Żenada! Agnieszka Romaszewska atakuje dr Ewę Kurek: „Jest dziwną, hybrydalną postacią i idolką antysemickich środowisk”

Agnieszka Romaszewska/fot. youtube
16

Agnieszka Romaszewska, czyli dyrektor telewizji Biełsat TV, która w 2018 roku otrzymała od „dobrej zmiany” dotację w wysokości 20 milionów zl, zaatakowała dziś na twitterze dr Ewę Kurek.

„Krótka uwaga nt. dr. Ewy Kurek: to kompetentna badaczka, głosząca bulwersujące, często kontrowersyjne ale i podbudowane faktograficznie tezy, która jednak jest wykorzystywana systematycznie do skrajnej, antysemickiej propagandy i pozwala na to” – napisała Romaszewska i dodała: „Ta pani dr ogólnie jest dziwną, hybrydalną postacią: ma dużą wiedzę o przedmiocie, głosi skrajne i czasem oryginalne tezy nie bacząc, jak są one interpretowane. Jest idolką antysemickich środowisk, broniąc do upadłego swego nauczyciela i mistrza – Bartoszewskiego…”

Kolejna teza Romaszewskiej brzmi tak: „Pani Kurek jest używana do udowadniania wulgarnej tezy o tym, że Żydzi są źli, wredni i sami sobie robili krzywdę. A robi się to w kontekście omawiania nieludzkiej zbrodni wymordowania znacznej części narodu żydowskiego w Europie”.

Mój komentarz: Znam książki dr Ewy Kurek i wielokrotnie słuchałam jej wywiadów w Internecie. Miałam też zaszczyt przeprowadzić z dr Kurek niezwykle ciekawy wywiad (znajdziecie go poniżej). Wypowiedź Agnieszki Romaszewskiej uważam za skandaliczną i oburzającą. Pozwolę sobie ją skomentować tak: BREDNIE! Jeśli Agnieszka Romaszewska myśli, że takimi żałosnymi wpisami zdyskredytuje dr Kurek, to bardzo się myli. Jedyne, co udało się Romaszewskiej osiągnąć, to obnażenie swojej ignorancji. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów dostatecznie obelżywych, żeby skomentować ten obrzydliwy atak na dr Kurek. A pałką antysemityzmu niech Agnieszka Romaszewska puknie się we własną głowę. Na większości Polaków takie pohukiwania już nie robią wrażenia nawet jeśli wygłasza je córka Zofii Romaszewskiej doradzającej prezydentowi RP.

Polecam mój wywiad z dr Ewą Kurek oraz kapitalny tekst o jej rozmowie z byłym naczelnym rabinem Polski Menachemem Joskowiczem.

Z lewicowym modernizmem nam nie po drodze, czyli polskich i żydowskich historyków wojna o prawdę historyczną. Wywiad z dr Ewą Kurek.

Czy naczelny rabin Polski był policjantem polującym na „łebki” w łódzkim getcie? Wstrząsająca relacja dr Ewy Kurek

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Myślę, że A. R. to dopiero hybryda w państwie polskim !

 2. Robert B. mówi

  No pewnie! Bo o żydostwie albo peany albo morda w kubeł. No i oczywiście nie można się przed ich agresją bronić, bo to niepokalane niewiniątka. Rzygać się chce. Ale jak się głębiej zastanowić, przyjrzeć tej ich niebywałej bezczelności, to się wiele więcej zaczyna rozumieć i mit holokaustu spreparowany przez Żydowood pryska. Człowiek zaczyna do nich czuć odrazę. 70 lat temu nie mogło być inaczej.

 3. manix mówi

  TA OSOBA z wyglądu feministka w niechcianej ciązy,trochę Róża Luksemburg..troszkę STELLA kubler/stella goldschlag Z Berlina,łowczyni żydów berlińskich (200.marek za sztukę) jest złą kobietą i już idzie po nią diabeł

 4. Janusz I mówi

  Wolę jedną panią dr Ewę Kurek niż milion Romaszewskich.

