„Nasze ulice, nasze kamienice.” MOCNE przemówienie Jacka Międlara (Wrocław-11.11.2017) [WIDEO i TEKST]

12

Jacek Międlar, współorganizator marszu Wielkiej Polski Niepodległej wygłosił płomienne przemówienie na Rynku Głównym we Wrocławiu, gdzie przypomniał o heroizmie naszych przodków, gotowych oddać życie za niepodległość Ojczyzny. Wbrew kłamstwom demoliberalnych mediów było to przemówienie przepojone duchem polskości i chrystianizmu, oraz pozbawione rasistowskiej i antysemickiej narracji.

Jacek Międlar odniósł się także do czasów obecnych, gdzie patriotów nazywa się faszystami, a nacjonalizm utożsamia ze zbrodniczą ideologią. „Wielka Polska musi być wolna od nowoczesnej i ubywatelskiej zarazy (…) Są ludzie, którym nie podoba się nasza niepodległość. Dzisiaj mieliśmy tego przykład. Stanęli na naszej drodze i w sposób agresywny chcieli nie dopuścić by przemaszerował przez miasto ten pokojowy, bohaterski marsz” – wspomniał nawiązując do blokady przygotowanej przez opozycję oraz środowiska lewicowe. Międlar mówił także o konieczności obrony polskości. „Drodzy Państwo, bądźcie bezlitośni! Bądźcie radykalni! W walce ze złem, kłamstwem, niesprawiedliwością, z bezprawiem, z niszczeniem polskiego sądownictwa, z banderyzmem i talmudyzmem.” Nieodłącznym elementem wystąpienia Międlara było wielokrotnie skandowane hasło „Nasze ulice, nasze kamienice”, odnoszące się do sytuacji z przełomu XIX i XX wieku, kiedy to napływowi z Rosji i Litwy żydzi zaczęli odgrywać kluczową rolę w rozwoju polskich miast. Mówiono wówczas, że ulice są polskie, lecz wszystkie istotne budynki należą do żydów. [Źródło: http://www.historycy.org/index.php?sh… ]

„Nasze ulice, nasze kamienice”. Przemówienie Jacka Międlara – Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu (11.11.2017) from Jacek Międlar on Vimeo.

Poniżej publikujemy również zapis przemówienia, którym Jacek Międlar posługiwał się podczas przemówienia na wrocławskim rynku. 

SKLEP-WPRAWO.PL

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE

Nasze ulice i nasze kamienice… zadrżały od donośnego głosu, będącego dumą z bycia Polakiem i z odzyskania przez Polskę niepodległości. Przez 123 lata, aż do 1918 roku, nasi pradziadowie i nasze prababki przekazywali polskość kolejnym pokoleniom, wykrwawiając się w wojnach, powstaniach: listopadowym (1830-1831), krakowskim (1846), styczniowym (1863-1864) i zrywach niepodległościowych. Cały czas mieli Polskę w sercu, na myśli i na bagnetach. Nasi przodkowie walczyli o polską suwerenność, ponieważ wsłuchiwali się w wezwanie narodu. Wiedzieli, że nie można pozwolić, by w wyniku zdrady nasza Ojczyzna umarła. To im oddajemy dzisiaj cześć. To im oddajemy hołd czyniąc w ich kierunku głęboki pokłon i przyrzekając, że zawsze, bez względu na okoliczności, Ojczyzny nigdy nie zdradzimy!

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

Zebrani na wrocławskim rynku, tworzymy wielką narodową wspólnotę, którą łączy jeden MIANOWNIK/CEL: wzniesienie WIELKIEJ POLSKI, za którą już przelano hektolitry bohaterskiej krwi! Jeżeli takiej Polski chcemy musimy o nią walczyć bez opamiętania. Ale… Wielka Polska nie spadnie nam ot tak – z nieba. Wielka Polska musi wyrosnąć spomiędzy ludzi takich jak WY. Z Waszej lojalności, wiary, radykalizmu i chrystusowego, niezwyciężonego ducha. Wielka Polska wolna od neosowieckiej, .Nowoczesnej i UBywatelskiej zarazy! Wielka Polska to nasi bohaterowie wszystkich wieków… od pokoleń! NIECH CAŁA OJCZYZNA dzisiaj O TYM się do WIE, ŻE Wielka Polska to również my!

