Spotkania transwestytów z dziećmi! Działaczka LGBT zdewastowała figurę Maryi i zaatakowała chrześcijan! [WIDEO]

14

23 lutego 2019 w księgarni „Reads Books” w Indianapolis w stanie Indiana (USA) odbyło się spotkanie transwestyty (tzw. Drag Queen) z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych pt. „Godzina opowiadań dla dzieci o tematyce transgender”. Takie spotkanie odbyły się także w innych amerykańskich miastach.

Obok księgarni w Indianapolis zebrała się grupa katolików, którzy modlili się na Różańcu. Przynieśli ze sobą figurę Matki Bożej Fatimskiej. Nieopodal pojawili się agresywni pederaści, geje i lesbijki z tzw. środowiska LGBTQP+, którzy próbowali zakłócić modlitwę. W pewnym momencie, dziewczyna z tęczową flagą podeszła do figury i chciała ją zabrać. Gdy jeden z modlących się zaczął interweniować, ta strąciła figurę na ziemię. Po chwili interweniowała policja i dewiantka została aresztowana.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ci którzy najwięcej perorują o „tolerancji” odmawiają tolerancji katolikom i samej Matce Bożej, a ostatecznie szargają świętości i czują się nadzwyczajną kastą. Doprowadziła do tego narracja mediów głównego nurtu, polityków i celebrytów, którzy na wszelkie możliwe sposoby, z wymagających leczenia dewiantów czynią uprzywilejowaną grupę społeczną.

PRZECZYTAJ: Zofia Klepacka ma większe jaja niż Małysz! Skoczek wspiera LGBTQP+, windsurferka broni tradycyjną Polskę

Na tym nie koniec. W tym samym czasie, podobne spotkanie z cyklu „Godzina opowiadań dla dzieci o tematyce transgender” odbyło się m.in. w miejscowości Reading w stanie Pensylwania w bibliotece publicznej Exeter. Tam spotkanie z dziećmi prowadził transwestyta ubrany w niebieską sukienkę księżniczki i blond perukę. Zboczeniec opowiadał o swoich perwersjach oraz czytał dzieciom książki o „transgenedryzmie”, zaś geje, lesbijki i wszelkiej maści zboczeńcy dystrybuowali takie książki jak np. „Chłopiec w spódnicy” autorstwa Davida Williamsa. W spotkaniu uczestniczyły dziesiątki nieletnich, którzy przybyli ze swoimi rodzicami. Pojawiły się także dzieci, które nie mają rodziców, a zostały  zostały przyprowadzone przez pary dewiantów.

Podobnie jak w Indianapolis, także w Reading odbyła się manifestacja katolików. Przybyli z transparentami: Bóg stworzył ich mężczyzną i kobietą oraz Drogi Boże! Nie pozwól, aby małe dzieci były deprawowane przez godzinne opowiadania Drag Queen. Na szczęście odbyło się bez chrystianofobicznych ataków agresji.

Cel tych spotkań jest oczywisty. Za przyzwoleniem mainstreamu i polityków to powolne, wszak skuteczne łamanie dziecięcych kręgosłupów moralnych, mieszanie dobra za złem i normalności z patologią. Jeśli my, Polacy, nie zatrzymamy homopropagandy, którą próbują zaprowadzić w szkołach takie ideologiczne karły jak Trzaskowski czy Rabiej, to co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, w naszej Ojczyźnie także stanie się codziennością.

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Porno-spektakl pedofilów i nosicieli HIV-a, czyli jak samorządy łamią polskie prawo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr Podgórni mówi

  Transwestyci są takimi aniołami szatana, stąd taka nienawiść do Matki Bożej.

 2. Marek Majewski mówi

  A w naszej Ojczyźnie polowanie na katolickich księży trwa w najlepsze. Żydzi i marksiści korzystają ze sprawdzonych wzorców rodem z nazistowskich Niemiec. Josef Goebbels nakazał aby nagłaśniać w szczególny sposób wszelkiego rodzaju afery seksualne i obyczajowe ale tylko w stosunku do katolickiego i protestanckiego kleru. I to obecnie mamy w Polsce. Niemalże co dziennie lewackie media donoszą nam o ujawnieniu jakiegoś tam księdza pedofila. Jeśli akurat żadnego nie ma na podorędziu to uderza się w księży których już nie ma wśród żywych (ks. Jankowski) lub wynajduje się inne afery. Na przykład dziś czytam w wp. że w jakiejś tam wsi ksiądz ma olbrzymie długi bo popadł w hazard. A więc jak nie kijem go to pałą. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy te lewackie przygłupy myślą ze ludzie tego nie rozumieją? Krytykuje się księży pedofilii których przypuszczam w kościele jest nikły procent a zezwala się na jawne propagowanie pedofilii przez takich dewiantów jak prezydent Warszawy i jego zdegenerowany kamrat.