 5. michu mówi

  Na pewno dr. Kurek nie zdyskredytuje bo nie ma szans. Natomiast może to być zauważone przez tych co dysponują budżetem (via Urząd skarbowy) i na kolejne 20 mln (albo i więcej) będziemy musieli się złożyć.

 6. Michu. mówi

  Precz z antypolonizmem! Popieram Was i walkę o honor. Żydzi kłamstwem chcą zhańbić pamięć naszych Bohaterskich Przodków. Nie mieści mi się w głowie, że bronią niemieckich morderców, a nas Ofiary wojny oszczerczo piętnują. Pozdrawiam panią dr Ewę Kurek. Panie Romaszewskie niech zamilkną, bo działają jak żydowscy kłamcy.

  1. michu mówi

   To jest Michu z kropką. To nie ja, chociaż nick podobny 😉

 7. Dona mówi

  Juz pejsaty syf nie bedzie opowiadal nie prawdy o swoich mordercach,zlodziejach itd.To jest bardzo wredny narod itd

 8. michu mówi

  To jest Michu z kropką. To nie ja, chociaż nick podobny 😉

 9. Constancja mówi

  Rzeczywiscie obrzydliwe slowa skierowane do p. dr Ewy Kurek. Do tej pory nie znalam tej Romaszewskiej, podczepila sie pod slawe pani dr i zaslynela z obrzydliwosci.
  Pozdrawiam pania dr Ewe Kurek.

 10. t-n mówi

  Bezczelność bez granic. Hybrydalny dziwoląg łżepropagandowy – jakby sprokurowany z kawałków Róży Luksemburg, Goldy Meir, Wandy Wasilewskiej, Julii Brystygierowej, Agnieszki Holland i Róży Thun……….Cholera bez krzty wstydu i samokrytycyzmu. Pani dr Ewie Kurek może okna myć i zamiatać podwórko

 11. d. mówi

  A. Romaszewska i jej mama to najlepiej żeby się nigdy nie odzywały bo kiedy otwierają usta to mam nieodparte wrażenie, ze plują polonofobicznymi tekstami! hybrydalne postaci to jestescie wy, panie romaszewskie, a nie pani dr E.Kurek, wstyd pani romaszewska, wstyd. kiedy panie widzę i słyszę to mam nieodparte wrażenie, ze zarówno pani jak i jej matka jestescie wiecznie nabzdyczone, spięte i zieje od was pogarda wobec Polaków. Pani ojciec to był prawy Człowiek ale kiedy umarł to wam się coś rzuciło na mózg, ze mogłybyście czerpac z Jego sw. pamięci jestestwa w narodzie polskim! To był i jest wasz błąd życiowy. Lepiej się wycofać z zycia publicznego niż tkwić w nim na siłę i permanentnie siac zamęt i szkodzić Polsce i Polakom a tym samym służyc odwiecznie roszczeniowej międznarodówce.

 12. Zdzisław mówi

  Szkoda, że nie powiedziała , że Kurek wybiela Hitlera, że częściowo rozwiązał kwestie żydowską

 13. Teresa mówi

  A oglądaliście film Andrzeja Gajewskiego “Zagłada ziemiaństwa polskiego”?Polecam.Jest tam mowa o tym jak bandy białorusko-żydowskie mordowały polskich ziemian,bandy pozbawione jakichkolwiek uczuć,zezwierzęcone,nieważne czy ofiarami były dzieci,niemowlęta czy osoby starsze,niepełnosprawne.Okrucieństwo i bestialstwo.Taka była i zapewne jest i obecnie wrażliwość na Białorusi,nieważne czy to Żydki,Polacy czy Białorusini.Tacy teraz tworzą Biełsat i lekką łapką biorą polską kasę,a jak trafi się okazja to wbiją nam nóż w plecy

 14. Kristina Nejman mówi

  Agnieszka Romaszewska wskoczyła w buty Niesiołowskiego. Dostaje ona pieniądze i nagrody za swoje ataki na polski naród, państwo i kościół. Polscy podatnicy są zmuszani do finansowania polakożerców. Dlaczego na to pozwalamy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.