Upadek! Marta Lempart „kobietą roku” według dziennika „Financial Times”. Ostatnio zabrała głos: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”

Lempart udaje, że ktoś ją popchnął
5

Brytyjski dziennik „Financial Times” uznał Martę Lempart jedną z najbardziej wpływowych kobiet roku 2020. To przerażające, że skrajnie wulgarna, agresywna i mająca na koncie niejasne „biznesy”, lesbijka walcząca o bezkarną możliwość zabijania nienarodzonych dzieci, jest honorowana przez mainstream. To już totalny upadek dobrych obyczajów.

W środę na łamach „Financial Times” ukazał się artykuł autorstwa nobilitowanej przez dziennik Marty Lempart, w którym ta opowiada, że zanim zaczęła urządzać awanturnicze strajki „miała swoje życie i pracę” oraz przestrzegała prawa. Z tekstu będącego autolaudacją, którą wystawiła sobie sama aborcjonistka, przebija się obraz walczącej o praworządność, kulturalnej, pracowitej, serdecznej i uczciwej Polki. Każdy Polak, który poznał tę awanturnicę, wie jak daleki jest to obraz od rzeczywistości. Jednak zagraniczni czytelnicy dziennika mogą pomyśleć, że oto w Polsce narodził się, nieco szpetny, wszak odważny i charyzmatyczny lider.
Financial Times zamieścił autolaudację Lempart, z której wyłania się obraz walczącej o praworządność, kulturalnej i uczciwej Polki. Polacy wiedzą jakie to brednie. Zagranica to łyknie. Tak właśnie od lat produkuje się (judeo) fake newsów, o czym piszę w nowej książce – artykuł skomentował Jacek Międlar.
PRZECZYTAJ:
SKANDAL! Sąd zwolnił Lempart z kosztów sądowych i zastępstwa procesowego, bo to… „wyjątkowy wypadek”. Chodzi o proces ws. znieważenia Jacka Międlara

Co jeszcze napisała Lempart? Osobiście, jako feministka, nie mogłam być szczęśliwsza, że walka o wolność w Polsce w 2020 roku rozpoczęła się od kwestii aborcji – pisze Lempart, nie wspominając, że jest lesbijką, której z uwagi na preferencje seksualne aborcja przecież nie grozi. Jak się mylimy – poprawcie nas. Żali się tajże, że jest „pod stałym nadzorem służb”… Służb, dla których jeszcze w 2011 roku chciała pracować. Przypomnijmy, że zgodnie z doniesieniami portalu wpolityce.pl, w 2011 roku Lempart starała się o pracę w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Monty Python!
PRZECZYTAJ: Strajk Kobiet” chce „moderatorów” ingerujących w rozmowy dzieci z rodzicami [WIDEO]

A teraz gołe fakty, o których awanturnica nie wspomniała w swoim tekście. Od 22 października 2020 roku, tj. po ogłoszeniu sentencji wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. niekonstytucyjności obowiązującego od 1993 roku przepisu o tzw. „aborcji eugenicznej”, w polskich miastach odbywają się strajki pod egidą lesbijki z Lwówka Śląskiego, Marty Lempart. To kobieta, której poświęcaliśmy sporo uwagi i jako jedyne medium w Polsce, kompleksowo przedstawiliśmy wątpliwości rodzące się wokół biznesów spółek, z którymi ściśle była związana, a nawet im przewodziła. Odnośniki do tych publikacji zamieszczamy pod niniejszym artykułem. Przez ostatnie tygodnie Lempart dała się poznać szerszemu gronu społeczeństwa z jak najgorszej strony. Pozorowane upadki przed policją, atak na funkcjonariuszy, wzywanie do podpalania kościołów i pełne przyzwolenie na ich dewastację, poszukiwanie policjanta z bronią do „załatwienia” Jarosława Kaczyńskiego czy wreszcie obfitujące w wulgaryzmy wypowiedzi. Za przykład weźmy wycinek z odezwy z 18 listopada 2020 w Warszawie: Oto wycinek: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”. A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie, jak nisko upadły standardy mainstreamowych mediów, skoro nobilitują takie chamidło jak Lempart?

SKLEP-WPRAWO.PL

Na marginesie. Tytułem „najbardziej wpływowej kobiety” odznaczono także Przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen.

Przeczytaj także:

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

J. Międlar: Marta Lempart chce zmienić „oblicze tej ziemi”… a jej spółka generuje potężne straty!

Uczestnicy Przystanku Woodstock szkoleni do protestów antyrządowych. Ma być Hamburg w Warszawie?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Obejrzałem ten krótki film z przekleństwami Lempart. Przyznam, że polska policja była wyjątkowa kulturalna.

  Uwaga ! Lempart dostanie jeszcze pokojową nagrodę Nobla !! Pamiętacie gdy turecki degenerat Konchita Wurst (muszelka kiełbasa) wygrał-o eurowizję ? ! Lempart dostanie nagrodę Nobla !

 2. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Prestiż taki sam jak literacki nobel. Szalom!

 3. Halina mówi

  Lempart?… To coś człekokształtnego… . Nie mylić z człowiekiem, bo człowiek – to brzmi dumnie.

 4. Janusz mówi

  Obłęd, chamstwo, brak minimum kultury. Nie wątpliwie, Niemka powinna się poczuć obrażona w takim towarzystwie.
  Ta lisbijka powinna być skierowana na badania psychiatryczne, normalna nie jest.

 5. wilk mówi

  JUZ W 1945 ZACHOD SZEDL W STRONE LEWACKA,POLACY WALCZYLI ZA ICH WOLNOSC A ONI NAM JA ODEBRALI,A TERAZ WIDAC ZE CALY ZACHOD STAL SIE ZGNILYM CO POTWIERDZA TO UE I PE,JESZCZE CHWILA I ZACHOD STANIE SIE KOLONIA ISLAMSKICH PSOW,A POLSKA POWINNA JAK NAJSZYBCIEJ WYISC Z TEJ PSZESTEPCZEJ UE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.