Upadek! Marta Lempart „kobietą roku” według dziennika „Financial Times”. Ostatnio zabrała głos: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”

Lempart udaje, że ktoś ją popchnął
5

Brytyjski dziennik „Financial Times” uznał Martę Lempart jedną z najbardziej wpływowych kobiet roku 2020. To przerażające, że skrajnie wulgarna, agresywna i mająca na koncie niejasne „biznesy”, lesbijka walcząca o bezkarną możliwość zabijania nienarodzonych dzieci, jest honorowana przez mainstream. To już totalny upadek dobrych obyczajów.

W środę na łamach „Financial Times” ukazał się artykuł autorstwa nobilitowanej przez dziennik Marty Lempart, w którym ta opowiada, że zanim zaczęła urządzać awanturnicze strajki „miała swoje życie i pracę” oraz przestrzegała prawa. Z tekstu będącego autolaudacją, którą wystawiła sobie sama aborcjonistka, przebija się obraz walczącej o praworządność, kulturalnej, pracowitej, serdecznej i uczciwej Polki. Każdy Polak, który poznał tę awanturnicę, wie jak daleki jest to obraz od rzeczywistości. Jednak zagraniczni czytelnicy dziennika mogą pomyśleć, że oto w Polsce narodził się, nieco szpetny, wszak odważny i charyzmatyczny lider.
Financial Times zamieścił autolaudację Lempart, z której wyłania się obraz walczącej o praworządność, kulturalnej i uczciwej Polki. Polacy wiedzą jakie to brednie. Zagranica to łyknie. Tak właśnie od lat produkuje się (judeo) fake newsów, o czym piszę w nowej książce – artykuł skomentował Jacek Międlar.
PRZECZYTAJ:
SKANDAL! Sąd zwolnił Lempart z kosztów sądowych i zastępstwa procesowego, bo to… „wyjątkowy wypadek”. Chodzi o proces ws. znieważenia Jacka Międlara

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co jeszcze napisała Lempart? Osobiście, jako feministka, nie mogłam być szczęśliwsza, że walka o wolność w Polsce w 2020 roku rozpoczęła się od kwestii aborcji – pisze Lempart, nie wspominając, że jest lesbijką, której z uwagi na preferencje seksualne aborcja przecież nie grozi. Jak się mylimy – poprawcie nas. Żali się tajże, że jest „pod stałym nadzorem służb”… Służb, dla których jeszcze w 2011 roku chciała pracować. Przypomnijmy, że zgodnie z doniesieniami portalu wpolityce.pl, w 2011 roku Lempart starała się o pracę w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Monty Python!
PRZECZYTAJ: Strajk Kobiet” chce „moderatorów” ingerujących w rozmowy dzieci z rodzicami [WIDEO]

A teraz gołe fakty, o których awanturnica nie wspomniała w swoim tekście. Od 22 października 2020 roku, tj. po ogłoszeniu sentencji wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. niekonstytucyjności obowiązującego od 1993 roku przepisu o tzw. „aborcji eugenicznej”, w polskich miastach odbywają się strajki pod egidą lesbijki z Lwówka Śląskiego, Marty Lempart. To kobieta, której poświęcaliśmy sporo uwagi i jako jedyne medium w Polsce, kompleksowo przedstawiliśmy wątpliwości rodzące się wokół biznesów spółek, z którymi ściśle była związana, a nawet im przewodziła. Odnośniki do tych publikacji zamieszczamy pod niniejszym artykułem. Przez ostatnie tygodnie Lempart dała się poznać szerszemu gronu społeczeństwa z jak najgorszej strony. Pozorowane upadki przed policją, atak na funkcjonariuszy, wzywanie do podpalania kościołów i pełne przyzwolenie na ich dewastację, poszukiwanie policjanta z bronią do „załatwienia” Jarosława Kaczyńskiego czy wreszcie obfitujące w wulgaryzmy wypowiedzi. Za przykład weźmy wycinek z odezwy z 18 listopada 2020 w Warszawie: Oto wycinek: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”. A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie, jak nisko upadły standardy mainstreamowych mediów, skoro nobilitują takie chamidło jak Lempart?

Na marginesie. Tytułem „najbardziej wpływowej kobiety” odznaczono także Przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen.

Przeczytaj także:

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

J. Międlar: Marta Lempart chce zmienić „oblicze tej ziemi”… a jej spółka generuje potężne straty!

Uczestnicy Przystanku Woodstock szkoleni do protestów antyrządowych. Ma być Hamburg w Warszawie?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Obejrzałem ten krótki film z przekleństwami Lempart. Przyznam, że polska policja była wyjątkowa kulturalna.

  Uwaga ! Lempart dostanie jeszcze pokojową nagrodę Nobla !! Pamiętacie gdy turecki degenerat Konchita Wurst (muszelka kiełbasa) wygrał-o eurowizję ? ! Lempart dostanie nagrodę Nobla !

 2. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Prestiż taki sam jak literacki nobel. Szalom!

 3. Halina mówi

  Lempart?… To coś człekokształtnego… . Nie mylić z człowiekiem, bo człowiek – to brzmi dumnie.

 4. Janusz mówi

  Obłęd, chamstwo, brak minimum kultury. Nie wątpliwie, Niemka powinna się poczuć obrażona w takim towarzystwie.
  Ta lisbijka powinna być skierowana na badania psychiatryczne, normalna nie jest.

 5. wilk mówi

  JUZ W 1945 ZACHOD SZEDL W STRONE LEWACKA,POLACY WALCZYLI ZA ICH WOLNOSC A ONI NAM JA ODEBRALI,A TERAZ WIDAC ZE CALY ZACHOD STAL SIE ZGNILYM CO POTWIERDZA TO UE I PE,JESZCZE CHWILA I ZACHOD STANIE SIE KOLONIA ISLAMSKICH PSOW,A POLSKA POWINNA JAK NAJSZYBCIEJ WYISC Z TEJ PSZESTEPCZEJ UE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.