J. Międlar: Towarzysz Czarzasty, Hartman i „gazeta żydowska” w amoku! Plują na mnie i na… Prezydenta [WIDEO]

17

Miło. Zaledwie kilka dni od odwołania prezes Prokuratury Rejonowej Wrocław-Stare Miasto, która stoi za stawianiem mi fałszywych aktów oskarżenia i wjazdem bezpieki do domu, Wybiórcza dostaje spazmów, szczeka Hartman, czyli Żyd z loży B’nai B’rith, która składała na mnie kretyński raport do prokuratury, a w amoku jest towarzysz Czarzasty. Widok rozwścieczonych czerwonych sprawia mi niemałą przyjemność.

Panie Prezydencie pan jest kłamczuchem. Niech pan przestanie kłamać, że jak ktokolwiek inny niż pan zostanie prezydentem naszego kraju to zabroni wypłacania 500+. (…) Nie broni pan sędziego Tulei. Nie broni pan odwołanej pani prokurator Kalecińskiej za to, że postawiła zarzuty swego czasu faszyście Międlarowi, bo takie ma właśnie poglądy – zapluwał się towarzysz Włodzimierz Czarzasty podczas konwencji Biedronia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czarzasty na konwencji Biedronia

Włodzmierz Czarzasty skradł show Robertowi Biedroniowi.

Posted by Wideo Wyborcza.pl on Sunday, March 1, 2020

W podobnym tonie, na łamach felietonu wypowiedział się żydowski pieniacz Jan Hartman, członek loży B’nai B’rith, która jeszcze dwa lata temu składała na mnie kretyński raport-donos, a który już na szczęście został odrzucony (WIĘCEJ TUTAJ). W opublikowanym felietonie pt. „Czy faszyzm już przyszedł” Hartman stawia pozbawione logiki tezy o faszyzmie, który już miał urządzić się w naszym kraju na wzór roku 1935. Że temu wszystkiemu winna jest obecna władza. Że katolików nie można wyśmiewać. Że aprobuje się zgodę na „antysemityzm nawet w skrajnej formie, jak dowodzi przypadek nietykalnego Międlara”. Tak napisał żydowski propagandysta, które kolega z loży przekonywał, że przywołując cytatu z Talmudu, na przykład ten o okradaniu gojów czy dehumanizacji nie-żydów, robię że „z żydów oprawców”. Psychiatryk (nie urażając rekonwalescentów) to mało powiedziane.

Straszenie antysemityzmem, powrotem faszyzmu… Znamy to z historii. Za Stalina taka propaganda była prowadzona na porządku dziennym. Każdy kto nie wpisywał się w jedyną słuszną politykę Wujka Dżugaszwiliego, był uznawany za niebezpieczny element, którego należało poczęstować kulką w łeb. Dziś ołowiem się nie faszeruje. Demokracja – rzecz jasna! Dziś faszeruje się, tym czym faszerowano przed wojną: dehumanizacją, kłamstwem, tanią propagandą, odzieraniem z dobrej opinii i donosami, jak na co dzień czyni to medium Adama Michnika, wycierającego gile w pociągowe fotele.

Przykład z dzisiaj. Szczekaczka Michnika już kolejny dzień dostaje spazmów z powodu zrzucenia ze stołka prezes Prokuratury Rejonowej Wrocław-Stare Miasto Małgorzaty Kalecińskiej i po moim felietonie pt. W prokuraturze Wrocław-Stare Miasto poleciała głowa. Czekam na więcej! [WIDEO]. Nie spodobała im się moja recenzja pracy prokurator Justyny Trzcińskiej (profil na FB) i Małgorzaty Szymańskiej, które postawiły mi pozbawione podstaw prawnych zarzuty. Przykłady: Trzcińska powołała się na stalinowskie orzecznictwo z 1948 roku, w innym miejscu do aktu oskarżenia wpisała spreparowaną moją wypowiedź i postawiła mi zarzuty za domaganie się delegalizacji Gazety Wyborczej. Szymańska zaś postawiła mi zarzuty m.in. za krytykę jedwabieńskich kłamstw, „dezaprobatę wobec działań władzy i organizacji pozarządowych” i określenie „Dutkiewicz z naleśnikiem na głowie”.

