w ONZ, parterami szkoleń wojskowych i innych. Nie będę opowiadał wam bajek o żydowskim odrodzeniu w Polsce, bo to nieprawda. Dla porównania, w Polsce jest dziś 20 tys. buddystów, którzy urodzili się jako chrześcijanie; to jest odrodzenie. Ale Polska jest dziś dla Żydów jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Europie.

Co do wyobrażenia, że Polacy „byli najgorsi” – po prostu go nie rozumiem. Strażnikami w obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy i Litwini; w Kownie miejscowi zmasakrowali Żydów, a ich żony przyglądały się temu i podsadzały dzieci do okien, żeby miały lepszy widok. Potem wszyscy razem odśpiewali hymn, żeby uczcić masakrę. Z pewnością wśród Polaków byli kolaboranci i źli ludzie, ale to nie wystarczy, żeby osądzić cały naród.

Ostatni ocalony z Jedwabnego, Icchak Lewin, który był tam 10 lipca, powiedział coś bardzo prawdziwego: w życiu zawsze jest równowaga, nie może być dobra bez zła. Wielu jego przyjaciół i członków rodziny zostało zamordowanych przez Polaków podczas masakry w Jedwabnem, ale on został uratowany przez Polaków, którzy ukryli go i kilku członków jego rodziny zaledwie pięć kilometrów od miejsca zbrodni.

Nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi. Musimy zawsze pamiętać o tych, których straciliśmy. Musimy jednak nauczyć się, w jaki sposób iść do przodu. Musimy pracować, aby nasza przyszłość była lepsza i skupiać się na tym, co dobre. Skupiać się na tych, którzy zrobili coś o wiele trudniejszego niż zabicie lub wydanie swojego sąsiada – na tych, którzy ryzykowali własnym życiem i życiem swoich bliskich, żeby uratować swoich sąsiadów. To jest mój sposób na pójście do przodu

PS. Starania dr Ewy Kurek o przeprowadzenie wstrzymanej ekshumacji w Jedwabnem Jonny Daniels skwitował tak: „Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polską a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła”. Tę wypowiedź opublikował Dziennik Wschodni w lipcu 2016 roku.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Typowa narracja żydowska. Pod pozorami zachowania obiektywizmu przemyca treści, które Żydom pasują, a które zgodne są nie z rzeczywistością, a jedynie z żydowską hagadą.Skompromitował się po raz n-ty ! Tutti, tutti, panie frutti !

  1. Helena mówi

   Chociaż z natury jestem ufna ja również nie wierzę w dobre intencje Pana Danielsa.Pisze on, że od dzieciństwa Izraelczycy nasączani są opowieściami, które kształtują ich nienawistny stosunek do Polaków. Wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie tym ….. Pisze też, że społeczność żydowska musi przezwyciężyć nienawiść do Polaków i Polek bo “ona im nie pomaga” w sytuacji, gdy na scenie międzynarodowej niewielu mają lepszych przyjaciół niż Polacy. Miło, że tak pisze choć nie wiem czy tak uważa. Brzmi to jak jakaś kalkulacja. Kochani przyjaciele Żydzi, starsi bracia , wiecie przecież, że nie ma skutku bez przyczyny więc:
   – jeśli chcecie mieć przyjaciół sami bądźcie nimi bez wyrachowania, Nasze przysłowie mówi, że przyjaciół poznaje się w biedzie. My Was przygarnialiśmy w Waszej biedzie a jak się odwdzięczaliście,gdy nas dotykała bieda? Pamięć macie dobrą więc dobrze wiecie.
   – jeśli chcecie by inni Was szanowali , szanujcie innych ( kochaj bliźniego swego jak siebie samego)
   – jeśli chcecie by inni wyznali grzechy, zróbcie rachunek sumienia i wyznajcie swoje grzechy,
   – jeśli chcecie “skupiać się na tym co dobre i pójść do przodu” nie zmuszajcie nas byśmy zaczęli swoje dzieci wychowywać tak, jak wychowany został pan Daniels i jego koledzy.
   – nie obrzucajcie nas g….którym sami jesteście nieżle upaprani. Pokażcie, że naprawdę zależy Wam na prawdzie. Przecież to my ryzykujemy.
   Pan Daniels twierdzi że “nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi” ale “musimy jednak nauczyć się, w jaki sposób iść do przodu”. Chyba jednak tak rozumując, pomimo uznania dla ” tych, którzy ryzykowali własnym życiem i życiem swoich bliskich, żeby uratować swoich sąsiadów” będzie szedł tak jak dotychczas. Same deklaracje dobrych chęci już nie wystarczą. Trzeba dowodów. Czy my również “nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi”? Na czym mamy się skupić ? Wszak nic nie wiemy o ” tych, którzy zrobili coś o wiele trudniejszego niż zabicie lub wydanie swojego sąsiada ” A może z wrodzonej skromności pan Daniels się nie chwali ? Podobno czas leczy wszystkie rany. Trzeba je jednak odsłonić by cudowny czas wiedział co leczyć.

