J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Od lewej Jonny Daniels w armii izraelskiej, z Mateuszem Morawieckiem, a następnie żydowski żołnierz wykorzystujący palestyńskiego chłopca jako żywą tarczę
60

Od wielu miesięcy Jonny (w zasadzie Jonathan) Daniels lansowany jest przez media głównego nurtu na pierwszego eksperta od relacji polsko-żydowskich. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem firmy Jonny Daniels Public Relations. Krótko mówiąc, z zawodu jest specjalistą od manipulacji. Sam o sobie mówi, że „najinteligentniejszy nie jest”, ale z łatwością potrafi „upchnąć treść”. By uwiarygodnić się w społeczeństwie strzela sobie fotki z co drugą osobą publiczną. Kilka miesięcy temu nawet mnie zapraszał na kawę. Nie wziął pod uwagę faktu, że nie jestem politykiem PiS-u, SLD czy pismakiem Newsweeka i nie spotykam się z ludźmi jego pokroju. Po prostu, antypolonizm mierzi mnie, czego on nie zrozumiał i ze złości zwyzywał mnie od rasistowskich szumowin (racist scum). Nie wszyscy mają takie zasady jak ja. Po Internecie krążą zdjęcia Danielsa z Mateuszem Morawieckim, Andrzejem Dudą, o. Tadeuszem Rydzykiem czy Renatą Kim. Tylko czy ci państwo kiedykolwiek zastanowili się kim naprawdę jest człowiek, który w produkowaniu kłamstw na temat Polski ani na krok nie ustępuje Janowi T. Grossowi? Zdjęcia zostały zrobione i zostaną na zawsze. A co, jeżeli rzeczony Daniels służył w formacji, którą w dniu dzisiejszym śmiało możemy porównać do Schutzstaffel czy NKWD? Czy z funkcjonariuszem SS czy NKWD politycy PiS również występowaliby publicznie i strzelali sobie fotki?

Jonny Daniels chętnie fotografuje się z politykami każdej opcji. Tym razem strzelił sobie fotkę z Andrzejem Dudą / Fot. TVP Info
Jonny Daniels chętnie fotografuje się z politykami każdej opcji. Tym razem strzelił sobie fotkę z Andrzejem Dudą / Fot. TVP Info

Daniels, który podobno urodził się w Wielkiej Brytanii, w Polsce pojawił się już cztery lata temu. Jako założyciel Fundacji From The Depths, na co dzień zajmującej się przekupywaniem Polaków blaszkami z wygrawerowanymi podziękowaniem za uratowanie Żydów w czasach II wojny światowej, w 2014 roku zorganizował obrady Knesetu w Krakowie. W jakim celu? Czy po to, by w myśl manipulacyjnej zasady zbudować obraz dominacji państwa Izrael nad naszą ojczyzną?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Holokaustowe legendy

Od tamtego czasu Daniels miał wiele obowiązków. Zajmował się walką z „mową nienawiści”, spędzaniem wolnego czasu z Donaldem Trumpem, sprowadzaniem do Polski żydowskich polityków, poszukiwaniem macew, mataczeniem przy nowelizacji ustawy o IPN, rozdawaniem wspomnianych blaszek, podkręcaniem polakożerczych nastrojów, produkowaniem holokaustowych i jedwabieńskich bajek oraz „ocieplaniem” wizerunku „zajadłego antysemity” Jarosława Kaczyńskiego, który przecież zawsze o Żydach wypowiadał się źle. W międzyczasie Daniels opowiadał holokaustowe legendy o swojej polskiej prababci (Polacy uwielbiają takie historyjki), która „jako jedyna z rodziny przeżyła Holokaust”. Potem do grona ocalałych Daniels dorzucił jeszcze pradziadka, który „przed linczem uciekał na bosaka”.