Takie babska powinny odwiedzać budynek prokuratury nie w roli urzędników państwowych, ale jako podejrzane i oskarżone. Wspólną pracą i wezwaniem do zaprowadzenia sprawiedliwości możemy do tego doprowadzić! I w odpowiedzi na mój apel, by wyciąć chwasty co do jednego, dziś „gazeta żydowska” – jak o Wyborczej mówiła Engelking – donosi na mnie i wzywa, by ukarać mnie za krytykę prokuratorskich pieniaczy. Paradne! Gdyby szło o krytykę „ruch wypie*dolenia Pawłowicz w kosmos”, strzelanie do Kaczek czy wyśmianie „Adriana” to już można było sobie pozwolić na ostre słowa, zaś gdy mowa o skompromitowanych paniusiach, procesowych pieniaczach, które stawiają mi zarzuty za apel o delegalizację Wyborczej i penalizację talmudyzmu, to standardy ulegają zmianie. Czyżby donosicielstwo wyssali z mlekiem ojca?

Przeczytaj także:

W prokuraturze Wrocław-Stare Miasto poleciała głowa. Czekam na więcej! [WIDEO]

Polowanie na J. Międlara trwa! Sąd „gubi” dokumenty i nakłada grzywny za własne bałaganiarstwo!

J. Międlar: Stalinowski wyrok w obronie Grubej Kreski [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. karol mówi

  Dominik Tarczyński kontra Adam Michnik. Spotkanie w pociągu.

  1. Wiesiek drwal mówi

   Zżerał te kozy z koszernego nochala czy jak? Takie bobki to u lewactwa skarby. 🙂 Miło czytać jak Szechterowy Gaz Zaborczy wije się z wściekłości. Do ich upadku jeszcze daleko, pis miał ich na widelcu ale Jarosław obiecał wszak coś w Magdalence i słowa dotrzymuje.

  2. juliusz mówi

   to jest photomontage nie mozliwe zeby on tak dlubal w nosie to tak jakby biedron dlubal w uchu sorry za literki

 2. Hammurabi mówi

  Jacku choć młody jeszcze jesteś, swoje przeżyłeś dlatego dziwię się, że uderzasz w triumfalne tony przed zakończeniem wojny. Pamiętaj, że walczysz z hydrą, więc na miejsce jednej „spadłej głowy” wyrosną następne! Legenda głosi, że miejsce po obciętej głowie Herakles wypalał ogniem Ty masz jedynie (a może aż) … słowa prawdy

  1. Tomek mówi

   Jacek walczy przede wszystkim ze swoimi problemami. Szkoda tylko, że wszyscy to muszą oglądać – to nie służy poprawie.

 3. Robert mówi

  To był ten pociąg do Wuhan z kozą redaktora?To dlatego teraz na całym świecie każda gazeta jest chora i rozsiewana jest panika,od czerwonego gila pana rewolucjonisty Michnika?To jest ta maszyna jak z wizji Lenina ,od której równość i dobrobyt dla ludu się zaczyna?

 4. Tomasz mówi

  Niestety jeszcze w naszym kraju czerwona pajęczyna ma się dobrze i w miarę mocno oplata społeczeństwo. Tacy bolszewicy jak Czarzasty wykorzystują każdy moment by narobić zamieszania. Ale na całe szczęście społeczeństwo jest coraz bardziej świadome swej historii i sytuacji w kraju oraz tożsamości narodowej.

 5. gold mówi

  Trzeba bylo Hitlera zwalczać zamiast mu pomagać, tak teraz żydostwa gile nam lizać w Polin. Oni mają Polaków za NIC, mimo za Ci hodowali, inkubowali oraz życie i zdrowie im oddawali. Stad poliniacy uchodzą za światowych głupków. A pro po, gdyby który Poliniak nie wiedział, to oni, nie od JHVH ale od szatana. JHVH kazał w Starym Przymierzu, ich wyciąć, tak jak Jego Syn Joshua nazywał ich dziećmi diabla znającymi tylko szatanska mowe. Polacy jakos nie mogą odróżnić tego zla od dobra i maja samozagłade, bo udomowili dzieci zla – Żydów. Wcielone zlo udające święte ściery.
  Panie Jacku pan zostawi ten wpis w spokoju, skoro goni pan czerwona piekielna hołote.