 2. michu mówi

  Pilnuje interesów eskimosów i tyle 🙂

  1. Liliana mówi

   Przed chwilą przeczytałam na fejsie,że J.Daniels siedzi w Zarządzie Lasów Państwowych.Znalazł się chyba jakimś pisowskim cudem po przyspieszonej ścieżce do przyszłej prywatyzacji lasów po wprowadzeniu w Polsce Ustawy 447.Na twitterze natomiast widziałam Danielsa z jakimś rabinem w towarzystwie leśników w mundurach służbowych.Już chodzą i wypatrują,może wyceniają lasy,ale Polakom nikt i nic nie mówi.Bo i po co?Tępy lud dalej wierzy bez zastrzeżeń w religijność i patriotyzm PIS-u najprawdziwszych Polaków pod “gwiazdami”(Dawida).

 3. goj mówi

  A Bóg nic sobie nie robi z tego, że Jego ulubieńcy są takimi zakłamanymi świniami. Dlaczego?

  1. michu mówi

   Katolicy są zakłamani? Nie zauważyłem.

  2. Goj mówi

   Mówię o Żydach.

  3. michu mówi

   Współcześni Żydzi to potomkowie Chazarów. Oni ulubieńcami Pana Boga???

  4. Rob Veggett mówi

   Tak, to ci Chazarzy sa ta Synagoga Szatana z 2 i 3 rozdzialu Ksiegi Objawienia Jana (Apokalipsy).

  5. Mik mówi

   A ci wczesniejsi to jakiego boga byli ulubiencami? Zastanawialiscie sie do kogo oni sie modla? Kim moze byc bog, ktory nakazywal skladac ofiary z ludzi i zwierzat? Ktory nakazuje tak zabijac zwierzeta, zeby bardziej i dluzej cierpialy? Ktory nakazal Izraelitom ucikajacym z Egiptu najpierw okrasc Egipcjan ze zlota i drogocennosci? Ktory nakazal im klamac : np. Egipcjan, ze pozyczaja te drogocenności, opowiadać kłamliwe historie, ze byli niewolnikami w Egipcie. Kto przy zdrowych zmyslach uwierzy, ze niewolnik bedzie w stanie od swego pana poczyc zloto i kosztowności? Kim jest bóg, ktorego Jezus określił pośrednio, tak zwracajac sie do Żydów: “Jesteście dziećmi szatana”

  6. Rob Veggett mówi

   Watykan i ich Jezuici to kolejna antypolska mafia, tak jak zydowscy Syjonisci!!!

  7. michu mówi

   Tak mówili sowieci i ich sługusy w Polsce (a na prowincji rozpylali to ich ochotnicze rezerwy)

  8. sasa mówi

   Ostatnio udostępnione dokumenty Czerwonego Krzyża, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi „tylko” 271.301. Liczba ta

   obejmuje wszystkich zmarłych także z przyczyn naturalnych, chorób, epidemii tyfus. Więcej w artykule:

   Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

  9. Rob Veggett mówi

   95 % wspólczesnych Zydów to zadni wybrancy Boga, bo to nawet nie sa Semici. Zaden z tych chazarskich (turecko-mongolskich nawrotów na talmudyczny Judaizm) oszustów nie potrafi w zaden przyzwoity i logiczny sposób udowodnic swego rzekomo semickiego pochodzenia od którekokolwiek 12 semickich plemion Jakuba (czyli Izraela)!!! Ludzie, tym im rzucajcie w ich zaklamane geby!!!

  10. michu mówi

   Kto wie czy nie więcej niż 95%.

  11. Sava mówi

   Bóg milczy bo nie istnieje! Gdyby istniał nie byłoby na świecie ani jednego Żyda!

