Nie chcemy żyć w świecie pełnym nienawiści, dlatego delegalizujemy OMZRiK. Zbiórka podpisów pod PETYCJĄ

3

To już drugie podejście do delegalizacji Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, założonego przez skazanego na 4 lata pozbawienia wolności Rafała Gawła. Zbiórkę podpisów pod petycją, mającą na celu doprowadzenie do delegalizacji OMZRiK przeprowadzałem w ubiegłym roku. Dzięki Państwa pomocy Prokuratura Rejonowa i Okręgowa w Warszawie wszczęły postępowanie w sprawie „mowy nienawiści” ośrodka oraz jego delegalizacji. Gaweł i jego ośrodek przestraszyli się naszej ofensywy i podpięli OMZRiK pod nową fundację, której prezesem jest Konrad Dulkowski. To doprowadziło do wstrzymania postępowania prowadzonego w prokuraturze. Jesteśmy zmuszeni zorganizować zbiórkę podpisów po raz drugi i wierzymy gorąco, że w tym roku podpisów pod petycją będzie jeszcze więcej, a ośrodek nienawiści Rafała Gawła niebawem zostanie zdelegalizowany. Proszę o udostępnianie tej petycji wszędzie gdzie to tylko możliwe!

PETYCJA (KLIK)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do lipca 2017 r. ośrodek działał przy stowarzyszeniu teatru Trzyrzecze w Warszawie, który promuje nihilizm, atakuje polskość i obecny rząd. Teraz, w obawie przed delegalizacją został przeniesiony do nowo powstałem fundacji LPM Ruch na Rzecz Obrony Praw Zwierząt i Ludzi, której prezesem jest kolega Rafała Gawła, Konrad Dulkowski.

Poza próbą uniknięcia delegalizacji, która dzięki naszej ubiegłorocznej petycji szła we właściwym kierunku, podpięcie ośrodka pod nową fundację wiąże się także z nieuczciwością założyciela OMZRiK Rafała Gawła. Człowiek, który przez środowiska lewicowe jest kreowany na „altruistę”, został skazany nieprawomocnym wyrokiem na 4 lata pozbawienia wolności za malwersacje finansowe na łączą kwotę prawie 800 tysięcy złotych, a teraz zasłania się „żółtymi papierami” po to, by nie pójść za kraty. Ewentualne wsadzenie Gawła do więzienia, na co wszyscy liczymy, wiązałoby się z problemami formalnymi ośrodka.

PRZECZYTAJ: Czy Rafał Gaweł jest zdrowy psychicznie? Sąd Apelacyjny ma wątpliwości! Nie tylko sąd…

Poza znieważaniem i zniesławianiem obywateli Polski takimi określeniami jak „faszyści”, „naziści”, „rasiści”, „ksenofobowie” i „antysemici”, ośrodek kreuje również nieprawdziwe informacje mające na celu obrzydzenie chrześcijaństwa i idei narodowej oraz dąży do tworzenia jeszcze większych podziałów w polskim społeczeństwie. Wystarczy przytoczyć obrzydliwą manipulację, której dopuścił się OMZRiK w lipcu 2017 roku, gdy do informacji o zawiadomieniu prokuratury o napaści na czeczeńską rodzinę, ośrodek umieścił zdjęcie przedstawiające dziecko z Syrii, będące ofiarą bombardowania w 2015 roku. Reakcje internautów, w tym posłów Kingi Gajewskiej i Michała Szczerby z Platformy Obywatelskiej, były przerażające. O atak na dziecko z Syrii oskarżano rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz polskich patriotów.

Post na stronie OMZRiK z dnia 18.12.2017, godz. 18.00

Należy dodać, że ośrodek jest współodpowiedzialny za masowe kasowanie narodowo-katolickich profili na Facebooku, kanałów na YouTube oraz Instagramie oraz regularnie donosi do prokuratury na wszystkich, którzy im się nie podobają. Wystarczy podać przykład z dzisiaj. Ośrodek przeprowadza akcję mającą na celu zniszczenie baru, w którym prawdopodobnie pracuje jakiś patriota. Ośrodek pisze o „skandalicznym rasistowskim menu lokalu Burger Loft w Śremie”.

Najpierw myśleliśmy, że nam się przywidziało, bo to nie mieści się w głowie. Ale nie – restauracja sama wystawiła zdjęcie swojego menu, gdzie jest burger o nazwie „Ciapaty”. To nie mieści się w głowie. czy naprawdę rasizm aż tak głęboko przeżarł umysły niektórych Polaków, że nie widzą nic nagannego w publicznym znieważaniu cudzoziemców?! – napisano na stronie ośrodka.

Proszę wszystkich o mobilizację, podpisanie się pod petycją i przekazanie jej swoim wszystkim znajomym, którym leży na sercu dobro naszej kochanej Ojczyzny. Zjednoczmy się i działajmy we wspólnej sprawie. Wszystkie podpisy zostaną przekazane Ministerstwu Sprawiedliwości i Prokuratorze Krajowej wraz z apelem o delegalizację Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

PETYCJA (KLIK)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

    Zbierać podpisy można, ale nigdy nie wiadomo jaki rozkaz w tej sprawie dostanie niezależny sąd….

  2. Robert B. mówi

    „Oprócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić”. [Antoni Słonimski]

    Dlatego naród ten otrzymuje pięknym za nadobne. Nienawiść za nienawiść. I nic się tu nie zmieni, żaden ich krzyk i ryk, jakie to z nich niepokalane, patentowane niewiniątka z hollywoodzkich „Pianistów” i „Schindlerów”…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.