Co zostało z ustawy o IPN? | J. Międlar [WIDEO]

Ustawa o IPN to teraz ochronka przemysłu holokaustu

Ustawa o IPN to teraz ochronka przemysłu holokaustu
11

Nie ugniemy się pod naciskami, nie pozwolimy, by ustawa o IPN została zmieniona, nie zrobimy z siebie wycieraczek – zapewniali politycy PiS i około-pisowskich ugrupowań. Tymczasem, z ustawy o IPN zrobiono ochronkę dla przemysły holokaustu i powielania „holokaustowych bajek”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rojber mówi

  dla tych,ktorzy nie wiedza MK Cafe to zydowska kawa.

  BOJKOTOWAC I NIE KUPOWAC!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Sowa mówi

  Bzdury pleciecie. Tyle wam powiem. W tej sprawie chodzi o to że gdyby weszła ta ustawa to trzeba by dokonywać aresztowań wielu ludzi na terenie naszego kraju ze względu na to że na zachodzie taka fałszywa „wiedza” o Polsce jest powszechna. Dlatego Izrael i USA chroniąc swoich obywateli a przede wszystkim dziennikarzy naciskały by się z tego wycofać. Nam w gruncie rzeczy też było to nie na rękę. Ta ustawa była od początku nieprzemyślana. Proces odkłamywania polskiej historii musi być zatem stopniowy i oparty na współpracy edukacyjno-historycznej co rząd PIS zapoczątkował.

  1. Ania mówi

   Te kity sprzedawaj nie Polakom, ale swojemu Kalksteinowi i jego bandzie !

  2. lol mówi

   Bardzo dobrze! Ścigano by ich na terenie całej Unii Europejskiej!!!!!!!!!!!!!

 3. Zbulwersowany mówi

  Zdrajcy, sprzedawczyki, kolaboranci, przeklęte mendy, antypolacy – wszyscy przed Trybunał Stanu, ale przedtem wprowadzić do prawa maksymalny wyrok – kara śmierci przez przedawnień. I jeszcze mają wokół siebie tych farbowanych przydupasów, obleśnych lizodupców – wyborców.

 4. lol mówi

  Zapewne za pewien czas będzie można w mediach spotkać takie komunikaty:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!” Żołdacy YUDE nie będą mieć litości!

 5. Normalny mówi

  Żydostwo nieraz nam dawało nóż w plecy, prowadziło przeciw nam otwarte lub tajemne wojny i robi to nadal na różne sposoby. A my znowu śpimy.

 6. Ania mówi

  Pan Jacek świetnie zdemaskowal mechanizm zdrady narodowej. A teraz agentura antypolska ze wszystkich dosłownie stron próbuje wybielic zdrajców. Najbardziej boli, że egzaminu patriotyzmu nie zdały tu także po raz kolejny media ojca Rydzyka oraz komentujący w mediach publicznych dyżurny ksiądz.

 7. Hammurabi mówi

  „Szef KPRM Michał Dworczyk pytany był w niedzielę o to, którzy parlamentarzyści byli polskimi emisariuszami podczas rozmów z Izraelem na temat ustawy o IPN. Odpowiedział, że nie ma zgody, by ujawnić te nazwiska.
  Michał Dworczyk i Mateusz Morawiecki /Stanisław Kowalczuk /East News
  Izraelski dziennikarz Barak Ravid napisał w środę na portalu axios.com, że do rozmów mających na celu rozwiązanie kryzysu wokół polskiej ustawy o IPN premier Benjamin Netanjahu wyznaczył byłego dyrektora generalnego żydowskiego MSZ Yossiego Ciechanovera i jego byłego doradcę Jacoba Nagela. Według Ravida mieli oni rozmawiać z dwoma polskimi parlamentarzystami, wyznaczonymi do tej misji przez premiera Mateusza Morawieckiego”.
  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-kto-rozmawial-z-izraelem-nie-ma-zgody-na-podanie-nazwisk,nId,2601161#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Pytanie. Czy ktoś wie, kim są owi „emisariusze”?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.