 4. Franek Zerościemny mówi

  Jak wiele jeszcze podłości usłyszymy na temat nas Polaków, z ust tak “zacnego” manipulatora i innych mu podobnych? Kiedy wreszcie usłyszymy słowo przepraszam za lata żydowskich mordów na Polakach, za komunizm, za szkalowanie nas, kiedy państwo Izrael za to wypłaci odszkodowania? Jak do tej pory żaden faryzeusz tego nie zrobił, najwyższy czas

  1. Jerzy mówi

   Nigdy !!!

 5. Robert B. mówi

  Ten Żyd ma tu zadanie: urabiać “Polaczków” pod interesy żydostwa. W normalnym państwie agent obcego wrogiego wywiadu zostałby pojmany, aresztowany, a w odpowiednich okolicznościach odstrzelony.

  1. Kwal mówi

   Problem w tym Panie Robercie, że My nie żyjemy w normalnym państwie tylko w państwie istniejącym teoretycznie…

  2. Teresa mówi

   My żyjemy w państwie Polin,mówił o tym Dudesh,ups,Andrzej Duda,Żyd premierem,80% parlamentu Żydzi,Żydzi na najwyższych stanowiskach w polskich spółkach,w bankach też Żydzi i masoni,w Sejmie i pałacu prezydenckim palą chanuke,a Polacy to obywatele drugiej kategorii.

  3. Goj mówi

   Będzie już tylko gorzej. Góra 10 lat i będą nas traktować, jak Palestyńczyków. Przejęli wodociągi, serwują nam “szczepionki”, czyli będą nas truć na potęgę. Będziemy wiecznie zmęczeni, otępiali, głupi i chorowici, żeby zaden z nas nie był w stanie zrobić kariery, albo nie miał siły się zbuntować.

  4. Goj mówi

   Dowiedziałem się, że w Izraelu tylko w Palestynie dodają do wody fluor. Czyżby dbali o ich zęby bardziej od zębów żydów hmm?

  5. Rob Veggett mówi

   Tak to Juz nie Polin, a Judeopolonia, a na swiecie sa tylko 2 parlamenty, gdzie obchodzi sie Chanuka, Kneset w Izraelu i Knesejm w Polin czy juz raczej Judeopolonii.

 6. V mówi

  Czegos nie rozumiem. Czyw Izraelu nie prowadzi się ekshumacji? Nie weryfikuje hipotez w kryminalistyce? Nie przeprowadza dowodow w sprawach karnych? Jak mozna klamac tak bezczelnie?

  1. michu mówi

   Można, bo naszym władzom oni mogą wmówić obojętnie co i w podskokach wykonają.

 7. Rob Veggett mówi

  Jan pawel II vel karol Wojtyla to pól-Zyd po matce z domu Katz. Daniels oczywiscie nie chce ekshumacji, bo wyszedlby kolejny szwidel zydowski, tak jak i ich szwindel zwiazany z Prowokacja Kielecka. Ta prowokacja byla zainscenizowana, gdyz wychodzily coraz bardziej na jaw zbrodnie zydowskie popelnione na narodzie polskim przez zydowskich Sowietów i komuchów od roku 1938 do roku 1956.

  1. michu mówi

   To że matka św. Jana Pawła II była zd. Katz to też szwindel żydowski. Na szczęście dość szybko udało się to przebrzydłe kłamstwo zdemaskować, które miało jeszcze bardzie upokorzyć Polaków niż wszystkie inne prowokacje.

 8. jerzy mówi

  A co on tu robi w Polsce,skąd się wzioł

 9. city ZEN mówi

  może przypomnijcie mu ze w polsce odbyły sie eksklamacje grobów żydowskich i to za zgoda żydowskiej społeczności

