Akcja władz RP przed celebrą w Jerozolimie: sztab kryzysowy oraz płatne artykuły w izraelskiej i amerykańskiej prasie

Reuven Rivlin i Władimir Putin/ fot. Twitter
8

W czwartek (23.01.2020) rozpoczyna się Światowe Forum Holokaustu w Jerozolimie. Celebra została zorganizowana przez fundację rosyjskiego Żyda Mosze Kantora i odbędzie się w Jad Waszem w związku z 75. rocznicą wyzwolenia niemieckiego-nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau. Imprezie patronuje prezydent Izraela Reuven Rivlin. Głównym mówcą ma być prezydent Rosji Władimir Putin. Polskiemu prezydentowi odmówiono możliwości zabrania głosu, więc PAD nie weźmie udziału w tej uroczystości.

ZOBACZ: Żydzi nie zgodzili się na przemówienie prezydenta RP w Jerozolimie. PAD: „Nie wezmę udziału w uroczystościach” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak informuje RMF, władze RP szykują się do zneutralizowania kłamstw, które w Jad Waszem wygłosi prezydent Rosji. W Kancelarii Prezydenta powstaje sztab kryzysowy składający się z ekspertów od komunikacji oraz historyków, którzy na bieżąco mają wychwytywać kłamstwa Putina. Oprócz tego PAD ma odbyć serię wywiadów w polskich mediach. Z kolei rząd wykupił płatne artykuły w prasie izraelskiej i amerykańskiej, w których ma zostać przedstawiony polski punkt widzenia przeciwstawiający się kłamliwej wersji historii lansowanej przez Rosję.

ZOBACZ: Putin atakuje Polskę pałką antysemityzmu i oskarża Polaków o wywołanie II wojny światowej

ZOBACZ: Antypolski paszkwil w rosyjskiej telewizji: Polacy to antysemici i sojusznicy Hitlera [WIDEO]

ZOBACZ: Rosja znowu atakuje Polskę: „Oddziały AK unicestwiły Żydów i Ukraińców pozostałych w mieście”

ZOBACZ: Komunikat IPN ws. dokumentów opublikowanych przez Rosjan: „Materiały wytworzone przez sowiecki aparat represji i propagandy”

Mój komentarz: Obecne działanie władz RP to absolutne minimum w takiej sytuacji. Oprócz wywiadów w polskiej prasie i artykułów w zagranicznych dziennikach, media społecznościowe powinny zostać zalane filmami informującymi o zbrodniczej działalności Związku Sowieckiego. Oczywiście powinny być one po angielsku, rosyjsku i po hebrajsku. W akcji informacyjnej należy nie tylko mówić o sojuszu Hitlera i Stalina, który doprowadził do wybuchu II wojny światowej. Trzeba w końcu zdobyć się na odwagę i pokazać światu, jaką rolę odegrali Żydzi w komunistycznym aparacie terroru już w 1939 roku. Trzeba pokazać kolaborację Żydów z wkraczającymi do Polski oddziałami Armii Czerwonej. Trzeba pokazać, że Żydzi mają na rękach polską krew. Tylko w ten sposób możemy przeciwstawić się ogólnoświatowej narracji o dobrych Żydach i złych Polakach. Najwyższa pora, żeby świat dowiedział się, iż Żydzi byli nie tylko narodem ofiar, ale również narodem sprawców!

Oczywiście nie liczę na to, że obecne władze RP zdobędą się na odwagę i skończą z absurdalną polityką podlizywania się Żydom. Prezydent Duda nadal będzie opowiadał bajki o Rzeczypospolitej Przyjaciół, ekshumacja w Jedwabnem nie zostanie wznowiona, a Żydzi będą nas bezkarnie atakować, tak jak miało to miejsce po nowelizacji ustawy o IPN, gdy filosemicka „dobra zmiana” skapitulowała na całej linii wobec żydowskiego ataku propagandowego, który zmieszał Polaków z błotem. Obszernie piszę o tym w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zakupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: rmf24.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Żydzi pokazali, kto tu rządzi

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacuś mówi

  z tego co dziś czytałem na necie to Netenjanu ma w czwartek jeszcze wzmocnić przekaz Putina przeciw Polsce, ale cóż przecież Duda uwielbia Żydów…

 2. Elżbieta mówi

  A nie jest to czasem ustawka żeby wzmocnić Dudę przed wyborami? Nagle taki stanowczy? Jakoś mnie nie przekonuje. Ciekawa jestem dalszego ciągu.

  1. anonim mówi

   Dokładnie o tym samym sobie pomyslałem, to teatr mający na celu utrzymanie przy władzy Partię interesu Syjonistycznego w skrócie PiS. Pamiętamy te patetyczne słowa PAD o polskich patriotach, i tą fałszywą facjatę jak te słowa wypowiadał, a potem raz za razem na Polaków lewego sierpowego: zatrzymanie reformy sądów, wycofanie się z ustawy karzącej kłamców i oszczerców Polski, wycofanie się z ustawy dla ,,frankowiczów”, deklaracja walki z antysemityzmem, przy kompletnym milczeniu w walce z antypolonizmem i polakożerstwem, zacheta do Polin i bajeczki o współudzale żydów w ,,budowaniu Polski”, hanuka na pierwszym miejscvu zamiast tradycji polskiej itd. Lista zdrad jest długa. Teraz ma maślane oczki i pokazuje jakim jest rycerzem bez lęku i skazy, oczywiscie tylko do wyborów.

  2. Elżbieta mówi

   Można zastanowić się, kto jest reżyserem tego spektaklu… ciekawe, że sztab kryzysowy będzie neutralizował kłamstwa Putina, a na takie same kłamstwa wypowiadane od dawna i blokujące nam nawet ustanawianie prawa wychodzi się z nadstawionym drugim policzkiem.

 3. Trzeźwo myślący mówi

  Gdy tylko przebudził rząd niedźwiedzia (Putina) tą swoja śmieszną rezolucją w europie to od razu na nas poszły ataki Rosji do tej pory wszystko było dobrze. Czy my naprawdę chcemy wojny- nie dajmy się zaszczuć politycznie i medialnie. Brońmy naszej ekonomii, gospodarki, a nie bawmy się w historyków. Śmieszne są te działania rządu, a wy mu otwarcie jeszcze przyklaskujecie. Polska jest słabym państwem i będzie dopóki będziemy grac w takie gierki. Pluja i plują w tą rosje, to ona zaczęła brać odwet. Po prostu my prosimy się o wojnę z nimi. I te sztuczne nakręcanie społeczeństwa, które ma w dupie to że politycy bawią się historią.

 4. arnold mówi

  Ale cenzura tutaj napisałem jeden komentarz co myślę o tej całej rejteradzie rządu i dudy to od razu skasowany post. Niezły kaganiec zakładacie tu dla trzeźwo myślących.

 5. Zbulwersowany mówi

  Internacjonalistyczni Żydzi, w tym polskojęzyczni będą z pewnością opowiadać wyłącznie o holokauście Żydów, a najprawdopodobniej nic o hekatombie na Polakach. Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny polski historyk i pisarz.

 6. Zbigniew mówi

  zydzi czy Zydzi – katolicy czy Katolicy ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.