W prokuraturze Wrocław-Stare Miasto poleciała głowa. Czekam na więcej!

prokurator Justyna Trzcińska/Jacek Międlar
16

Szczekaczka Michnika zawyła w niebogłosy: „Prokurator zdymisjonowana przez ludzi Ziobry [chodzi o Prokuraturę Krajową – przyp. JM] za ściganie Jacka Międlara”. Za nim larum podniósł portal amerykańsko-żydowskiego koncernu Onet.pl. Mowa o szefowej Prokuratury Rejonowej Wrocław-Stare Miasto, której podlegają Justyna Trzcińska i Małgorzata Szymańska – funkcjonariuszki, które postawiły mi 4 akty oskarżenia.

Wyliczę za co. Za krytykę jedwabieńskich kłamstwa i przemysłu holokaustu, które dopuściłem się m.in. w swojej książce (TUTAJ). Za wezwanie do delegalizacji Gazety Wyborczej, Otwartej RP oraz kryminalizacji szerzenia talmudyzmu, banderyzmu i marksizmu. Za zniewagę synalka Tadeusza Mazowieckiego poprzez krytykę stalinowskich inklinacji rzekomo niekomunistycznego premiera III RP, co łamiąc przepisy prawa karnego prokurator Trzcińska argumentuje orzecznictwem stalinowskiego sądownictwa z 1948 roku. Za wyssane z palca słowa, których nie wypowiedziałem, a pojawiły się w jednym z aktów oskarżenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oficjalnie, według „białka”, które posiadam, to pod naciskiem podległej ex-szefowej Kalecińskiej, Justyny Trzcińskiej do mojego domu wparowało ABW, które zajumało mi odzież patriotyczną o wartości 11 tysięcy złotych, trzy komputery i dwa telefony komórkowe. To na polecenie Trzcińskiej zastosowano wobec mnie dozór policyjny, a „na osiedlu” wywiad środowiskowy na mój temat przeprowadza oddelegowany policjant. To na polecenie Trzcińskiej dyżurny prokurator, wieczorem 13 grudnia 2019 roku postawił mi dwa zarzuty (nie akt oskarżenia), w tym jeden za publikację „Polska w cieniu żydostwa”, która dostępna jest na portalu wPrawo.pl od 2018 roku, a jest komentarzem do publicystyki Witosa i Dmowskiego. I wbrew temu co możecie przeczytać w zakłamanych mediach zagranicznych koncernów, publikacja była, jest i będzie dostępna na moim portalu, czy się to wrogom prawdy podoba czy nie.

Do czego zmierzam. Cieszę się, że we wrocławskiej prokuraturze poleciała pierwsza głowa. Cieszę się, że postępowania w mojej sprawie zostaną odebrane szubrawcom w togach, jednak czy to diametralnie zmienia sytuację, w której się znajduję? Czy ktokolwiek zniósł bezprawny dozór policyjny, który wobec mnie zastosowano? Czy wycofano idiotyczne akty oskarżenia i umorzono sądowe procesy? Czy ktokolwiek przywróci mojej rodzinie spokój, którego pozbawia się ją przez ostatnie miesiące? Czy ktoś odda mi tysiące złotych za opłaty prawne i bezpodstawnie nakładane na mnie grzywny (WIĘCEJ TUTAJ)? Kto jest spiritus movens nękania mnie i mojej rodziny: Kalecińska czy Trzcińska i Szymańska? Odpowiedź jest oczywista. I już w tym miejscu nie chodzi tylko o nękanie mnie i moich bliskich. Chodzi po prostu o to, by te dwie mecenaski bezprawia podjęły się zadań korespondujących z ich kompetencjami. By już żaden polski obywatel nie padł ofiarą ich łajdactwa, bo rolą prokuratury nie jest nękanie Polaków, ale zapewnianie nam bezpieczeństwa. Chwasty należy wycinać tam gdzie się rozrastają, a cięcie musi być szybkie i precyzyjne!

Gorąco wierzę, że zdymisjonowanie Kalecińskiej to dopiero pierwszy akord puryfikacji stajni Augiasza i niebezpieczne elementy, które we wrocławskiej prokuraturze uwiły gniazdko, prędko zostaną wyeliminowane. Zrobię, co w mojej mocy, aby tak się stało.

Więcej o tej i innych istotnych dla Polski sprawach w nagraniu, które zamieszczam za górze artykułu.

