Skandal we Włoszech! Somalijczyk wszedł na salę porodową i próbował zgwałcić rodzącą kobietę!

Fot. pixabay.com
6

Do niewyobrażalnego skandalu doszło w rzymskim szpitalu na oddziale położniczym. 38-letni imigrant przebrany w strój pielęgniarza wszedł na salę porodową. Masturbował się, obmacywał i próbował zgwałcić 43-letnią kobietę. Rodząca kobieta, z wielkim bólem próbowała się bronić i krzykiem wezwała pielęgniarkę oraz lekarza, którzy wezwali policję. Mężczyzna został aresztowany po zarzutem przemocy seksualnej.

Do skandalicznych wydarzeń w stolicy Włoch doszło 31 grudnia. 2 stycznia sędziowie zdecydowali o konieczności aresztowania imigranta. Obrona zwyrodnialca prosi o zbadanie Somalijczyka przez psychiatrę. Jeśli biegli stwierdzą, że obcokrajowiec jest chory psychicznie, zostanie wypuszczony na wolność i uniknie kary, jaka z pewnością czeka go w więzieniu. Rozprawa zaplanowana jest na 10 stycznia.

W obliczu tych wydarzeń oraz nocy sylwestrowej, podczas której imigranci dali upust wyjątkowej agresji w krajach Europy Zachodniej, warto odczytać słowa prymas Wojciecha Polaka: Ci, którzy podsycają strach przed migrantami, być może w celach politycznych, zamiast budować pokój, sieją przemoc – mówił w poniedziałek w Gnieźnie słowami papieskiego orędzia abp Wojciech Polak.

Źródło: liberoquotidiano.it

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Walc mówi

  Jezeli te slowa sa prawdziwe to mamy cymbalow w palacach,ktorzy zyja jak paniska itd

 2. sten mówi

  słowa króla bryt. ,, hunów masz u gardła albo u stóp,,

 3. Ayax mówi

  Kuźwa kto to jest „Polak”?? Gdzie jest zbiór zastrzeżony i aneks WSI? To niemożliwe aby taki debil się sam dochrapał prymasa!!!

 4. d. mówi

  Polak oraz Gądecki i ten z Opola Czaja tak nam Polakom urządzili Intronizację Chrystusa Króla, że jej w ogóle nie dopuścili! Udawali, ze czynią gesty intronizacyjne a w istocie nie dokonali Intronizacji!!! Od tej pory na kurię opolską NIE DAM ANI GROSZA!! niech bp Czaja idzie do roboty do fabryki albo na ulicę żebrac! jest ich w oplskiej kurii dziwaków dwóch, jeden Andrzej drugi Rudolf i obydwaj na słuzbie u niemca i zyda!

 5. Pan Kracy mówi

  Tego Somalijczyka można skazać na …jeden dzień w więzieniu. Lewactwo zamknie paszcze wobec wielkopańskiego gestu rządu, a współwięźniowie powinni zdążyć…

 6. jan mówi

  zgadzam się z prymasem, to bardzo mądre słowa, nakręca się obydwie grupy do konfrontacji a jak wiadomo najlepiej wychodzi na tym ten trzeci (gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta). Wśród muzułmanów rozpowszechniane są np takie informacje że chrześcijanie porywają im dzieci, łatwo znaleźć na YT. W rzeczwistości trzeba informować że muzułmanie są tylko zasłoną dymną, lodołamaczem rewolucji, a swoje niezadowolenie należy kierować do A. Merkel i innych z UE która wprowadza plan komunisty trockisty A. Spinellego

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.