 10. LucyLucenta mówi

  Zmienił się ETAP – teraz, po ogłoszeniu przez Kaczora, ze należą się nam reparacje. Żydy zajarzyły, że jak się przyłożą do skubnięcia Niemiec tym sposobem, to będzie to sposób “sprawiedliwy”, ale przede wszystkim dający więcej szans na sukces, szczególnie jak poprze go Trump. My wiemy, ze jest szansa,l bo Trump nie lubi Merkelowej.
  Powiem więcej, gdzieś w sieci mignął mi dokument podpisany przez hrabiego Potockiego /kto zacz?/, przedstawiciela rządu USA i jakiegoś żyda / diaspora? Natywny?/, którzy ustalili, że Polska ściągnie reparacje z Niemiec na poziomie USD one trillion, ale w cash’u dostanie tylko niewielki procent, bo cala kasa będzie szła przez żydowskie banki w USA, a my będziemy mieli z tego nieograniczony dostęp do technologii…..
  Jak pisałam – mignął mi dokument. Nic więcej nie dodamj, bo nie mam możliwości jego weryfikacji. Może to fake, może nie, ale pojawił się na chwilę przed zmianą Beaty na Mateusza, który wprowadza do nas JP Morgana.
  Przy okazji przecież w Polsce nic się istotnego nie dzieje, a Niemcy najchętniej utopili by nas w łyżce wody. Czyżby i oni wiedzieli już o dokumencie, kluczowej roli Polski jako ofiary bandyckiego napadu, która odbiera należność za pomocą amerykańskiego egzekutora i chowa swoją własność w żydowskim JP M?
  Dla nich jedyną nadzieją jest zmiana rządu, bo tu już nie chodzi o jakieś 20 czy 50 mld strat związanych z uszczelnieniem VAT w Polsce tylko z utratą żywej gotowizny po wszelkich podatkach z kasy państwa na poziomie nawet do 100 mld rocznie. Niemcy musiałby iść w takiej sytuacji na żebry !!!

 11. M.S.Kazimierzak mówi

  W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
  MIchael Jones WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Tą wojnę opisał Song Hongbing jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów,aby n nich zarabiać.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 12. BB mówi

  Kiedy żydzi zapłacą z zbrodnie obywateli żydowskiego pochodzenia w stosunku do Polaków do jakich dopuszczali sie za PRLu .

 13. d. mówi

  Wasza religia, panie Daniels mówi, ze z miejsc zbrodni, czy z miejsc niegodnego pochówku prochy musza być przeniesione na kirkut albo do Izraela. Kiedy mówi pan, ze jest inaczej to tym samym, chcąc czy nie chcąc, staje pan w obronie kłamstw oszusta, polakozercy Grossa. Niech pan nie opowiada, ze nie wolno ekshumowac bo jest bardzo wiele przypadków gdzie ciała Żydów ekshumowano zeby np. …zbudowac lotnisko! Obraża pan Polakow swoimi wypowiedziami. Jesli zamierza pan uporczywie stac obok polakozercy Grossa to raczej niech pan wraca skąd Pan przyjechał. Wg raportu profesora Koli biorącego udział w pracach w Jedwabnem wykonano zaledwie powierzchowne prace archeologiczne, nigdy zaś nie dokonano ekshumacji. Proszę się zapoznać z raportem z tychze prac pana profesora Koli. Niech IPN wreszcie upubliczni raport profesora Koli bo cała Polska mówi o tym co w tym raporcie jest zawarte i od lat, tyle, ze zaden notabl nie odważył się te informacje oficjalnie ogłosic np. w TVP, czy na stronach IPN choćby. Dla nas Polaków ekshumacja w Jedwabnem jest niezmiernie wazna! Nieważne jest dla nas czy ona /ekshumacja/ dowiedzie, ze zbrodni dokonali wyłącznie niemcy – jak twierdzą swiadkowie tamtych wydarzen, mieszkancy Jedwabnego, czy tez ekshumacja ta dowiedzie, ze tych biednych ludzi zabili sami Polacy! Dla nas Polaków najważniejsza jest PRAWDA! Jezeli i dla pana tez panie Dan iels to winien pan dzis stać po stronie Polaków i dązyc wraz z Polakami do dokonania ekshumacji a następnie do dokonania wreszcie godnego pochówku ludzi, tak jak wasza religia kaze – kazdego człowieka nalezy pochowac oddzielnie a nie w zbiorowym dole.

  1. Liliana mówi

   Dlaczego tak podniecacie się tym J.Danielsem?Nie jest on obywatelem Polski,ale jakim cudem siedzi już w Zarządzie Lasów Państwowych?Czy to wszystko zrobiono bez wiedzy Polaków ścieżka przyśpieszoną?Czy ich plan ,żeby zrealizować roszczenia bezspadkowe jest powoli wprowadzany w ruch?Po jaką cholerę Daniels założył fundację w Polsce(Z głębin) i podpiął się pod spółki,które finansują fundację?Bez wiedzy Morawieckiego(premiera) i bez Kaczyńskiego nic nie dzieje się.
   Jest gorzej niż źle.

 14. Kruk mówi

  To byłoby cudowne gdyby 40 milionów Polaków podpisało petycje. To raczej nierealne, ale jak najwięcej podpisujcie.