Przeczytaj także:

[MONITORING] Napaść ABW na mieszkanie Jacka Międlara – nagranie z monitoringu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Małgorzata mówi

  NARESZCIE DOBRA WIADOMOŚĆ, BARDZO SIĘ CIESZĘ PANIE JACKU.

  1. Brown mówi

   Jacek. Cała Polska, Nasza Polska jest z Tobą. Zobacz co dzieje się w Służbie Więziennej. Nepotyczne klany, małżeństwa na kierowniczych stanowiskach. Rodzinne zorganizowane przedsiębiorstwa drenują publiczne pieniadze !!!!!!

  2. Uhir mówi

   Z czym?? Bo widze ze towazydkowi to skonczyl sie kontakt z wlasnym rozumem juz dawno.Swoja droga uwywajac waszej wlasneh retoryki ww wypowiedz to mowa nienawisci wiec prosze sie isc teraz i aresztowac.

 2. lon mówi

  To nie może być prawda . To wiadomość dla innych prokuratorów —nie ruszać naszych .

 3. Zbigniew mówi

  Wlasciwie, to te wladze Wroclawia maja chyba duzy Kryzys – mnie ciekawi co na to Ukraincy pracujacy w Polsce – mozna strzelac do ludzi i bic metalowymi palkami?? PIS tak sobie to zostawi?? Jezeli tak, to odpadnie mu Polski elektorat – ukrainski zostanie, to jak ich przkupia?? Przekupia perspektywa strzelania i bicia moze juz metalowymi rurami, pretami, bo kto ich powstrzyma??

  1. Zbigniew mówi

   Jezeli ta napasc na demonstracje z okazji swieta byla proba PO pokazania, ze samorzady PO moga wszystko, to chyba ta proba nie wypalila i beda kontrole finansow – no to do marca maja co robic.

 4. Elżbieta mówi

  Tomku (?)
  już chyba nawet na onecie nie byłbyś w stanie zasiać w czytelnikach wątpliwości takimi słabymi tekstami. Trochę to żenujące, że próbujesz świadomym i myślącym samodzielnie ludziom, czytelnikom tego portalu tak nieudolnie przedstawiać swoja wersję oceny rzeczywistości.
  Lepiej daj spokój, naprawdę… żal patrzeć na Twoją kompromitację.
  Ale na pocieszenie – będziesz przynajmniej mógł powiedzieć: „próbowałem”.

 5. Uhir mówi

  Zal to mi takich biednych ludzi jak wascmosc co im Pan Bog rozum odebral najpierwiej.

  1. Uhir mówi

   Wypowiedz kierowalem do niejakiego Tomka nie do Pani. Ot nie w ta rubryke trafilem

  2. ANDRZEJ mówi

   Ta sytuacja z Jackiem to kapitalny przyklad ciaglego braku Dekomunizacji w Polsce i nie wierze ze nawet Bosak z Konfederaci wygrawajac wybory (czego zycze) nie dokona w pierwszych tygodniach swojej Prezydentury, a to poglebi publiczny burdel III RP. Polska musi odzyskac swoja pozycje jako kraj II RP I jej konstytucja. Dekrety Prezydenta Moscickiego dokonaja natychmiastowego rozliczenia z polskim bolszewizmem.

 6. Ayax mówi

  Bądźmy realistami. To raczej nie z Pana powodu ta głowa poleciała. Coś tam miała innego na sumieniu, bo nie wierze, że MS nabiera rozumu.

 7. Stanislaw mówi

  I pomysleć że taka czarna owca jest w Rodzinie Szymańskich,to skandal aby tak traktować Ks,Jacka.Jakim prawem masz nasze nazwisko?Stanisław Szymański!!!!!

 8. Leszek mówi

  Trzymaj się Jacku. Jesteś Gościem. Jesteśmy z Tobą. Jesteś prawdziwym Facetem z Jajami….

 9. Tomasz mówi

  I bardzo dobrze że zostały wyciągnięte wobec nich wnioski. Oby to była nauczka dla innych natrętów w togach. Jacek głowa do góry 🙂

 10. Krzysztof mówi

  A ja czekam cierpliwie , kto w końcu zajmie się ta mafią sądowniczo-prokuratorsko – policyjną i zacznie wymagać pracy merytorycznej. Robią co chcą i nękają ludzi , zamykają usta i wprowadzają terror , dość tego . Coś trzeba z tym zrobić . I kto mi powie ,że sądy są niezawisłe ? Może są – ale od czego ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.