SKLEP-WPRAWO.PL

Projekt „Zatrzymaj aborcję” skierowany do komisji sejmowej. Rewelacyjne wystąpienie Kai Godek [WIDEO]

fot. facebook
6

Podczas wczorajszego głosowania Sejm zdecydował o dalszym procedowaniu obywatelskiego projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję”. Wniosek o jego odrzucenie w pierwszym czytaniu upadł i projekt trafił do komisji. Projekt zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka nienarodzonego ze względu na podejrzenie niepełnosprawności lub choroby. Projekt nie zakłada zmiany obowiązujących przepisów w zakresie punktów, które bezpośrednio nie dotyczą aborcji z przyczyn eugenicznych. Nie ma też zmian w odniesieniu do przepisów dotyczących wykonywania badań prenatalnych i  karania za aborcję.

Pod projektem podpisało się ponad 800 tys. osób (podczas gdy proaborcyjny projekt „Ratujmy kobiety”, odrzucony wczoraj w Sejmie  pierwszym czytaniu, poparło zaledwie ok. 200 tys. osób).

Bohaterką wczorajszej debaty sejmowej nad obydwoma projektami niewątpliwie była Kaja Godek, czyli przedstawicielka Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”. W swoich wystąpieniach punkt po punkcie obnażała kłamstwa i manipulacje aborcjonistów, którzy – co również padło z mównicy sejmowej – są finansowo wspierani przez producentów sprzętu do aborcji.

Najwyższa pora zdać sobie sprawę z tego, że aborcja to po prostu biznes i to naprawdę wielki biznes. Hasełka o prawa kobiet to tylko przykrywka.

Poniżej oba sejmowe wystąpienia Kai Godek. Szczególnie polecamy wystąpienie drugie, czyli odpowiedzi na zapytania posłów w dyskusji o projekcie. Coś pięknego!


Źródło: facebook, zatrzymajaborcje.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Gili mówi

  Takich Polakow nam potrzeba jak Pani Kaja,POzostala banda jelopow na Syberje razem z tymi co nam niszcza normalnosc!

 3. Kazimierz mówi

  o a jednak przed chwilą zablokowali

  1. Katarzyna TS mówi

   Film jest dostępny. Może to kwestia wyszukiwarki. Proszę spróbować odtworzyć przez Google Chrome

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.