Androny Ewy Kopacz: „Ludzie rzucali kamieniami w dinozaura” [WIDEO]

Ewa Kopacz/ fot. screen
2

Kiedyś było wąchanie kotlecika w Pendolino. Dziś jest opowieść o dinozaurach. Była premier Ewa Kopacz popisała się w programieFakt Opinie” Agnieszki Burzyńskiej snując opowieść o tym, że ludzie polowali na dinozaury rzucając w nie kamieniami. „Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura” – tłumaczyła Kopacz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Skąd Kopacz wytrzasnęła tę opowieść? Niedawno Michał Kamiński opowiadał o wykańczaniu PiS metodą „na mamuta”. „Wobec PiS-u trzeba stosować taktykę polowania na mamuty przez ludzi pierwotnych. Oni sobie szli i walili w tego mamuta kamieniami. Jeden kamień go nie powali, ale suma” – dowodził Kamiński w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem. Widocznie ta wizja przypadła do gustu Ewie Kopacz, ale gdy przyszło co do czego, mamut pomylił jej się z dinozaurem i wyszło jak wyszło. A może Kopacz naoglądała się Flinstonów i naprawdę wierzy w to, że ludzie żyli w czasach dinozaurów? Z taką „intelektualna brzytwą” nigdy nic nie wiadomo.

Zobacz też:

„Kasuję bilet, sprzątam po psie”. Doradczyni Rostowskiego dowodzi swojej uczciwości na komisji ds. VAT [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Mariusz mówi

    Czyli .. ukamienowali dinozaura???????

  2. Seba mówi

    Nie wiem co w tym śmiesznego. Istnieją dowody na to, że człowiek żył w tym samym czasie co dinozaury. Są ślady człowieka i dinozaura odciśnięte na tym samym podłożu. Dla mnie ŝmieszni są ci co wierzą w teorię ewolucji. Nauka przeczy tej teorii ale przyznanie się do tego kłamstwa musiało by zaskutkować przyznaniem, że Bóg stworzył świat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.