Żydowska szczujnia w akcji: Polacy bawią się przy płonącej kukle Żyda!

zdjęcie z Władywostoku jako palenie Żyda w Łodzi/ fot. screen z Israel National News
10

– W Łodzi aktywista Sławomir Dul z Tomaszowa Mazowieckiego symbolicznie powiesił manekina Jakuba Bermana przed komendą wojewódzką. Berman to komunistyczny zbrodniarz był członkiem Komisji Biura Politycznego KC PZPR ds. Bezpieczeństwa Publicznego i nadzorował represje stalinowskie – poinformował na Twitterze Narodowy Lublin załączając film z happeningu.

A teraz zobaczcie, co żydowska prasa zrobiła z tego wydarzenia. Portal Israel National News zamieścił artykuł pt. „Wizerunek Żyda wisiał na szubienicy w byłym getcie łódzkim”. Stalinowskiego zbrodniarza Jakuba Bermana nazwano w artykule „żydowskim politykiem”, a zdjęcie, jakim opatrzono artykuł, przedstawia płonąca kukłę na placu ogrodzonym barierkami i zgromadzony tłum widzów. Jak informuje internautka, która zwróciła uwagę na tę żydowską manipulację, zdjęcie zrobiono we Władywostoku w Rosji i dokumentuje ono palenie kukły symbolizującej zimę. To prawda! Zdjęcia z tej zabawy, wraz z opisem, można znaleźć w Internecie.

Mój komentarz: Happening z powieszeniem kukły stalinowskiego zbrodniarza Bermana okazał się metodą na pokazanie żydowskich manipulacji i kłamstw, którymi karmiona jest światowa opinia publiczna. Berman na szubienicy, na która zresztą zasłużył, nie był przedstawiony ani z pejsami, ani w jarmułce. Kukła ubrana była w garnitur i miała naklejone zdjęcie twarzy tego żydowskiego oprawcy Polaków. Ale przecież tego nie może pokazać żydowska prasa. Trzeba dokonać manipulacji i pokazać płonącą kukłę oraz tłumy rozradowane z powodu „palenia Żyda”. U odbiorcy ma to oczywiście wywołać skojarzenie z pogromami, stodołą w Jedwabnem i Holokaustem. Tak wygląda budowanie antypolskiej narracji przez żydowskie media. Happening Sławomira Dula pokazał to jak na dłoni.

Źródło informacji: Twitter, israelnationalnews.com

Przeczytaj też:

Żydowska prasa atakuje Polskę fake newsem o dewastacji kirkutu w Świdnicy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mari mówi

  Skoro tu jest tak źle i niebezpiecznie, przenieście się tam, gdzie jest lepiej, a nawet dobrze. Nikt was tu na siłę nie trzyma. Niech GW zaangażuje się w przeprowadzki i po sprawie.

 2. Robert mówi

  Judasza Spłosz,a On za Grosz Zmyśli czego nie Widział Wprost,czego się nie da Zniszczyć z tego trzeba Szydzić…(Kaczmarski)

 3. michu mówi

  Gdzie tylko możliwe trza wszystkie fake newsy odkłamywać. Kto ma media ten rządzi dezinformacją. Chyba trza by było (jakby np nasi informatycy itp potrafili) zacząć budować własne kanały dystrybucji najlepiej w oparciu o Polonię. 🙂

 4. krzysiek mówi

  chusteczka z ta zakłamną sekta kainową , w pompe niech pocaluja i do Afryki !! yremontowac Batorego i do domu !!!

 5. AMEN!! AMEN!! AMEN!! mówi

  BERMANN BYŁ ZBRODNIARZEM I NALEŻY SIĘ MU SZUBIENICA BO ZDECHŁ SPOKOJNIE NIECH WIĘC SYMBOLICZNIE ZBRODNIARZ, ZŁODZIEJ, MORDERCA POLAKÓW W POSTACI KUKŁY POWISI I POSMAŻY SIĘ W OGNIU PRAWDY!! A ZYDY UJADAJA KŁAMLIWIE, ZE PRZY KUKLE ZYDA……NIE ZYDKI! NIE PRZY KUKLE ZYDA TYLKO KUKLE ZBRODNIARZA, MORDERCY ZŁODZIEJA, ORWELLOWSKIEJ ŚWINI!!! A, ZE TEN SZUBRAWIEC PRZY OKAZJI BYŁ ZYDEM TO JEST SPRAWA NIEISTOTNA DLA NAS POLAKÓW!!! MY TĘPIMY ZBRODNIARZY DO SETNEGO POKOLENIA I DALEJ! NIGDY WIĘCEJ BERMANNÓW, MORELI, SZECHTEROW, ITD.ITD.

 6. Dan mówi

  Nie rozumiem Waszego zakłopotania tym faktem. Żydów w Polsce nie chcemy, tych których mamy należy czym prędzej namierzyć i wysiedlić. Israel nie jest ani naszym sojusznikiem ani żadnym partnerem strategicznym, jak próbuje wmówić budyń maliniak. Należy zerwać stosunki z tym zbrodniczym krajem i nawiązać relacje z Iranem.

  1. Mari mówi

   Prędzej ciebie namierzą i wysiedlą. O czym ty mówisz?

  2. Dan mówi

   Czyli Polska nie jest krajem niezależnym? Spróbuj w Arabii Saudyjskiej lub Japonii takie numery wyprawiać, dostaniesz batem i bilet w jedną stronę.

  3. Mari mówi

   A jest?

 7. Marek mówi

  Dlaczego Żydzi z taką determinacją stawiają Polaków w czasach 2 WŚ w roli kata? Prowadzona obecnie propaganda oczerniania nas Polaków zmierza do obarczenia nas za całe zło wojny i tzw. holokaust narodu żydowskiego. Szkoda że o holokauście Słowian nikt poza Słowianami nie pamięta, nic w Europie i na Świecie na ten temat ludziom nie wiadomo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.