Jonny Daniels w Dobrzyniu nad Wisłą poszukuję żydowskich nagrobków (macew). To śmieszny teatrzyk, ponieważ w tamtym miejscu żadnych macew od dawna nie ma (za: Karol Burchardt, „Pamiątki i zabytki kultury żydowskiej w Polsce”) / Fot. Marucha.wordpress.com
Jonny Daniels w Dobrzyniu nad Wisłą poszukuję żydowskich nagrobków (macew). To śmieszny teatrzyk, ponieważ w tamtym miejscu żadnych macew od dawna nie ma (za: Karol Burchardt, „Pamiątki i zabytki kultury żydowskiej w Polsce”) / Fot. Marucha.wordpress.com

Jednak wiedza na temat wpływowego Żyda praktycznie się ucina na roku 2014. Z lat wcześniejszych posiadamy tylko szczątkowe informacje. Prawdę mówiąc, większość wiadomości, które mamy na jego temat, pochodzą z opowiadań i wywiadów z nim samym, a zatem z autoprezentacji, która przecież nie jest obiektywnym źródłem.

Ocieplić wizerunek

Zanim Jonny Daniels pojawił się w kraju zwanym przez wieki Paradis Judaeorum, miał wiele interesujących zajęć. Jednym z nich był dwunastomiesięczny wolontariat w organizacji Zichron Menachem, zajmującej się pomocą dzieciom chorym na raka. Przez cały rok Jonny szkolił się w zakresie kształtowania zdolności do nawiązywania kontaktów interpersonalnych i konstruowania komunikatów empatycznych, co zdaję się być przydatne przy spełnianiu jego aktualnych zadań. Poza tym, roczny wolontariat miał na przyszłość ocieplić jego wizerunek w kontekście planowanej służby wojskowej, której zbrodnie – kierując się nazewnictwem III RP – posiadają znamiona ludobójstwa.

Ludobójstwo na Polakach

Żydowski żołnierz wykorzystuje palestyńskie dziecko jak żywą tarczę
Żydowski żołnierz wykorzystuje palestyńskie dziecko jak żywą tarczę

Służyłem trzy lata w armii Izraela – często w mediach powtarza Daniels. Tak, to prawda. Był spadochroniarzem oraz „strategicznym doradcą rzecznika żydowskiej armii”. Co to za armia? Być może wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, co naprawdę dzieje się w okupowanej Palestynie. Informacje dobiegające do Polski z Bliskiego Wschodu są skrzętnie deformowane tak, aby wykreować w oczach opinii publicznej obraz regularnego konfliktu w Palestynie.

„Konflikt” w Palestynie to żydowski wytrych mający na celu umniejszenie odpowiedzialności za zbrodnie, jakich na Palestyńczykach dokonują Żydzi. Na taką narrację mają wpływ żydowscy „eksperci” tacy jak Anthony Reuben, którego artykuły publikowane są na łamach największych mediów na świecie takich jak BBC (http://www.bbc.com/news/world-middle-east-28688179). A jak głosi stara goebbelsowska zasada: „Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”.

Pod tą nazwą „konflikt” w rzeczywistości kryje się „zwyczajne” ludobójstwo, które Palestyńczykom serwuje państwo i armia izraelska. Żydzi dążący do stworzenia monoetnicznego państwa na terenach okupowanej Palestyny, po prostu odtwarzają dla Palestyńczyków warunki, jakie stworzyli dla Słowian podczas przeprowadzonego przez nich ludobójstwa Ukraińców, Rosjan i Polaków w czasie Wielkiego Głodu na Ukrainie sowieckiej, Polaków w ZSRR w 1937 roku czy po 1945 zasiadając w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego (por. http://vho.org/tr/2004/3/Rudolf325-327.html, N. Iwanow – „Pierwszy Naród Ukarany” i „Zapomniane Ludobójstwo”, T. Snyder – „Skrwawione Ziemie”, raport z 1945 roku płk. Nikołaja Sieliwanowskiego do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii).

