Hańba! Unijna „flaga” i „Oda do radości” na defiladzie wojskowej w Warszawie

"flaga" UE na defiladzie w Warszawie/ fot. twitter
33

„Dobra zmiana” już nie kryje się z tym, że zamierza całkowicie poddać Polskę pod dyktat Unii Europejskiej. Podczas przemówienia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja prezydent Duda oświadczył, że jest za wpisaniem UE do polskiej konstytucji. Dwie godziny później wicepremier Gowin zaprezentował na Twitterze gotowy projekt takiego zapisu, w którym stwierdza się, że „Rzeczpospolita Polska jest członkiem Unii Europejskiej”. Ale to jeszcze nie wszystko. Podczas parady wojskowej w Warszawie polscy żołnierze nieśli unijną „flagę”, a orkiestra wojskowa odegrała „Odę do radości”. Ruszyła realizacja wytycznych kanclerz Merkel, domagającej się rezygnacji z suwerenności państw członkowskich UE.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: Twitter

Katarzyna TS: Koniec żartów! Albo Polexit, albo witajcie w IV Rzeszy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Królestwo Niebieskie ze światową stolicą w Jerozolimie.Mimochodem zaciężni z Pollin przeszli pochodem niosąc niebieskie kobierce,dumnie prezentując bursztynowe serce pozbawione trwogi,że błękitne kobierce nowym bursztynowym szlakiem pod niewolnych nogi,w całym Królestwie Niebieskim

 2. Robert mówi

  Maszerujcie ramię w ramię ku Słońcu $wiata Nowego,zbudujemy nowy most imienia iPrzewodniczącego

  1. Marcin35 mówi

   Wolnosc ? Po co wam wolnosc ?
   Macie przeciez tyle pienièdzy.
   Wolnosc ? Po co wam wolnosc ?
   Macie przeciez eurowizje interwizje…..

 3. piotr mówi

  forumdlazycia Tradycji Katolickiej – 1- Jeszcze o Konstytucji 3 maja – „3 maja święto masonów” 2- 3 maja – święto masonerii

 4. Robert mówi

  Co za fatalny świat,z przemówienia z dnia 3go Kilku niebieskich frajerów rządzi tego świata polityką A potężniejsi z nich myślą o władzy nad Galaktyką.Co za fatalny $wiat

  1. sten mówi

   To nie fatalny świat, to od ofiary cwańszy kat .
   Weź w ręke tęgi kij i zdrajców bij.

 5. Dariusz mówi

  Początek ,,wielkiej armii UE,, .Celem jest jedna armia europejska a niebawem światowa.Ma nie być wojen i konfliktów,żadnych zagrożeń.Więc po co armia? Po co wojsko? Po co broń.Przeciwko komu będą stawali? Ludzie myślący wiedzą….Reszta niech się sama domyśli!

  1. Jan mówi

   Co to za faszystowski portal jest? Czy was pogrzalo? Do Rosji spieprzac, jak wam się Unia nie podoba. Może i jest lewacka, ale od tego umacnia się tam nasza prawica, żeby tą lewackość zbalansować. Póki co lepszej alternatywy dla RP nie ma, więc nie fikajcie tak, bo jesteście śmieszni.

  2. michu mówi

   Jeszcze nie ma europejskich sił zbrojnych a już pojawiają się rady, żeby śpiepszaniem przed faszystami ratować wolność a może i życie ;)? Na razie chyba można się jeszcze trochę śmiesznie pośmiać 😉 ?

  3. Mari mówi

   No nie wiem. Do tej pory faszyzm kojarzył mi się z Włochami czy Niemcami. W „Doktrynie faszyzmu” Mussolini wprowadził zasadę, która charakteryzowała ideologię faszyzmu: „wszystko w państwie, nic bez państwa, nic przeciwko państwu. I to faszystowski ma być ten portal? A UE będzie balansowana przez grupkę europosłów? Wygłoszą od czasu do czasu płomienne 2-minutowe przemówienie, i tyle balansowania.

  4. Dan mówi

   Zalecam stosować się do rad twojego guru – lewatywa dobrze robi na bóle głowy. Słowianie powinni się zjednoczyć i stworzyć własną unię, a tak na marginesie to bliżej nam do Rosjan niż do USraela. Putin wieczny nie jest.

  5. Grzesiek mówi

   Al ty jesteś naiwny. Zacznij czytać i analizować. Kiedyś myślałem podobnie a Ła sadownik spod Opola Lubelskiego otworzył mi oczy. Gdyby nie unia bylibyśmy 10 lat do przodu. Wyjaśnij mi jedna rzecz w 2004 przed wejściem do eurokołchozu mieliśmy 400 mld zł długu, teraz po „dotacjach” mamy oficjalnie 1,2 biliona długu a naprawdę ponad 3. Służba zdrowia leży poziom szkolnictwa jak za okupacji. Ok mamy trochę lepszych dróg, ale mniejsze Czechy i Chorwacja zbudowały autostrady be UE.

 6. ikss67 mówi

  Żydowski PiS. Oszuści. Mając media pieprzą jedno a robią drugie. Sprawdzona metoda, za trzeciej rzeszy i teraz.

