„Farmazon” Jagielski zatrzymany przez policję. Trwa przeszukanie jego domu i baru

fot. facebook
6

Franciszek Jagielski, czyli właściciel ochroniarskiej firmy „Farmazon” i wielce zaangażowany „obrońca demokracji”, który kilka dni temu wulgarnie naubliżał dziennikarce TVP, został dziś zatrzymany przez policje. O sprawie poinformował na twitterze Paweł Kasprzak z Obywateli RP: „Franek, ten który pod Sejmem sklął „reporterkę” z „W Tyle Wizji”, siedzi właśnie skuty w radiowozie, podczas gdy policja bez nakazu przeszukuje mu dom i bak, który prowadzi. Rekwirowanie są telefony, kamery, dyski. To się dzieje w Łodzi, teraz.”

Oczywiście, Kasprzak nie byłby sobą, gdyby nie nałgał, co w twitterowym wpisie wskazała policja: „Panie @PawelCeKasprzak Policjanci @policja_lodzka działają na zlecenie i na podstawie postanowienia Prokuratury Okręgowej w związku z prowadzonym śledztwem. Proszę nie oszukiwać kolejny raz opinii publicznej, jakoby policjanci wykonywali czynności „bez nakazu”.”

Sprawę zatrzymania Franciszka Jagielskiego potwierdził rzecznik Komendy Głównej Policji. „Działamy zgodnie z zarządzeniem Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Otrzymaliśmy polecenie zatrzymania tego mężczyzny i przeszukania” – powiedział mł. insp. Mariusz Ciarka w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

„Farmazon” Jagielski wielokrotnie afiszował się z tuzami opozycji totalnej: Lechem Wałęsą, Leszkiem Balcerowiczem, Zbigniewem Hołdysem, Bronisławem i Anną Komorowską, Adamem Mazgułą i Władysławem Frasyniukiem.

Źródło: twitter, wpolityce.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Kurde, policja robi sobie fajny PR przez Twittera. Dobrze, że na bieżąco komentują i dementują takie plotki 🙂

 2. Bolo mówi

  Swietnie prosimy o dalsze zaprowadzanie porzadku i Polskiego prawa.Dosc imunitetow i przedawniej w sadach.Judasz duda nie POkazuj sie wiecej jako farmazon-prezydent!!!!!!!!!!

 3. Jan mówi

  Fajnie! Tylko, żeby teraz sąd przed reformą farmazona nie wypuścił bez kary. Proponuję konfiskatę mienia pochodzącego z przestępstw, odebranie licencji, ale nie zamykanie do więzienia. Po co taki ktoś miałby żyć na nasz koszt?

 4. Bogdan mówi

  Mój Boże co to za twarze? Może operacja pomoże ? Niestety ,ale tylko zewnętrznie….

 5. ase mówi

  to jest przesada jak można, jak można obywatela walczącego o praworządność zatrzymać, najpierw Mateusz teraz Franek za komuny tak nie bywało !!!!!! jak można !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.