 6. gold mówi

  Trzeba bylo NIE zwalczać Hitlera idei narodowego socjalizmu, jak i nie edytować wpisów, prosze bardzo droga redakcjo.

 7. RobertC mówi

  Jacku!
  1) „Słychać wycie? Znakomicie!” (jak bodajże mawiał jeden z dziennikarzy);
  2) Faktycznie: „Kosher Zeitung” warto by zdelegalizować!;
  3) Niech Wszechmocny ma Cię w opiece – ziemsko-diabelskich sił wtedy można się nie obawiać!

 8. W K mówi

  Kodeksy są tak napisane, że sędziowie mogą skazywać w zależności od tego, czy kogoś lubią, czy nie.

 9. DD.MM. mówi

  Pan Jacek jest wielkim, absolutnie wzorcowym polskim patriotą i zawsze mowi PRAWDĘ! Jego problemem są pasozytnicze pomioty, polakozercy, szubrawcy, złodzieje majątku Polaków, itp. jak np. michnik , hartamn, grabowski, engelking-boni, bilewicz, leociak, stola, jazdzewski, tusek, ten prostak słuzący na kolanach niemcom i za jurgielt od niemców, opluwajacy Polskę, zaklamujący historię, łzący jak ostatnia łajza, a któremu słuzby polskie szczekaczki blużnierczej jeszcze nie zamknęły, a powinny już dawno mu nakazać by stulił gębę, jakżeż toto się nazywa, ten szubrawiec pasożytujący na etacie na Uniwersytecie Sląskim? o! gorzelik, tudzież kolejna orwellowska schweine – gross, itd.itd.itd. Oni wszyscy i kazdy taki sam jak oni, winien dawno siedzieć w więzieniu za bezpodstawne szkalowanie Narodu Polskiego, za kłamstwa i manipulacje faktami historycznymi, za głoszenie zbrodniczych ideologii i szerzenie dewiacji np. hartmann zachwalający kazirodztwo! Kazdy z ww. jesli sam nie był w SB to jego rodzice są z: UB/SB, NKWD, STASI, PZPR, itp., czyli są to wrogowie Polski, a nierzadko oprawcy Narodu Polskiego! rodzice dziadkowie mordowali Polakow bronią palną, torturami, a oni znęcają się nad Polakami i mordują /NARAZIE!/ słowem bezbrzeżnego kłamstwa i manipulacji. Oni, totalnie obcy ba! totalnie wrodzy polskiej kulturze i cywilizacji łacinskiej nikczemnicy, zrobią i powiedzą wszystko, kazdej podłosci się dopuszczą….. dla PIENIĘDZY!!

 10. Rochel57 mówi

  Czarzasty, jednak jesteś jeb….ty. A do tego lewacki wróg Polski. Lewactwo zaś, to choroba psychiczna. Taki obraz wewnętrznego upadku logiki i rozumu.

 11. Rochel57 mówi

  A czy ten koleś Hartman nie jest rodziną z Weinsteinem ? Cóż za zgodny fenotyp.

 12. Jolanta mówi

  Na zdjęciu tuzy intelektu 😂

 13. Roma mówi

  Dlaczego został skazany Polak ADOLF KUDLIŃSKI za co?.Maciakszmaciak towarzysz tak zapewnia że sądy i pozostałe wymiary sa sprawiedliwe.Kiedy w Polsce będzie Polskie prawo i ukarac te wszystkie osoby zniewalające Ojczyznę i Rodaków itd.

 14. YWANDA mówi

  Czas wskazac na faszystow uwazajacych sie za w(6)-branych bo sa wy-branymi chwastami juz przez Chrystusa. Sw. Jan Orzel i Slowo; reka, rzeka, rzeknac, recznik(Serbia)=slownik i Nike; Dunaj; du(D,S)=ty a tyska(S)=Niemka a polska=Polka (male litery to tradycja z Rusi) a ska= shall(GB)=bedzie; bechmy smy budzemy; mowia Serbowie Luzyccy. Jakie b’naj ? Won czy von ? Maciej zamiast Judasza; dosc smrodu w Polsce a majka(Serbia)=matka mowi; maj ka=prawa piesc Prawo-Slawia we Wrotach Slawy= we Wroclawiu ! Czolem ? Du Den £uzycki Naj Naj ! Maciejka !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.