 15. Mr. Jan Tarwid mówi

  # 2473
  …Ogień…
  Ku
  Rozwadze liderom.
  Którzy z ogniem
  Ąntysemityzmu
  Walczą.

  Walczą
  Nie pilnując tego
  By ogień antysemityzmu
  Brakiem tlenu został
  Ostatecznie otoczony.

  Ogień,
  Który od wjścia z Egiptu
  Zostal rozpalony gdy
  Naród wybrany
  Jako tabakiera
  Do węzla gordyjskiego
  Przez rządzicieli
  Wespól z tlenem
  Jest wpisany.

  Autor Janwid.
  June, 12 / 2018

  # 2401€
  …Liderzy…

  Niektórzy
  Żurnaliści oraz
  Liderzy Izraelscy
  Zachowują sie, jak naiwniacy.

  Naiwniacy,
  Którzy wierza,
  Że Bracia Żydzi
  Ponownie Im uwierzą.

  Uwierzą jak podczas
  Drugiej Wojny Światowej,
  Która doprowadzila
  Do zgrylowania
  Narodu Żydowskiego
  W wyniku ówczesnych
  Liderów liderowania.

  W dziejszych czasach
  Potomkowie Tych
  Co byli zgrylowani
  Liderów z Krasulapaktu
  Do obrony przed ponowną
  Zagladą wybrali.

  Wybrali dlatego
  Bo wiedzą, że jakby co
  I wrazie czego to są za biedni
  I za mali by się, przed kolejnymi
  Pogromami uratowali.

  Autor Janwid.
  Jan.28/2018

  # 2388€
  …Tabakiera…
  Bracia Żydzi
  Są tylko dodatkiem do tabakiery
  W węzle gordyjskim ukrytym.
  Ukrytym dodatkiem
  By jaby co i wrazie czego
  Rządziciele kichać nie chcieli.
  Autor .Janwid.
  Jan.11/2018

  # 1893€
  …Węzeł…
  Węzeł Gordyjski
  Będzie rozwiązany
  Gdy metoda Faraona,
  Która z tabakierą
  Jest splątała
  Przestanie
  Być utajniona
  I przez rządzicieli
  Zostanie odrzucona.
  Autor Janwid.
  Jan.11/2018

  # 1570€
  …Metoda Faraona…
  Rządziciele
  Od dziejów zarania
  Stosują metodę Faraona,
  Która wysługując się sługami
  Oraz zmodyfikowanymi ziarnami
  Przejmuje kontrolę nad nami oraz sejmami
  Mając sługi i poddanych za nic
  I gdy zajdzie potrzeba
  Wysylą ich do nieba.
  Autor Janwid.
  Aug.08/2016

  ====

  # 2401€
  … Leaders …

  Some jurnalist
  And Israeli leaders
  They act naive.

  Naive
  Like those who
  Believe that the
  Brothers of Jews
  Will believe them
  Again and again.

  They will believe them
  Like during World War II
  Which led to grilling
  Of the Jewish people
  As a result of leadership
  And leaders of those times.

  In modern times
  Descendants of these
  Who were exterminated
  Leadership of Krasulapakt
  They chose to defend
  Against repetition
  Extermination
  Again.

  They know
  Therefore in the way
  Of periodic pogroms in line
  They are too poor and too small
  To be saved from the next
  Pogroms come and go.

  Author Janwid.
  Jan.28/2018

  # 2388€
  … Snuff box …
  Brothers Jews they are
  As an addition to the snuff box
  In the Gordian knot hidden.
  A hidden addition
  That what and what will happen
  The rulers did not want to sneeze.
  Author. Janwid.
  Jan.11 / 2018

  # 1893
  …Gordian knot…
  Gordian knot will be solved
  When the method of Pharaoh
  Which entangled him
  With snuffbox
  It will stop
  Being secretive
  And by the rulers
  Will be rejected.
  Author Janwid.
  Dec,21/2016

  # 1570
  … Pharaoh’s method …
  Rulers
  From the beginning of time
  use the Pharaoh method,
  Which using servants
  And modified seeds
  Takes control over us
  And the parliaments
  Having them for nothing
  And when the need arises
  Sending them to heaven.
  Author Janwid. Aug,08/2016

  https://wprawo.pl/…/jonny-daniels-propaguje-klamstwa…/

  ///

 16. Lieselotte mówi

  Dobrze o was mówił Jan chrzciciel: plemię żmijowe!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.