  1. Jan mówi

   Co to za faszystowski portal jest? Czy was pogrzalo? Do Rosji spieprzac, jak wam się Unia nie podoba. Może i jest lewacka, ale od tego umacnia się tam nasza prawica, żeby tą lewackość zbalansować. Póki co lepszej alternatywy dla RP nie ma, więc nie fikajcie tak, bo jesteście śmieszni.

  2. michu mówi

   Faszyzm jest tam gdzie istnieje kategoria podludzi np nienarodzenia, albo katolicy i nadludzi, których pod paragrafem nie wolno krytykować ;).

 7. Tom mówi

  Szmata to jeszcze nic ale na dodatek z pentagramami.Ci ludzie nie zdają sobie sprawy jakie wartości i kogo gloryfikują.Nie ukrywa sie już,że podtrzymują program: umiarkowany rozwój-ONZ a właściwie Luci(fer) Trust.Wszystko po to żeby siłą stworzyć superpaństwo a na końcu zorganizowany upadek gotówki i wprowadzenie czipizacji(zmiane modelu finanowego)opisany w apokalipsie Św.Jana,bo Deutchebank w zasadzie jest już bankrutem.Teraz sie propaguje przynależności do Sruni w konstytucji tuż przed wprowadzeniem katastralnych.Ludzie sie obudzą jak będzie za późno na wyjście.

  1. Mari mówi

   Dokładnie tak.

 8. DUDA? pies... tfuu... na psa urok... mówi

  Duda nie dosyć, że zdrajca interesu narodowego Polski, podobnie jak żydzi Jarosław i Lech Kaczyńscy, oraz folksdojcz Tusk, to jeszcze szabesgojowy pies-idiota, włażący i wylizujący żydowskie tyłki, nawet wtedy, gdy mu żydy nie każą podlizywać się prostytucyjno-konstytucyjnie.

 9. ! mówi

  pamiętam, polscy komuniści rozdawali młodzieży szturmówki sowieckie (czerwone) i wysyłali młodzież na uliczne pochody 1.majowe,

  jak widać, zmienił się tylko reżim!

  PIS = PZPR

  1. Mari mówi

   I kolor.

 10. Mari mówi

  Nie wiem, co was tak dziwi. Kiedyś nosiliśmy czerwone chorągwie, bo nam kazali komuniści ze wschodu. Teraz nosimy niebieskie, bo nam każą komuniści z zachodu. Pogódźcie się z tym. Bez komunizmu nie ma życia.

  1. michu mówi

   To prawda nie ma życia. I dlatego u nas się kończy demografia, a gdzie indziej zaczyna ;).

 11. Janusz I mówi

  Zawsze głosowałem na prawicę, żeby tu natychmiast nie obwołano mnie oszołomem, żydem, antysemitą, komuchem a nie daj Panie Boże platfonsem. Głosowałem na PiS i Dudę. Teraz, gdy widzę w tv Dudę lub Czarneckiego, natychmiast z obrzydzeniem zmieniam kanał.

 12. barbara mówi

  Trace do Was szacunek,!Na przodzie szli z polska flaga.Dlaczego manipulujecie tym zdjeciem jak robi to systematycznie tvn?

  1. Jacek Międlar mówi

   Ale na czym polega manipulacja? Czy my przeczymy, że na czele szła flaga Polski?
   My jedynie komentujemy fakt niesienia materiału z logiem UE jak flagi państwowej.

  2. Anton mówi

   Dokładnie !

 13. Anton mówi

  To tylko kolejny dowód na to , że nie tylko mamy okupanta z Knessetu Polin w Rzeczpospolitej , ale wojsko należy również do ich struktur a brygady terytorialne -to ich odpowiednik ALI GL z czasów II-wojny światowej i czasów powojennych , gdy ścigano ,katowano i mordowano żołnierzy ” wyklętych ” !

  1. michu mówi

   Przeciętny żołnierz musi słuchać rozkazów. Na razie socjaliści są u władzy (choć na szczęście ich łagodniejsza wersja ;).

  2. mamaStarsza mówi

   Armia zawsze jest używana przez ludzi stojących na czele państwa. Dlatego – sprytnie podmieniając przywódców – ostrze armii można skierować w dowolną stronę. Bywa, że przeciw własnemu narodowi (patrz – po 1945r.).

 14. Krzysztof mówi

  I pomyśleć ,że Polacy takich sqwysynów wybierają . Precz z żydostwem i zdrajcami , precz ze sprzedawczykami . Głosujmy na partie narodowe – NA POLAKÓW Z KRWI I KOŚCI , nie mieszańców.

 15. Sybilla mówi

  w LWP żołnierze przysięgali: stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką;
  generale płaszczak, obecna rota jest uboga w te przymierza braterskie, no to kiedy się sprzymierzymy z bundeswehra lub jakaś armia europejska na straży wszechświatowego pokoju i współpracy oraz komunizmu?
  te cymbały prowadza nas w otchłań

 16. Mierzwa mówi

  Jak śpiewano piozenkę? To niemiecki wiersz Schillera. To piosenka podczas picia. Przeczytaj cały tekst !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.