WIELKA POLSKA NIEPODLEGŁA / TO MY, TO MY POLACY

My Polacy, jesteśmy dumnym, honorowym, sprawiedliwym narodem. To fakt, który antypolska propaganda, z bełkotem żydo-ukraińskiego szaleńca Aarona Szechtera zwanego Michnikiem na czele, za wszelką cenę próbuje zataić: z patriotów czyniąc rasistów, na Polskę zrzucając winę za niemieckie obozy zagłady, a bohaterom z NSZ imputując kolaborację z nazistami! Mamy historię, której pozazdrościłby nam każdy kraj na świecie. Poprzez trud i cierpienie wykształciły się w nas cechy nie do zwalczenia przez wrogów Ojczyzny. Mamy w sobie siłę, z której oni doskonale zdają sobie sprawę, dlatego tak panicznie się nas boją. Zależy im by skłócić nas ze sobą. Dzisiaj mieliśmy tego przykład, gdy spadkobiercy zbrodniarzy z NKWD próbowali zablokować patriotyczny przemarsz Polaków. To ci sami ludzie, którzy dwa dni wcześniej, z prezydentem tego miasta Rafałem Dutkiewiczem na czele, w żydowskim marszu hipokryzji, przez nich zwanym „marszem wzajemnego szacunku” od synagogi do synagogi, próbowali umniejszyć wartość dzisiejszego, narodowego święta. Ci ludzie osiągnęli apogeum nienawiści do naszej ukochanej Ojczyzny! Drodzy Państwo! To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi, a żydzi i Dutkiewicz mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wyraz naszej niezwykłej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności.

NASZE ULICE NASZE KAMIENICE

Bądźcie bezlitośni, bądźcie radykalni… w walce ze złem, kłamstwem, niesprawiedliwością oraz narzucaniem nam antypolskiej świadomości. Wszelkie przejawy agresji czy próby zawłaszczania naszej wolności ze wschodu czy zachodu, niezależności naszych umysłów, świadomości, tożsamosci kulturowej, czy chrześcijańskiego ducha traktujcie z maksymalną stanowczością… Jesteśmy na wojnie dobra ze złem! Na wojnie którą musimy zwyciężyć!

BÓG, HONOR I OJCZYZNA

Odwagi! Jeżeli będziemy mocni w duchu, Bogu i prawdzie, barbarzyńska, brukselsko-żydowska horda, która nas atakuje i żeruje na nas od lat, nigdy nie zdejmie naszej flagi i nie podepcze chrystusowego krzyża. Krzyża, z którym w okrutny sposób rozprawiają się stawiane nam za wzór upadłe kraje Europy Zachodniej. Na czele z niemoralną Francją chcącą zastąpić symbol zbawienia szczającym/sikającym psem Emmanuela Macrona.

TO MY, TO MY POLACY

Nasi okupanci, zarówno jawni jak i ukryci, którzy zmieniają swoje nazwiska boją się naszej wyjątkowości: w Niemczech i Wielkiej Brytanii Polakom zabierając dzieci, młodzieży piorąc mózgi bredząc o homo-tolerancji, a za zachodnią granicą uznając trzecią płeć. Ale na tym nie poprzestają. Wśród marksistów, są również i tacy, którzy wykorzystując przemysł holocaustu perorują o dobru płynącym z pedofilii. Twierdzą, że prawne i społeczne ograniczenie wobec pedofilów jest porównywalne z prześladowaniem narodu żydowskiego! Ich działanie wymierzone przeciwko nam jest misternie zaplanowane, ale zwłaszcza jest wynikiem porażającego strachu! Czyżby bali się, że Polska może się stać Mesjaszem narodów? Czy okupantami o których mowa, nie są również ci, którzy w 1989 roku zasiadali przy Okrągłym Stole, który jest symbolem a zarazem kontynuacją zdrady narodowej, do której niczym do bożka odwołują się rzekome „elity III RP”? Ci sami ludzie utrzymują niesprawiedliwe i postkomunistyczne status quo sądownictwa, od którego zależy kondycja naszego państwa. Wiecie o kim mowa! NA KARTACH OJCZYZNY ci ludzie BĘDĄ TYLE ZNACZYĆ CO TEN PLAKAT!