Żydowski snajper pisze na Twitterze "Zabiłem dziś 13 dzieci..."
Żydowski snajper pisze na Twitterze „Zabiłem dziś 13 dzieci…”

Ludobójstwo, którego w tamtych czasach dopuścili się Żydzi na Polakach, jest rażąco podobne do tego, którego dziś dopuszczają się wojska izraelskie na Palestyńczykach. Na marginesie należy podkreślić, że biorąc pod uwagę fakt iż w 1937 roku Żydzi stanowiąc 1% populacji Rosji, obsadzali niemal 40% stanowisk kierowniczych NKWD, co proporcjonalnie daje astronomiczny udział Żydów w ludobójstwie Polaków.

Zabawa w Hitlera

Żydowscy żołnierze postrzelili w plecy nienarodzone dziecko
Żydowscy żołnierze postrzelili w plecy nienarodzone dziecko

Wojska izraelskie od lat przeprowadzają w Palestynie coś, co śmiało można określić mianem współczesnego holokaustu. Żydzi mordują, Palestyńczyków wykorzystują jako żywe tarcze i biją ich z zimną krwią. Snajperzy strzelają cywilom w tył głowy, a żołnierze do nieprzytomności okładają staruszki pałkami. Do najstraszniejszych zbrodni zaliczyć należy morderstwa na nienarodzonych dzieciach, których również dopuszczają się izraelscy żołnierze. W 2014 żydowskie żołdaki zastrzelili ciężarną Palestynkę. Lekarze wyciągnęli z brzucha postrzelone w plecy umierające dziecko.

Na Strefę Gazy zrzucane są bomby, na których wcześniej „serdeczne życzenia” wypisują markerami izraelskie dzieci. To wszystko za namową izraelskich żołnierzy i ze świadomością, że zrzucone bomby rozerwą na strzępy ich palestyńskich rówieśników. Temu wszystkiemu z ekscytacją, uśmiechem na ustach i browarami w ręku przyglądają się żydowscy cywile, a dla ich żołnierzy to świetna zabawa, co widać na załączonych zdjęciach (publikuję te najmniej drastyczne).

Oczywiście, ktoś pomyśli, że Palestyńczycy do świętych nie należą. Jednak jak można porównywać okupujących Palestynę i walczących najnowocześniejszym arsenałem Żydów do robiących wyrzutnie petard z rur kanalizacyjnych i broniących swojej ziemi Palestyńczyków? Czy to jest ta żydowska walka z antysemityzmem, którego ofiarami – jak widać – nie są ziejący nienawiścią Żydzi, ale semici-Arabowie? Czy oswajanie dzieci z ludobójstwem Palestyńczyków to edukacja tolerancji, o którą tak często zabiega były żołnierz armii izraelskiej Jonny Daniels?

Bastion?

Nie jest prawdą, że Izrael jest dla Europy ostatnim bastionem broniącym nas przed najazdem „dzikich Arabów”. Po pierwsze, żaden cywilizowany człowiek nie może milczeć mając wiedzę o okrutnych zbrodniach, jakie dokonywane są na cywilach przez wojska izraelskie. Po drugie, Palestyńczycy mają swój kraj i jest nim okupowana przez Żydów Palestyna. A po trzecie, kto jak to, ale to właśnie Żydzi wszędzie, gdzie tylko się zadomowią (oczywiście poza terenem Izraela) tworzą swoistą V kolumnę, mającą na celu sprowadzenie do Europy obcej kultury muzułmańskiej, równocześnie zamordyzmem zaprowadzając w Palestynie monoetniczne getto. Tym chociażby zajmuje się żydowska organizacja IsraAID (http://www.israaid.co.il/projects), która perorując o „walce z mową nienawiści” rozprowadza Arabów po całym świecie, tylko nie do Izraela. (por. http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,7715411,Zydzi_sa_za_zbudowaniem_meczetu_w_Warszawie.html, http://jacekmiedlar.pl/2017/02/21/dlaczego-zydom-zalezy-na-multikulturalizmie-protesty-rabinow-w-nowym-jorku/, http://jacekmiedlar.pl/2017/12/13/cytujac-talmud-robi-z-nas-oprawcow-bnai-brith-idzie-ze-mna-na-wojne-sa-jak-zorganizowana-grupa-przestepcza/).

