„Zatrzymać holokaust Niemców”. Pikieta przed domem kanclerz Merkel [WIDEO]

pikieta przed domem Angeli Merkel/ fot. screen
3

„Jesteśmy na początku wojny domowej” – mówi organizator pikiety przed domem kanclerz Angeli Merkel. Protestujący otoczyli dom Merkel linami, na których zawiesili kartki z informacjami o przestępstwach popełnianych przez uchodźców ubiegających się o azyl w Niemczech.

Odczytano dane z ostatnich lat dotyczące przestępczości wśród azylantów. Są one porażające. W przypadku masowych gwałtów policja odnotowała wzrost o ponad 80%. W tym samym czasie odsetek osób bez obywatelstwa niemieckiego wzrósł o ponad 40%. W 2015 roku osoby ubiegające się o azyl popełniły w Niemczech 270 tysięcy przestępstw. W 2016 roku ta liczba wzrosła do ponad 293 tysięcy. „Wy lewacy, wy zieloni, wy marzyciele, faszyści zaprzeczający rzeczywistości” – powiedział w emocjonalnym przemówieniu organizator pikiety.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeden z przemawiających stwierdził, że w Niemczech odbywa się obecnie ludobójstwo i holokaust na narodzie niemieckim. Następnie uczczono minutą ciszy ofiary zbrodni popełnionych przez azylantów. A teraz czekamy na protest Żydów w sprawie wykorzystania określenia „holokaust” do opisu zbrodni popełnianych na Niemcach przez uchodźców.

(Poniżej fragment filmu z napisami polskimi i dłuższa relacja z napisami angielskimi z przemówieniem o „holokauście Niemców”).

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Taniec na trupach w Auschwitz-Birkenau

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gość mówi

  Przecież wiadomo, że ci na świecznikach, jak Merkel, są w charakterze knota. Te wszystkie Trampy, Putiny, Dudy i im podobne stwory, Prawdziwy „nie-rząd” jest ukryty. W razie draki ich, sługusów się obwinia. To szmaty do wycierania łap rządzącego ukrytego syjonu.

 2. Maniek mówi

  Tak, odbywa się. Tak samo jak w Polsce odbywa się islamizacja i banderyzajca i co z tego?
  I jeszcze raz: i co z tego? Czy coś się zmieni? NIE. Musimy poczekać aż będzie tak źle że każdy to zobaczy.
  A potem w Niemczech zmartwychwstanie pan z Wąsikiem a w Polsce wyrżną nas banderowcy i muzułmanie.
  Nie ma i nie będzie innego wyjścia.

 3. Mr. ?? mówi

  Dzięki demokracji, marionetkowym politykom jak Merkel, Macron, Morawiecki, Kaczyński, Tusk, Komorowski …
  rządom mafii, służb, lóż …
  mamy to co mamy syf, Sodomę i Gomorę w Europie, multi-kulti, gender, LGBTQ, przyzwolenie na gwałty, pedofilię, zakaz stosowania kary śmierci nawet podczas wojny

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.