[niszczę plakat z wizerunkiem Okrągłego stołu]

PRECZ Z KOMUNĄ

W wigilię setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości żądamy całkowitej delegalizacji organizacji walczących z naszą polską tożsamością na czele z: Fundacją Batorego, Otwartą Rzeczpospolitą czy Fundacją Otwarty Dialog oraz szeregiem innych aparatów powiązanych z żydowskim imperialistą Georgiem Sorosem. Żądamy całkowitej delegalizacji polakożerczych tub propagandowych z TVN-em i Gazetą Wyborczą na czele. Żądamy całkowitego, prawnego zakazu antypolonizmu, a w szczególności TALMUDYZMU, BANDERYZMU, ISLAMIZMU I LEWACKIEGO MARKSIZMU! Z tego miejsca pytam rząd Prawa i Sprawiedliwości: Czy macie na to odwagę? A może będziecie musieli zyskać pozwolenie od żydowskich mocodawców z Ameryki? Poniekąd rozumiem, że oblatuje Was strach. ALE ODWAGI: Jeżeli zdecydujecie się na taki krok, naród polski za Wami pójdzie! Przede mną stoją ludzie, którzy mogą stać się dla Was inspiracją! I proszę was z tego miejsca nie zaprzepaśćcie tej szansy!

MODLITWA

Źródło: jacekmiedlar.pl i emisja.tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zenek mówi

  dobre przemowienie. widze tez osobe z edl. gratulacje. rzad wlasnie przystepuje do depopulacji polakow przymusowymi szczepionkami, beda nas nimi mordowac/kaleczyc na sile. problem jest taki, ze narod nie mysli, bo nie chce. glosuje na tych, ktorych nam sie wciska na chama, narod nie powie zeby tych wszystkich pajacow zabrac i chce glosowac na kogos innego. glosuje na tych, ktorych mu sie podstawia, dziwne i bardzo niebezpieczne.

 2. Constancja mówi

  Polska musi sluzyc Bogu , cywilizacji chrzescijanskiej…
  Ks. Jacku jeszcze raz dziekuje za odwage gloszenia prawdy.

 3. julie mówi

  Niech ksiedza Jacka w opiece swej trzyma Nasza Panienka Jasnogorska , wszedzie tam gdzie tylko to jest mozliwe. I wszystkich tych , ktorzy juz tego samego wieczoru zaczeli splacac dlug polskosci pod polskim niebem ! Pisze to po tzw Thanksgiving . I gleboko wierze , ze Matenka z Jasnej Gory , Naszej Ojczyzny , Polski , uslyszy takze moj glos. Szczesc Boze Ojczyznie Naszej , Szczesc . Oddajcie Naszego Piotra Rybaka …

 4. Anonim mówi

  Ta Warszawska reprywatyzacja to tylko czubek góry lodowej. Po 1989r. złodziejstwo reprywatyzacyjne w każdej dziedzinie w Polsce to była norma. To byli gołodupce, golasy, którzy dorwali się do dużych pieniędzy. Nie dziwię się, że żyd tak gojom powiedział. Dziwię się, że jeszcze to żydzisko żyje, ma odwagę chodzić po Bielanach! Jednak Polacy są pozbawieni jaj, niestety. To kapłony, czyli koguty wykastrowane przez lata żydokomuny. Obowiązkiem każdego człowieka jest uwidacznianie faktów o ogromie złodziejstwa, kłamstwa, terroryzmu, syjonistycznych żydów. Podobno w czasie wojny wymordowali ich Niemcy ( o przepraszam naziści). Ale jak popatrzeć, wszędzie tam gdzie leżą konfitury i zbiera się śmietana, czuć czuć czosnkiem.

 5. Gośka mówi

  Mądry człowiek.Byle takich więcej.Polacy-rodacy budzimy się z letargu !!!!!! Koniec z rozkradaniem,szydzeniem z naszej ukochanej OJCZYZNY żydokomunę przegnać z POLSKI.Zdrajców pokroju Tuska puścić boso.

 6. Ania mówi

  Można się nie zgadzać, ale warto posłuchać. Co na to modernista Ojciec Rydzyk ? Czy będzie organizował w tym roku Chanukę z gwiazdą Dawida, a bez wizerunków Pana Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej, żeby nie urazić jego tzw „starszych braci w wierze” ?

  https://www.youtube.com/watch?v=7fTfaO1XnJ0&t=25s

 7. Alek mówi

  Błąd, księże Jacku!

  Fetowanie Lutra dowodzi, że nikomu antysemityzm, rasim czy ksenofobia nie przeszkadza.
  To właśnie chrześcijaństwo przeszkadza. Hasło My chcemy Boga i temu podobne.
  Europa przypomina trochę Rotlichtviertel (czerwoną ulicę) podobnie jak starożytny Rzym u swego schylku. Nawet w rezolucji o reformie sądownictwa w Polsce piszą o seksie.
  Więc to nie biała skóra tylko biała, czysta dusza doprowadza ich do szału.
  Ale zastraszyć się nie dajmy. Nam do piekła nie po drodze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.