Mowa nienawiści w Polsce czy w izraelskiej armii?

Wiemy, w jakim mundurze przez trzy lata chadzał „specjalista” od stosunków polsko-żydowskich Jonny Daniels. Wiemy, jakich zbrodni dopuszczali się i dopuszczają jego wojskowi kamraci. I w tym miejscu rodzą się następujące pytania. Czy człowiek, który należał do armii zbrodniarzy winien być zapraszany na polskie salony i winien być lansowany na orędownika walki z „mową nienawiści”? Czy w niepatologicznym kraju polskie służby nie powinny interweniować, gdy obcy żołnierz dyktuje Polakom warunki, a na demaskujących jego prawdziwe intencje wylewane są wiadra pomyj? Czy człowiek, który z założonymi rękami patrzył na ludobójstwo Palestyńczyków, winien być mediatorem na linii Polska-Izrael? Bo czymże są strzały do niewinnych palestyńskich dzieci, staruszek, cywilów jeśli nie ludobójstwem? Czym są ostrzały palestyńskich wiosek białym fosforem, który wypala ciało do kości, a który w cywilizowanych krajach uznawany jest za zakazaną broń chemiczną? Gdzie Daniels winien walczyć z „mową nienawiści”: w izraelskiej armii czy na salonach w kraju będącym „rajem dla Żydów”?

Na marginesie, zastanawiające jest także to, w jaki sposób z mityczną nienawiścią człekokształtnych bestii, którymi ponoć są Polacy, może walczyć żyd-myckarz, którego „święte księgi” zawierają m.in. takie oto słowa: „wszystkie dzieci gojów są zwierzętami” (Yebamoth 98a), „życie goja i jego wszelkie siły witalne należą do Żyda” (A. Rohl. Die Polem. p.20), „goje, którzy nie są naszymi wrogami, nie mogą być zabici bezpośrednio, jednakże nie można ich ratować od niebezpieczeństwa. Przykładowo, jeżeli dostrzeżecie jednego z nich wpadającego do morza – nie wyciągajcie go, chyba że obieca wam dać pieniądze” (Iore Dea 151,11) (Za: http://www.talmudunmasked.com/chapter14.htm).

Mundur

W tym miejscu rodzi się jeszcze jedno pytanie: Jak dzisiaj czuje się Jonny Daniels niosąc na swoich barkach brzemię, jakim jest trzyletnia służba w formacji, której członkowie dokonywali i nadal dokonują zbrodni ludobójstwa? Czy jest mu po ludzku wstyd? A może jego zdeformowane sumienie nie pozwala mu uznać zbrodni izraelskiej armii za coś złego? Owszem, być może sam Daniels nie strzelił do żadnej niewinnej palestyńskiej istoty. Ale czy dobrowolne (a nawet nie!) odziewanie się w mundur armii, która na oczach całego świata dokonuje zbrodni o charakterze ludobójstwa, nie czyni go zbrodniarzem? Czyż osoby dobrowolnie wstępujące w szeregi Schutzstaffel czy NKWD były zbrodniarzami czy nie?

Trędowaty

Bez względu na to kim naprawdę jest Jonny Daniels, czy rzeczywiście jest specjalistą od PR czy agentem Mossadu, co sugeruje jego „biografia”, w kontekście zbrodni izraelskiej armii jest to mało istotne. Mając na względzie powyższe fakty, za służbę w izraelskiej armii w cywilizowanym świecie Daniels winien być traktowany jak trędowaty, a nie zapraszany na rządowe salony. Winien chodzić po polskich ulicach i donośnie krzyczeć: „Nieczysty!” (por. Kpł 13,43-46).