  1. sten mówi

   Gwóźdź do trumny KK przybijają ślepi dewoci i nowocześni ,,kucani katolicy,,
   Ostatnie oficjalne info. ok 200 księży skazanych za pedofilie w Polsce !
   Realnie ukrytych pedofili w koloratkach to chyba spokojnie można pomnożyć X 3 = 600 dewiantów
   Ciekawe czy jest jeden w twoim kościele bo gdzieś są ?!
   cyt. ks.Isakowicza Zalewskiego ,, Jest jedna kuria w Polsce gdzie NAWET furtian jest pedałem!,,

  2. alek mówi

   Mówi się nie dewoci tylko dewianci. Szczęśliwie tej sorty księży jest w KK stokrotnie mniej w przeliczeniu na księdza niz. Wśród nauczycieli w przeliczeniu na nauczyciela.

 3. Ink mówi

  Zboczenia się leczy a nie toleruje

 4. Paulina mówi

  Jako matce dwoch chlopcow, 8 i 5 latka, plakac mi sie chce, jak mysle w jakich czasach przyjdzie im dorastac, jakich ludzi spatkaja na swojej drodze

 5. Tommy mówi

  Ale żenada ten wasz cały portal. Uczycie nienawiści do osób o innej orientacji od waszej. Sam nie jestem za uczeniem dzieci bynajmniej tak małych dzieci o takich sprawach jak lgbt ale każdy może sobie manifestować co chce i nikomu nic do tego. Tak samo co kto robi w łóżku nie wasza sprawa . I nie każdy z lgbt uczestniczy w marszach równości pamiętajcie o tym . Tacy niby świeci jesteście a nienawidzicie innego czlowieka który jest inny niż wy. Masakra.

  1. Jaca mówi

   Żenadą to jest Twój wpis. Mylisz się, ale w tym artykule ani na tym portalu nie ma nienawiści do tych grup, ale rzeczowe argumenty i przykłady pokazujące do czego prowadzi ta chora i niemoralna indoktrynacja ludzi, których, nie oszukujmy się, trzeba leczyć a nie pozwalać na rozpowszechnianie nienormalności, bo jak świat światem dwie baby czy dwóch facetów tudzież obcowanie ze zwierzętami czy o zgrozo z trupami normalne NIE JEST !!! Każdy zdrowy organizm a tu w tym miejscu Państwo, musi reagować na ataki „wirusów”, które mogą go zniszczyć.

  2. Aek mówi

   Sodomia jest grzechem śmiertelnym niezależnie od tego, czy się to komu podoba czy nie.
   Sianiem nienawiści wobec tych grzeszników jest pochwalanie ich czynów, które zawiodą ich w ogień piekielny, na potępienie wieczne.
   Natomiast upominanie i potępianie grzechu sodomii to wyraz najwyższej wobec nich miłości.
   Zatem Tommy! Pomieszały Ci się pojęcia miłości i nienawiści. Przypiekanie kogoś ogniem nie jest kolego miłością. Takie rzeczy robi się z nienawiści.

  3. Alek mówi

   Czy przypiekanie ogniem jest wyrazem miłości czy nienawiści?
   Czy narażanie kogoś na przypiekanie ogniem jest wyrazem miłości czy nienawiści?
   Nie znam Twej odpowiedzi Tommy, ale z Twego komentarza wynika, że chyba skłaniasz się do tego, że przysmażanie ogniem [np. choćby do pooglądania na filmie „Potop”] to szczególny wyraz miłości.
   Ja Twego zdania ne podzielam.
   Sodomia to grzech ciężki, za który ląduje się w piekle, jak się człowiek od niego nie odwróci. I tam będą tych nieszczęśników „o orientacjach” przypiekać. Ciekawe, czy Ci za słowa miłości podziękują.
   Ja uważam, że miłością jest upominać ich, by się w piekle nie znaleźli.

  4. Jacek Międlar mówi

   Tommy, miejsce pedała jest pod butem. Zapamiętaj sobie.

 6. Tomasz mówi

  Ja pier. Co za żenada ten wasz cały portal. Aż żal patrzeć na takich tłuków bez wyobraźni.

  1. Ada mówi

   Pewnie w kupie raźniej uruchomić tak niewyobrażalnie pachnącą wyobraźnię.
   Proszę bardzo. Wasz wybór.
   Tylko wara tej napędzanej wszelkimi sposobami sodomii z gomorią – od dzieci i całego ich dzieciństwa! Od deprawacji i niewyobrażalnego narażania ich zdrowia – psychicznego i fizycznego – galopującego ku zatraceniu!
   Nie byłoby to tak natrętnie modne, gdyby nie ekspresowo mknąca zasobna „lokomotywa” sorosowa . Chcecie sięgać po dzieci?, ludzkie dzieło?
   Sami sobie bądźcie produktywni.
   Ot, wyuzdane pragnienie świeżego „mięska”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.