Urząd pracy w Katowicach poszukuje imama. „Propagowanie doktryny religii muzułmańskiej w kraju i za granicą”

fot. youtube
1

Wymagania: Wiedza religijno-prawna służąca indywidualnemu poradnictwu duchowemu i znajomość rytuałów religii muzułmańskiej i znajomość języka arabskiego. Obowiązki: posługa religijna i odprawianie nabożeństw, nadawanie imion, udzielanie ślubów i odprawianie pogrzebów, wygłaszanie przemówień i propagowanie doktryny religii muzułmańskiej w kraju i za granicą. Treść takiego ogłoszenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Powiatowego Urzędy Pracy w Katowicach.

Wynagrodzenie dla poszukiwanego w Katowicach imama ma wynosić 3 tysiące złotych brutto, a pracodawca gwarantuje umowę o pracę na 3 lata. Imam ma spełniać swoje obowiązki przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00-18.00. Oferta pojawiła się na stronie PUP 7 stycznia 2019 roku. Dziś już jest niedostępna. Centrum Kultury Islamu w Katowicach odcina się od oferty pracy, a urząd nie chce zdradzić, kto jest autorem nietuzinkowej oferty pracy.

Ogłoszenie, które ukazało się na stronie PUP w Katowicach/ źródło: http://www.pup.katowice.pl/oferty/szczegoly/id/1511034 /INTERIA.PL

Źródło: PUP-Katowice

Przeczytaj także:

Wahabicki imam atakuje ks. Oko za wykład o islamie: „To nawoływanie do nienawiści”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Krzysztof mówi

    Wymyślił to jakiś dobrze pie……ięty ŻYD . Oni już nie wiedza jak zniszczyć Polskę to dobierają się do wiary , zmiany obyczajów , tworzenia przyczółków dla islamistów , którzy tu jakimś sposobem ( a znajdą go ) przybęda do Polski. ARMAGEDON !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.