Koniecznie obejrzyj:

Spółki Skarbu Państwa zerwały z nim współpracę, gdy zaczął pytać: „Kim jest Daniels?”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Jak ich tu będzie dużo, a jeszcze np będą mieli na „dzień dobry” miliardy (może nawet setki miliardów od tych co nami teraz rządzą) to…. św. Janie Pawle II módl się za nami, św. Maksymilianie Kolbe módl się za nami, św. Szymonie z Trydentu módl się za nami

 2. rychu mówi

  Świat i Bog rozliczy tych bandytow za ich bandyckie działanie

  1. michu mówi

   Pan Bóg wiadomo. A świat jak tak dalej pójdzie to za 200 lat może… czy nasi potomkowie będą wtedy jeszcze

  2. Ada mówi

   Hej! A co Wy, układacie kwiatki przed bramą wjazdową…?
   Pobudka!
   Wyobrażacie sobie nasze dzieci jako takie żywe tarcze?
   Świat martwi się o swoje, a my musimy o swoje.
   Wtedy i Bóg będzie z nami!

  3. Jurand mówi

   Brawo Ada, masz jaja w przeciwieństwie do tych płaczków żydowskich. Tak jakby zapomnieli słów naszego hymnu państwowego.

 3. Alfonsominet mówi

  Żydzi to nasi wrogowie, a Jonny to szpieg, każdy myślący to wie.

  1. Franio mówi

   Jeśli Daniels, to tylko Jack. Jack Daniels z lodem. Jonny to aktor porno.

 4. Robert B. mówi

  Skurwiały Zachód karmiony przez żydowskie Żydowood ma inny obraz Żyda: holokaustyczne niewiniątko prowadzone na rzeź. Jeżeli niewiniątko, które tyyyleee pszeeecieeepiaaałooo, to należy teraz spełniać wszystkie ich zachcianki, już nie mówiąc o pociąganiu ich do odpowiedzialności, czy bronieniu się przed ich niebywałą agresją. O to im właśnie chodzi. To jest cel ich polityki: bezkarność, absolutna bezkarność, cała własność gojów i władza nad nimi.

  A ten Daniels to na mur-beton agent Amanu. Na kilometr jedzie od niego agentem.

 5. Janusz I mówi

  Nie podoba mi się, że ten facet panoszy się w mojej Ojczyźnie!

  1. Franio mówi

   Trzeba mu sprzedać liścia, ewentualnie lekkiego plaskacza. Odechce mu się szukać nagrobków w lesie.

 6. Katie mówi

  Daniels to podobno nasz przyszły premier…

  1. michu mówi

   Niejawny;), jak to w demokracji 🙂

  1. ugandyjczyk mówi

   Panie Piotrze takie teksty trzeba rozprowadzać by prawda wyszła na jaw !

  1. Zenek mówi

   No chyba Niemiec nie?A my musimy zwrócić żydom to co nie nasze.

 7. Ania mówi

  Może Daniels to nowy żydowski prorok jak Cwi czy jak on się tam nazywał, a że posoborowcy całkowicie wykoslawili religię katolicką judaizujac ją i protestantyzujac to i taki Daniels ma drzwi otwarte do wspólnych obrzędów z ojcem Rydzykiem i innymi duchowymi podobnie jak je miał Kruger do JP 2. Miłość do Żydów kosztem doktryny wiary.

  1. Constancja mówi

   O. Rydzyk uprawia prozydowska, holokaustyczna propagande zywcem wzieta z repertuaru lozy B`nai B`rith.

  2. Franio mówi

   Z tym bym się nie zgodził Konstancja. Wybierz się w Toruniu do Sanktuarium N.M.P Gwiazdy Nowej Ewangelizacji, odwiedź Kaplicę Pamięci, wspaniałe miejsce upamiętniające Polaków ratujących Żydów. Pomysł i Dzieło T.Rydzyka.

