Ambasador apeluje, by obywatele Izraela jak najszybciej opuścili Polskę! Turczyn odleciał: „Nadal będziemy przyjmować Żydów” [WIDEO]

12

Ambasador Izraela w Polsce Aleksander Ben Zvi wezwał wszystkich obywateli Izraela, by jak najszybciej opuścili Polskę. Apeluje, by jak najprędzej znaleziono lot poza granicami Polski, gdyż w naszym kraju zatrzymano ruch powietrzny. Swoje wezwanie argumentuje tym, że nie wiadomo czy w Polsce zostanie wprowadzona pełna kwarantanna. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wezwanie do wyjazdu Żydów z Polski prędko zostało wykorzystane przez znaną z arogancji Katarzynę Markusz (red. naczelny żydowskiego portalu) do ataku na Polaków i węszenie antysemitów: Co by się nie działo na świecie, to grono antysemitów i kompletnych imbecyli zawsze ma ochotę się wypowiedzieć w komentarzach – napisała.

ZOBACZ: Gideon Taylor dotrzymał słowa [WIDEO]

W podobnym tonie wypowiedział się niejaki Andrzej Turczyn, znany ze współpracy z byłym przyjacielem Mariana Kowalskiego, Pawłem Chojeckim: Polacy popierają Izrael! Nienawistne wpisy jakie tu się pojawiają są od obłąkanych ludzi, od sowieckiej hołoty wytresowanej w nienawiści do Żydów, to jest bez związku z polskością. My Polacy zawsze gościnnie przyjmowaliśmy i nadal będziemy przyjmować Żydów! –  napisał sugerując, że naród polski popiera ludobójstwo, które od ponad 70 lat wojska izraelskie przeprowadzają na palestyńskich cywilach (PRZECZYTAJ). Czy można upaść niżej? A może jeszcze duecik Markusz i Turczyn stwierdzi, że emanacją polskiego patriotyzmu jest przyklaskiwanie żydowskim nienawistnikom sugerującym, że „Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemców” i „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”?

Andrzej Turczyn
Andrzej Turczyn

Przypomnijmy, że oskarżony o korupcję premier Benjamin Netanjahu wprowadził surowe restrykcje w walce z koronawirusem. Obywatele Izraela zarzucają mu wprowadzanie dyktatury pod płaszczykiem zwalczania epidemii (WIĘCEJ TUTAJ).

Przeczytaj:

Jak Żydzi pomagali Niemcom mordować Żydów

Der klejne general (mały generał) policji żydowskiej warszawskiego getta – Jakub Lejkin [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bury mówi

  …i tak oto polska koronaświrus ośmieliła się być antysemitką!!!.
  Same konkrety,modlitwy nie idą w las

  1. Felek mówi

   Uważaj abyś sobie tej zarazy nie WYKRAKAŁ.

 2. j-da mówi

  Dlaczego tylko obywatele….? Ci z polskim obywatelstwem też a i szabesgojów zabierzcie

 3. Leszek mówi

  Chętnie nawet kupię kilka biletów w jedną stronę dla złodziei, aferzystów, oszustów, donosicieli. Jakoś przypadkiem pewnie dotyczy to żydów, którzy w Polsce mają swoje Eldorado. Tyle zła, ile oni wyrządzili w Polsce, to tylko oni wiedzą. I jeszcze im mało ! Lećcie i nie wracajcie !!!

  1. Marian mówi

   najlepszy byłby wyjazd bez możliwości powrotu

 4. Rochel57 mówi

  Kaśka Markusz, a ty co ? Zdziwiona ? Pakuj się i won ! I że-gna-my !!!

 5. banan mówi

  A to się w sejmie i rządzie zrobi pusto!

 6. sulka mówi

  skoro Polacy to potworni antysemici do tego korona wirus, to wyjazd jak najbardziej wskazany. Żegnajcie

 7. sehib mówi

  A to Polin, by sie wyludnił, bez koronvirusa żydowskiego, zaszczepionego tam tak gleboko i szeroko, tak ze leb wystaje żydowski, a reszta siedzi polska, bo robocza. Pasożyt musi na czymś istnieć, mimo nienawiści do swego żywiciela.
  Żyd polski – poliniak z poczuciem czarnego humoru, wyjeżdża z raju polinskiego do obozu odgrodzonego murem i pustynia, wokół arabia, hahaha.
  To juz im lepsza byłaby strefa wyznaczana, jak ruski Birbogan lub afrykański Madagaskar. Tam np. cały polinski Sejm miałby nad czym obradować, jak tu ochwacic sinych lub leniwce.
  Jak na razie, ta zaraza, bo gorszej nie ma, wygnała z Polski Polaków, robiąc z niej mały i zastraszony kraik, posługując sie do tego czerwona Rosja. PL dziś z nimi uwłaszczonymi na Polakach w UE, troche lepiej ubranej i oglądanej. Transformacja przy której Polacy nosili na rekach i podziwiali zdrajców. Biedny to naród jak nie rozpoznaje swych wrogów. Biedna to religia jak ustanawia piekło w Niebie. Gdzie ich nie ma, to czapy lodowe ale jakby to paskudnie wyglądało z nimi w czarnych chelatach liczących papierki pod murkiem ulepionym ze śniegu na białym lodzie.

 8. Małgorzata mówi

  Czy tylko o to chodzi? To pytanie mnie nurtuje…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.