Kapitalna wypowiedź uczestnika Marszu Życia! Opis współczesnego świata w 2 minuty [WIDEO]

Marsz Życia 2019/ fot. screen
2

W niedzielę 24 marca 2019 przeszedł ulicami Warszawy Narodowy Marsz Życia. Pełną relację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Podczas marszu dziennikarz Mediów Narodowych zapytał starszego pana dlaczego bierze udział w tym wydarzeniu. Warto wysłuchać odpowiedzi, bo jest to opis współczesnego świata w 2 minuty. Opis dramatyczny, ale prawdziwy. Wśród zalewającego nas lewicowego bełkotu o równości, tolerancji i walce z nienawiścią, ten głos jest głosem rozsądku. Posłuchajcie i wyciągnijcie wnioski, bo już niedługo może być za późno.

„Bez rodziny nie ma narodu. Jeżeli uda się zniszczyć rodzinę, to zniszczy się naród, tak jak zniszczono narody Zachodniej Europy. (…) Za trzydzieści lat Europa będzie islamska. (…) Jeżeli osłabnie Kościół katolicki, to my zginiemy. Nie mamy możliwości odparcia agresji ateistycznej. (…) Chrześcijaństwo jest w odwrocie, a islam jest prężny. (…) W żadnym kraju islamskim nie ma możliwości organizowania parad zboczeńców” – to tylko kilka zdań z tej wypowiedzi, ale warto wysłuchać całości. Szczególnie wstrząsająca jest jej końcówka o egzekucji dokonanej przez Niemców na Polakach, której świadkiem był ten starszy pan jako dziecko.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: youtube

Przeczytaj też:

„Wielką pustkę w mym sercu brak ojca uczynił! Boimy się mówić o swoim cierpieniu, a Wy nas nie słuchacie!” Kącik kom-kultury [19]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Oczywiście że wspaniała wypowiedź!!! O tym że jedyną nadzieją jest Kościół Katolicki jest rzeczą bezdyskusyjną. Wiemy o tym My ale i wiedzą o tym nasi śmiertelni wrogowie. Marksiści i Żydzi oraz reszta przekupnej, chciwej i usłużnej im hołoty. Dlatego jesteśmy świadkami bezpardonowej walki z Kościołem która właśnie się odbywa. Ciekawi mnie jedno: czy kler katolicki zdaje sobie sprawę w jak głupią sytuację dał się zagonić? Na pewno tak. Dali się wymanewrować jak dzieci. Przecież jeszcze niedawno tak bardzo chwalili swoich obecnych ciemiężycieli. Wzywali nas do przyjmowania muzułmanów. Pewnie im teraz głupio. Zdradzili Polaków (oczywiście nie wszyscy, mowa jest tylko o części kościelnej wierchuszki), niepokornych usunęli ze stanu duchownego a teraz co? Ale ja osobiście wierzę że nasz Święty Kościół się oczyści a w jego szeregi znów zostaną powołani prawdziwi księża. Prawdziwi Polacy i patrioci tacy jak Ksiądz Jacek!!!

 2. Jacek mówi

  Nie trzeba marszów. Wystarczy rozmnażać się na potęgę i po problemie. Żaden islam nie będzie straszny. Proponuję zatem marsz pt. Rozmnażajmy się. Pokażmy tej złej Europie, że jako Polacy potrafimy robić dzieci.
  Uczmy Francję jak trzeba spółkować by były dzieci. Może na marszach byśmy pokazywali jak się robi dzieci?

  PS. Ilu z komentatorów tego portalu, uczestników tego marszu, redaktorów MN ma przynajmniej 4 dzieci.
  Dlaczego nie mają? Wg mnie to nie są prawdziwi patrioci, bo przez własne nieróbstwo dzieci wpuszczają islam na Europę i Polską Ziemię. Zatem IV stopień zasilania wprowadzamy i będziemy mieli przyrosty rodem z 1978r.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.