Zatrzymania w związku z dziką reprywatyzacją w Warszawie!

fot. twitter
4

Na polecenie Wydziału ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dziś trzy osoby, które mają mieć związek z wyłudzeniami przy przejęciu nieruchomości nieopodal Traktatu Królewskiego, przy ulicy Pięknej w Warszawie. Ich wartość sięga 38 milionów złotych. Jednym z zatrzymanych jest biznesmen Maciej M., jeden z najbardziej znanych kupców roszczeń kredytowych oraz nieruchomości w stolicy. Zatrzymano także jego małżonkę Elżbietę oraz stołecznego adwokata Andrzeja M.

Jak poinformowało CBA, dzisiaj (29 czerwca 2018) trwa przeszukiwanie rezydencji zatrzymanego biznesmena w podwarszawskim Konstancinie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zatrzymani mężczyźni byli wśród ośmiu osób zatrzymanych przez CBA 11 maja 2017 roku i potem decyzją sądu tymczasowo aresztowanych w związku z tzw. dziką reprywatyzacją nieruchomości w centrum stolicy, w tym działki Warszawie przy Placu Defilad, przy ul. Twardej 8 i 10 oraz przy ul. Królewskiej 39.

Źródło informacji: PAP

Przeczytaj:

„Nowa ustawa o IPN to początek przyjacielskich relacji”. Cóż tam, panie, w polskiej polityce? Podsumowanie dnia (28.06.2018)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Ustawa reprywatyzacyjna Patryka Jakiego powinna być już opublikowana w dzienniku ustaw a wiedźma HGW powinna już dawno zostać zatrzymana i siłą zawleczona przed komisję sejmową do spraw reprywatyzacji , przez policję!

 2. Spostrzegawczy mówi

  Wychodzi na to, że Patryk Jaki to obok posła Szyszki i senatora Bonkowskiego jedyni przyzwoici politycy z PIS. Ale przyzwoitych, a w dodatku Polaków tępi się w PIS-ie.

 3. krzysztof mówi

  spostrzegawczy myśl, Jaki mówi nie dla dzikiej reprywatyzacji, za to będzie pisiorska tylko dla żydków

 4. Kryśka mówi

  Te kamienice przejmą pasożydy, bo ustawa IPN POprawiona, a 447 UeSrAelska nabiera „ciemnej” mocy, no i przejmą roszczenia od Niemców dla Polski, bo to żydom się należy, nie Polakom!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.