Lempart nawołuje do profanacji kościołów i grozi katolikom: „To jest ostatnie ostrzeżenie” [WIDEO]

Marta Lempart w Radio Zet/ fot. screen
15

W niedzielę i poniedziałek (25 i 26.10.2020) zdziczałe aborcjonistki dopuściły się ataków na kościoły. Zaczęło się od zakłócania niedzielnych Mszy Świętych i bazgrania proaborcyjnych haseł na fasadach świątyń. W poniedziałek wieczorem rozjuszony tłum usiłował wdzierać się do kosciołów oraz obrzucał butelkami i kamieniami osoby blokujące im dostęp do wejścia. Kto podburzył ich do takich barbarzyńskich zachowań? Odpowiedź brzmi – do ataków na kościoły podżegała Marta Lempart, lesbijka stojąca na czele Strajku Kobiet.

W poniedziałkowej (26.10.2020) rozmowie w Radio Zet Lempart stwierdziła, że należy atakować kościoły i groziła katolikom. Na stwierdzenie red. Beaty Lubeckiej, że podczas protestów nie trzeba wchodzić do kościoła lub niszczyć fasady budynków kościelnych, Lempart odparła: – Oczywiście, że trzeba. Oczywiście, że trzeba robić to, co się czuje, to co się myśli i to, co jest skuteczne. I to, na co zasłużyli.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapytana, gdzie jest tolerancja dla katolików, Lempart odparła: – To jest tolerancja dla katolików. Drodzy katolicy, na razie jest tak, że macie szansę sprzeciwić się swojemu Kościołowi. Na razie jest tak, że bierzecie udział w tym, co się dzieje. Bierzecie udział w tych obrzydliwościach, które Kościół wyprawia. I to jest ostatnie ostrzeżenie, bo to wy powinniście się buntować.

Na pytanie, co to znaczy, że to jest ostatnie ostrzeżenie, Lempart odpowiedziała: – Na razie ludzie są naprawdę wkurzeni  na instytucję kościelną, i na biskupów i na księży, ale za chwile ludzie zaczną widzieć, że poza tym, że są biskupi obrzydliwi, tacy jak Jędraszewski, Gądecki – ci, którzy się cieszą z tego rodzenia przymusowego dzieci bez głów – że jest ta milcząca większość, że są ludzie, którzy nie mówią „nie zgadzam się”, „sprzeciwiam się”, że są ludzie, którzy mówią o miłości bliźniego, mówią o miłosierdziu i słuchają tych obrzydliwych biskupów.

To szczucie odbyło się w poniedziałek rano. Wieczorem tłuszcza podjudzona przez Lempart ruszyła na kościoły. Mamy do czynienia z frontalnym atakiem lewackiej barbarii nie tylko na budynki i hierarchię kościelną, ale na wszystko, co dla katolików święte i słuszne. Nie bez powodu aborcjonistki ze Strajku Kobiet wrzeszczą, że to jest rewolucja. Wyrok Trybunału był tylko pretekstem.

Źródło cytatów: Radio Zet

Zobacz też:

Rabin Schudrich wspiera protesty aborcjonistek i poucza prymasa Polaka

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wilk mówi

  PANI LEMPART JEST PANI PSYCHICZNIE CHORA I POWINNA SIE PANI LECZYCZ,A OSTATNIE OSTRZEZENIE TO JEST MYSLE SKIEROWANE DO PANI JESLI PANI SIE NIE OPAMIETA………………………………

  1. Jaca mówi

   Dlaczego ona jeszcze chodzi na wolności? Przecież za nawoływanie do przemocy i grożenie jest karalne, czy tego nikt nie widzi? Czy nie chce widzieć? Za głupie maseczki karają a taka nienawistna baba jest bezkarna?
   Co z tą Polską, gdzie specjalne służby?

  2. Pif paf mówi

   To jest parszywa wstrętna zła kobieta ,tfuuu

 2. Hammurabi mówi

  „Trzeba robić to, co się czuje, to co się myśli i to, co jest skuteczne. I to, na co zasłużyli”.

  Tylko…
  Co z niej zostanie, jak inni w wprowadzą w czyn to co mówi?
  Każda akcja wywołuje reakcję. Póki jest równowaga sił bądź reakcja jest sztucznie tłumiona póty akcja trwa i postępuje. Jednak tłumienie reakcji powoduje wzrost ciśnienia a to musi spowodować nagłe i niekontrolowane wyzwolenie energii, czyli wybuch.

  Faktem jest niestety to, że lewactwo korzysta z wewnętrznego poróżnienia środowisk prawicowych.
  Bez połączenia sił bez wewnętrznego kompromisu i wspólnego frontu nic się raczej nie zmieni.

 3. Krzysztof mówi

  Gdzie jest pani Scheuring – Wielgus specjalistka od mowy nienawiści?

  1. Segregator R. mówi

   @Krzysztof dość dyktatury kobiet! Dość dyktatury kobiet… XD

 4. Magda mówi

  Czy ta cala Lempart to czasem nie zydowka? Bo tak mi sie wydaje. Na Dolnym Slasku, z ktorego pochodze pelno folkdojczy i zydow..jak oni Polski nienawidza..

  1. Zbigniew mówi

   A czy sie różnią?

 5. Segregator R. mówi

  @Magda Spójrz na tę facjatę i nos garbaty by poznać prawdy świadectwo.

 6. Grażyna mówi

  Że takie coś ziemia nosi?

 7. Tomasz mówi

  To chore psychicznie babsko już dawno nadawało się do zamknięcia w odosobieniu (zakład psychiatryczny lub kryminał). Trzeba to zrobić jak najszybciej bo ona jest niebezpieczna dla otoczenia.

 8. Grzegorz mówi

  A gdybym tak ja nawoływał do niszczenia np. syngog i profanacji żydowskich symboli religijnych lub muzułmańskich oraz narażał na zarażenie zbrodniczym cov19 setek tysięcy ludzi?? Czy dla naszej prokuratury i niezależnych sądów będzie to wystarczający powód do interwencji? Zapewne tak. Jednak są równi i równiejsi.

 9. Grzegorz Kraśnik mówi

  Jak dla mnie to ta pięknisia jedzie czosnkiem z kilometra.

 10. Jacenty mówi

  Ktoś straszliwie miesza w tym naszym kotle i gotuje już nie wiadomo jaką zupę. Do tej pory to on decyduje jakie składniki mają się w niej znaleźć i dlatego skomlemy tylko i narzekamy. A jest jeden składnik, który jeśli my go dorzucimy do tego kotła, to temu co dorzuca drew przynajmniej zadrży ręka. I tę chwilę będziemy mogli wykorzystać, aby wyjść z tego w całości. To składnik na literę Ż. Jeśli go nie dorzucimy sami, to ugotują nas jak głupią żabę. Mówmy więc – chcecie niszczyć kościoły teraz, bo was decyzja TK tak zabolała? To uważajcie, bo jak wróci sprawa 447, która NAS tak bardzo zabolała, to wasze synagogi mogą nie być bezpieczne.
  I przestańmy wreszcie skamleć i się tłumaczyć, to nasza ojczyzna i nasza wiara i mamy prawo ich bronić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.