Gideon Taylor dotrzymał słowa [WIDEO]

Gideon Taylor i Jacek Międlar
21

W ubiegłym roku, Gideon Taylor, dyrektor wykonawczy Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) oświadczył, że po wyborach w Polsce, jeśli tylko będzie „lepsza atmosfera” będzie trzeba rozpocząć dyskusję o roszczeniach żydowskich. No cóż, „atmosfera” jest doskonała. Polacy nie są wpuszczani na teren Auschwitz w koszulka „Tu jest Polska a nie Polin”. W wyborach zwyciężą jawnie filosemicka partia. Nominację na dyrektora Muzeum Polin, pod dyktando środowisk żydowskich, otrzymuje Zygmunt Stępiński. „Błogosławieństwo” dla Piotra Cywińskiego, który jeszcze w 2015 – zdaniem poseł Beaty Szydło – powinien zostać ukarany udziela Piotr Gliński. I nic dziwnego, że Taylor dotrzymał słowa. Ponieważ „atmosfera” dla Żydów jest idealna, dziś dyskusję nad plemiennymi roszczeniami rozpoczął ambasador Izraela w RP Aleksander Ben Zvi. Jak takie rozmowy się skończą? Co my, Polacy, w tej sprawie możemy uczynić? Kto w Polsce zaczął alarmować w sprawie niebezpieczeństwa wynikającego z WJRO? Te i inne sprawy, Jacek Międlar porusza w swoim najnowszym nagraniu na żywo.
KOSZULKI I BLUZY „TU JEST POLSKA A NIE POLIN” – TUTAJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

NASZ TEMAT! Mieszkańców Biskupca truje austriacka fabryka! Burmistrz i działacz PSL usłyszeli zarzuty. Grozi im 10 lat więzienia

Żydzi nie odpuszczą! Szef WJRO o „lepszej atmosferze” do dyskusji o roszczeniach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Czesław mówi

  To dobra okazja by wymusić na kandydatach na urząd prezydenta Rzeczpospolitej jasnego stanowiska w tej sprawie

  1. Tomek mówi

   Jasne stanowisko już było wyrażane przez rząd, czy Kaczyńskiego. Jak długo się jeszcze będziecie się nakręcać i twierdzić, że jakikolwiek nasz rząd cokolwiek będzie płacić?

  2. w wykrecaniu mówi

   najlepsze są obecny, jak i poprzednie, rządy… pisiaki (mam nadzieję) zdają sobie sprawę iż pozytywna decyzja wzg roszczen zydowskich spowoduje potezny spadek poparcia w nastepnych wyborach…

  3. Tomek mówi

   I to jest jeden z powodów, dla których do żadnej wypłaty nigdy nie dojdzie. Kolejne to choćby nasze interesy z Amerykanami w sprawie energetyki czy uzbrojenia – te lobby są znacznie silniejsze niż lobby roszczeniowe. Wszystko więc będzie się sprowadzało do tego, że czasem jakiś ambasador czy organizacja delikatnie napomknie, że „warto coś z tym zrobić”, a my to jeszcze delikatniej przemilczymy (poza portalami takimi, jak ten, które się jeszcze nie wiem, 30 kolejnych lat, będą ekscytować, że „będziemy płacić”).

  4. benedykt mówi

   „Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie skorzystałem z internetu”-śp Stanisław Lem nie pomylił się ani na jotę..

  5. C.D. mówi

   ROZUMU ŻYCZĘ!

  6. Tomek mówi

   @Benedykt

   Tak, Beniu, mam te słowa przed oczyma zawsze wchodząc na to forum.

   P.S. Zdrowych nóg życzę, bo rozumu to chyba już nie ma co

  7. Karol mówi

   Tak? To dlaczego Pan Jacek przywołuje ustawę o IPN. Też było jasne stanowisko. I co się stało?