  3. Tomasz mówi

   Nawet w czasie fizycznych działań wojennych strony się spotykają. A czy teraz nie mamy wojny z Polską i Kościołem Katolickim, założonym przez Jezusa? Co Pani zrobiła dla PL i KK od czasu kiedy o. Rydzyk założył Radio Maryja?
   Więcej pokory. Dotyczy to także Pana Jacka.

  4. Constancja mówi

   Tak, znam te argumenty R.M. i TV Trwam ma wiele pozytecznych audycji.
   Tylko czy to jest powod, zeby zamknac oczy na cala reszte?
   Pozytywne opinie w R.M. na temat sekty; neokatechumenatu sprawily, ze zaczelam watpic w to, ze o. Rydzyk sluzy KK.
   Czy bezkrytyczne popieranie PIS u, zwlaszcza po okresie kiedy Kaczynski zalegalizowal B`nai B`rith jego programy sie przeistoczyly w czysta propagande prozydowska.
   O. Rydzyk wie, ze „walka” PIS i PO jest zwyklym „spektaklem” wzbudzajacym emocje miliony Polakow.
   Wie rowniez o planach NWO i o jeszcze wielu innych sprawach.
   Jednak na te tematy milczy.
   Kupiony? Zastraszony? Nie wiem.
   Wiem jednak, ze nie mowienie o tych faktach, chowanie glowy w piasek nie ma nic wspolnego z pokora. Kojarzy mi sie z polityka „strusia”, pojsciem na kompromisy, albo ze zwyklym strachem, ale nie przed Bogiem tylko przed ludzmi.
   KK dzisiaj upada, a niestety o. Rydzyk bierze w tym udzial wplatajac w wiele dobrych programow, rowniez i herezje. A herezja to „trucizna”, niezaleznie w jakiej ilosci ja podamy.

 8. Robert B. mówi

  I jeszcze jedno: Żydzi wiedzą, że w ostatecznym rozrachunku Arabowie się z nimi krwawo rozliczą. Nikt przy zdrowych zmysłach (nawet wśród żydostwa) nie wierzy, że się im to upiecze. Dlatego szukają sobie bezpiecznego gniazdka gdzie indziej. Tym miejscem ma być głównie Europa Środkowa, ale oni tu nie zjadą jako uchodźcy. Co to to nie! Oni mają tu zamiar zwalić się nam na głowę jako nacja rządząca, posiadająca. Ten cały Daniels jak i wielu innych żydowskich agentów przygotowuje grunt pod ten desant.

  1. Claire mówi

   Też mam takie przeczucia..

  2. Hammurabi mówi

   A niedoczekanie! Owszem, będzie trudno bo przekupionych zdrajców, zakamuflowanych Żydów i zwykłych idiotów w Polsce nie brakuje. Jednak próbowali różni i nigdy im się to nie udało. Wszystko zależy od stopnia terroru. Im gorzej będzie, tym prędzej Polacy się zjednoczą tyle, że wówczas nikt Żydowi schronienia nie udzieli a kolaboranci na litość liczyć nie będą mogli.

  3. michu mówi

   Nigdy się nie udało??? Gdyby się Ruscy z Niemcami nie pokłócili w 1914 to do dziś by tu siedzieli.

  4. michu mówi

   Tyle, że teraz podział na 3 strefy będzie inny- pruska, ruska i eskimoska jak będą współdziałać nikt nawet nie piśnie.

 9. pamiętnik mówi

  A czy – jak to zabawnie mówi red. Michalkiewicz – prezydent Juda zastanawiał się z kim strzela sobie fotki w fundacji im Jana Karskiego?

 10. pamiętnik mówi

  Heheheh a ma ktoś może fotkę Jonnego Danielsa i Lejba Fogelmana? Idę o zakład, że ci dwaj mają ze sobą wiele wspólnego

 11. ania mówi

  Świetny tekst, brawo! Tylko prawda jest ciekawa!

