Terror LGBT: partia Biedronia chce karać więzieniem za homofobię!

Krzysztof Śmiszek/ fot. screen
9

– Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia i „jedynka” z list Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim.

Śmiszek oświadczył też, że „związki partnerskie oraz równość małżeńska zostaną w Polsce wprowadzone nie później niż za pięć lat”. – Dla mnie standardem w 2019 r. jest równość małżeńska, a jeśli mówimy o równości małżeńskiej, to mówimy także o wszystkich prawach i wszystkich obowiązkach, które przysługują małżonkom – powiedział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Krzysztof Śmiszek jest prawnikiem, przewodniczącym ogólnopolskiego stowarzyszenia prawników działających na rzecz równości i niedyskryminacji. Gdy prawnik mówi o wsadzaniu do więzienia za „żerowanie na najniższych instynktach” to mamy do czynienia z sytuacją naprawdę groźną. Jak bowiem ma w praktyce wyglądać ustalenie, kto żeruje, a kto nie żeruje na instynktach? Tego zrobić się nie da, bo tu mamy do czynienia z interpretacją odczuć i emocji, a nie z ustaleniem faktów. Dlatego należy spodziewać się, że taki zapis prawa karnego będzie elementem terroru skierowanego przeciw każdemu, kto sprzeciwi się lewicowej agendzie niszczenia rodziny i małżeństwa. O to chodzi w całej tej zabawie. Postulat Śmiszka nie jest śmieszny. Postulat Śmiszka jest groźny. A najgroźniejsze jest to, że jeśli Polska pozostanie w Unii Europejskiej, to prędzej, czy później ten postulat zostanie zrealizowany. Tak samo jak postulat tzw. równości małżeńskiej, czyli ślubów i adopcji dzieci dla par LGBT. Każdy, kto myśli, że tak się nie stanie, jest bardzo naiwny.

Źródło cytatów: Gazeta Wyborcza

Przeczytaj też:

Spotkania transwestytów z dziećmi! Działaczka LGBT zdewastowała figurę Maryi i zaatakowała chrześcijan! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mariusz mówi

  Tak jest, każdy kto jest przeciwko homopropagandzie ten pójdzie siedzieć.
  Tak samo z islamem: każdy kto jest przeciwko islamizacji Polski, ten też pójdzie siedzieć.
  No i każdy kto jest przeciwko pedofilii (P) ten też pójdzie siedzieć…..

 2. George Orwell mówi

  Myślałem, że mamy dopiero 2019 rok, a to już 1984.

 3. Marek Majewski mówi

  To w takim razie jeśli takie typy jak ten jegomość dojdą do władzy to wspaniała i świetlana przyszłość otwiera się przed nami. Ciekawe jak ten pederasta wyobraża sobie zamknięcie tak dużej ilości Polaków. Będzie optował pewnie za budową kilkuset nowych więzień? A może zgromadzi niepokornych na stadionach? Może trzeba będzie znów uruchomić obozy koncentracyjne w których dzielni chłopcy z antify pałkami będą uczyć miłości do zboczeńców? Proponuję panu Śmiszkowi konsultację i zatrudnienie do tego typu przedsięwzięcia doskonałych fachowców zza Odry.
  A tak na poważnie (bo przecież taki cymbał nigdy do władzy nie dojdzie) kończ śmiszek wstydu oszczędź bo to robi się śmiszne… przepraszam śmieszne.

 4. Alek mówi

  Nihil novi. To już było. The pink swastika książka amerykańska opisuje, jak to z sodomitami było.
  Ale jest Bóg, który za złe karze. I o tym trzeba pamiętać.

 5. Robert mówi

  Zygfryd de Lowe Parade który też był bardzo zzzżyty ze swoją jedynką_bratem Rotgieeerem,zwłaszcza kiedy odbywali wspólną naradę jak podbijać nowy teren w kraju ,gdzie pogańskie panują obyczaje,powiesił się na drzewie dzięki kobiecie.Minęły lata,wieki duch Zygfryda de love parade powraca na roztańczonej lawecie, jako zemsta lewackiej bezpieki, ponad wszystko

 6. zyz mówi

  Dla sodomitów i zboczeńców: albo leczenie, albo – gdy łamią prawo – cela!

 7. klioes vel pislamista mówi

  Na zakaz dotacji partii antyunijnych

  „Kto nie jest z nami, ten straci dotacje.
  Kto krytykuje nas, ten demokrację
  Podważa! Unii ktokolwiek jest wrogi,
  Ten stać się winien słaby i ubogi.”
  To zdanie pana Manfreda Webera.
  (Godny następca Adolfa Hitlera.)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.