  8. Tomek mówi

   Porównujesz wycofanie się z mało ważnej ustawy, która nic nam nie dawała (nie pozwalała skutecznie nikogo ścigać zagranicą, nie pozwalała ścigać obrażania nas w formie działalności artystycznej ani też naukowej, więc realnie nic nie dawała) ze zmianą decyzji w sprawie wypłaty kwoty, jak to alarmują portale, kilkakrotnie wyższej od rocznego budżetu Polski? Znaj proporcje, mocium panie…

  9. BBBBBBBBBBBBBB mówi

   my mamy w nosie paplanie PiSowczykow w telewizjach, ze nie oddamy ani guzika!! my żądamy USTAW SEJMOWCH, TWARDYCH USTAW, KTÓRE BY ZAGRAżAŁY WIĘZIENIEM KAZDEMU Z RZĄDZĄCYCH, KTÓRY BY ODWAŻYŁ SIę DAC JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ ROSZCZENIOWCOM!!! KAZDY ZYD MOZE SIĘ UBIEGAC O ZWROT MIENIA! WSZYSTKO CO IM SIĘ NALEZALO CHOĆBY W TEORII, TO JUZ DAWNO ZOSTaŁO IM W DOLARACH PRZEZ UMĘCZONĄ, PRZEZ MORDERCÓW NIEMCÓW I KOMUNISTOW, POLSKĘ ODDANE! POLACY NIE OTRZYMALI ZADNYCH ODSZKODOWAŃ POMIMO, ZE TO NA NASZEJ ZIEMI NIEMCY KRADLI , PALILI NAS, MORDOWALI NAS, A PO WOJNIE KOMUNISCI NAS OKRADALI DO RESZTY I ZABIJALI. NIKT NAM ODSZKODOWAŃ NIE ZAPŁACIŁ!!! JAKIM PRAWEM ZYD, KTÓREGO POLSKA PRZYGARNĘŁA, A KTÓRY NIGDY POLSCE DOBREGO SŁOWA NAWET NIE POWIEDZIAŁ NIE WSPOMINAJAC, ZE NIGDY NIE ODBUDOWYWAŁ POLSKI PO WOJNIE, NIE ODDAŁ POLSCE ZACIĄGNIęTYCH PRZED WOJNĄ W POLSKICH BANKACH KREDYTÓW, NIE ODDAŁ POLSCE NAWET JEDNEGO DNIA ZE sWOJEGO ZYCIA, TERAZ TEN ZYD WYCIĄGA ŁAPĘ PO POLSKIE PIENIADZE!!!!??????? NIECH PAD I RZąD NIE UDAJĄ, ZE NIE MA SPRAWY!!!! JEZELI DO WYBORÓW PREZYDENCKICH SEJM NIE UCHWALI PRAWA ZABRANIAJĄCEGO JAKIEMUKOLWIEK PRZEDSTAWICIELOWI WŁADZY W POLSCE, NA KAZDYM jej POZIOMIE, OD PREMIERA DO SOŁTYSA, DANIA ZYDOM CHOCBY ZŁOTÓWKI POD GROŹBĄ WIĘZIENIA I KONFISKATY JEGO MAJĄTKU PRYWATNEGO, TO PAD NIGDY NIE DOSTANIE NASZYCH, POLAKÓW GŁOSÓW!!! MY JUZ MAMY DOSC TEJ HANBY JAKĄ ZAKLAMANE CHAZARSTWO NA NAS SCIĄGA!! W IZRAELU I NA SWIECIE ZYJĄ JESZCZE LUDZIE – PRAWDZIWI ZYDZI, A nie to chazarstwo zydokomunistyczne, ZYJĄ W BIEDZIE BO NIE OTRZYMALI KASY Z ODSZKODOWAŃ JAKIE NIEMCY MILIARDAMI MAREK PLACILI WLASNIE TYM CWANIAKOM Z USA I IZRAELA A CI NIGDY PRAWDZIWYM ZYDOM URATOWANYM Z WOJNY NIC NIE DALI. /KATAW ZAR/

  10. Śmieszek mówi

   Myślisz, że jak będziesz pisał posty dużymi literami to będą one groźniej wyglądały i ludzie nie uznają nie zorientują się, żeś zwykły internetowy frustrat:)?