  1. goj mówi

   Od kiedy żydzi są naszymi starszymi braćmi? Przecież chrześcijaństwo to nie jest wcale jakiś nowy wymysł, bo chrześcijaństwo i biblijny judaizm to jest ciągle ta sama religia! Chrystus został przecież zapowiedziany, chociażby w Księdze Izajasza w rozdziale 53. Czy Bóg coś mówił, że po przyjściu Mesjasza ma powstać nowa religia?

  2. Zbulwersowany mówi

   Chrześcijaństwo jest to nowa religia. Objawił się Syn Boży Jezus Chrystus i ustanowił Novi aeterni testamenti. Nowe Przymierze, Nowy Testament. Przymierze które daje pod określonymi warunkami łaskę zbawienia. Stare tego nie dawało. To judaizm przyjął chrześcijaństwo, a nie chrześcijaństwo judaizm. Zaczął działać także Duch Święty, Kościół katolicki, Matka Boska, sakramenty, święci i błogosławieni itd itp

  3. sten mówi

   @Zbulwersowany..
   Judaizm przyjął chrześcijaństwo , a kiedy ? Do jakiego Boga modlił się Chrystus ? Skąd są kamienne tablice dekalogu ? Aaaa to zagwozdke Stwórcy zrobiłeś Ci przed Chrystusem nie będą zbawieni jakiś 1lub2 mld ludzi to do dupy pujdzie a nie do nieba wg/ciebie ?
   Kto Was uczył religi ?

  4. Zenek mówi

   Brawo!

 12. michu mówi

  A u nas obowiązkowa służba wojskowa została najpierw zohydzona a potem zlikwidowana.

 13. Dariusz mówi

  Żydzi (Chazarowie) nie zasługują na to żeby żyć.Prędzej czy póżniej zostaną rozliczeni w bardzo bolesny sposób.

 14. Robert mówi

  Te kmioty naprawdę mają nas za podludzi,skoro na nadzorce przysłali debila o umysłowości dziecka.Cały ten USrael to infantylny kraj idiotów i ignorantów

  1. darek mówi

   Zgadzam sie z toba w 100%. Ale nasowa sie pytanie … jesli then caly idiota -„zydowski Dyzma” jest przyjmowany na salonach to na jakim poziomie umyslowym jest „nasz rzad i nasze elity polityczne” – podkreslam cudzyslow!!!

 15. Robert mówi

  Te kmioty naprawdę mają nas za podludzi,skoro na nadzorce przysłali debila o umysłowości dziecka.Cały ten USrael to infantylny kraj idiotów i ignorantów

  1. michu mówi

   Gdzie tam rozwiąże. Znajdzie się inny pretekst 😉

 16. Zdzisław mówi

  To nie demon tylko trep, tak jak jego pazerny pryncypał

 17. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 18. Abdullah mówi

  Polska tylko żydowska lub islamska. Chrześcijaństwo należy zniszczyć

  1. Aalfa.Oomega mówi

   أسفل مع الإبادة اليهودية على الفلسطينيين!

  2. JUT mówi

   Doomsday is behind the door.. save your soul..

  1. Claire mówi

   Wysłałam do przyjaciół z Azji południowej.

 19. Waldemar mówi

  Mały wielki człowiek w Polsce

 20. Tony mówi

  W przypisie chodzi o Przemysława Burcharda (miałem zaszczyt poznać osobiście), a nie Karola Burchardta.

 21. Daniels mówi

  żydy dajcie swoje brody dla ludzi dupy podcierac ,a my wam za to damy penisy byście w zębach sobie podłubali.

 22. mj77gg.o98y mówi

  Czy każdy, z,,,ulicy” i do tego obcokrajowiec-trafia już do naszego,Rządu???

 23. Polka mówi

  Zgadzam się całkowicie z treścią artykułu. Tylko jedno sprostowanie – 3 letnia służba wojskowa w „izraelu” jest obowiązkowa – dla mężczyzn i kobiet. Jedynie ortodoksi są z niej zwolnieni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.