 2. karol mówi

  USA. dopuściła do wycieku tajnych dokumentów. Teraz prosi Donalda Trumpa o łaskę.

 3. Tomek mówi

  „Polacy nie są wpuszczani na teren Auschwitz w koszulka „Tu jest Polska a nie Polin”.”

  I bardzo dobrze. Nie są wpuszczani, bo Auschwitz to miejsce wymordowania 1 miliona ludzi, gdzie się idzie oddać im hołd, dowiedzieć czegoś o niemieckim ludobójstwie, czy pomodlić. To nie miejsce dla pajaców w stylu waszego niedawnego kolegi Rybaka, co sobie z tego miejsca chcą uczynić cyrk do swoich prowokacji.

  1. powinni mówi

   dawno zaorac ten syf zwany auschwitz, niemiecki oboz zaglady Polakow

  2. Tomek mówi

   Zaorać to sobie możesz pole przed oborą, kolego. Od miejsc pamięci pomordowanych ludzi wara.

  3. Karol mówi

   Co jest nie tak w napisie?
   Rybak to idiota.

  4. Tomek mówi

   To, że Auschwitz to nie jest miejsce na polityczne manifestacje. Jakiekolwiek. I to, że tego typu koszulki to zazwyczaj w takim miejscu właśnie idioci typu Rybaka tylko zakładają. Dwa wystarczające powody, by na to nie pozwalać.

  5. Karol mówi

   Masz problemy z głową? Stwierdzenie Polska to nie Polin to polityczna manifestacja?
   Ci którzy tam byli z tym idiota nie mają nic wspólnego.

  6. Tomek mówi

   Oj Karolku, z głową to raczej ty coś masz albo wolniej coś dziś kojarzysz, kawy się napij…

   Posłużę się przykładem – czy jakby Żydzi chodzili po Auschwitz w koszulkach z napisami „w Auschwitz zginęło 7 razy więcej Żydów niż Polaków”, które jest takim samym stwierdzeniem faktu, jak to, że „tu jest Polska, a nie Polin”, to byłoby to ok? Czy może jednak byłaby to prowokacja? Myśl.

   P.S. I nie napisałem „idioci od Rybaka”, tylko „idioci typu Rybaka”. Bo każdy kto robi podobne akcje jak Rybak (a Rybak robił szopki pod Auschwitz i takoe hasła krzyczał) musi być idiotą. Zresztą, Rybak był przecież guru środowisk skupionych wokół wprawo.pl jeszcze niedawno.

 4. Teresa Maria mówi

  Do Oświęcimia nie tylko nie pozwalają wchodzić w takich koszulkach, Nie wolno wnosić Polakom polskich flag na drzewcach, nie wolno śpiewać polskiego hymnu. Natomiast żydom wolno. Mało tego wolno im nawet obszczywać postumenty, pomniki, tablice, robić sobie selfie, zachowywać się głośno i ostentacyjnie. Przecież eski-mośkom wolno wszystko PANIE TOMEK.

  1. Tomek mówi

   Teresko, nie kłam, bo to bardzo brzydko i damie nie przystoi.

   Żydom także nie wolno wnosić flag na drzewcach. Podobnie jak Eskimosom. Wyjątkiem jest Marsz Żywych, gdzie zarówno Polak, jak i Żyd czy Eskimos flagę na drzewcu wnieść może. Można dyskutować, czy to dobrze, czy źle , ale co trzeba mieć w głowie, żeby Auschwitz sprowadzać do kwestii drzewca?

   Żydom też, wbrew temu, co piszesz, nie wolno „szczać na pomniki”, bo tacy, co to przykładowo zrobili zostali ukarani. Podobnie, jak Polacy szczający na pomniki. Tak, Teresko, chamy i prostaki są nie tylko wśród Żydów. A selfie każdy sobie zrobić może. Jak sobie zrobi debilne np. w Auschwitz, to będzie uznany za debila niezależnie od tego, czy jest Żydem, Eskimosem czy Polakiem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.