PO wyrzuca z partii posłów głosujących za odrzuceniem proaborcyjnego projektu „Ratujmy kobiety” [WIDEO]

fot. facebook
4

Obywatelski projekt ustawy proaborcyjnej „Ratujmy kobiety” został wczoraj odrzucony w Sejmie w pierwszym czytaniu, chociaż za jego skierowaniem do prac w komisji głosowało 58 posłów PiS. Natomiast za odrzuceniem projektu głosowało 3 posłów PO, a 29 nie wzięło udziału w głosowaniu. Nie głosowało również 10 posłów Nowoczesnej i projekt przepadł 9 głosami.

Posłowie Platformy Obywatelskiej, którzy zagłosowali za odrzuceniem projektu, czyli Joanna Fabisiak, Jacek Tomczak i Marek Biernacki zostali dziś wyrzuceni z partii. Posłowie, którzy byli na sali, ale nie głosowali przeciw odrzuceniu projektu, mają być ukarani „w oparciu o regulamin”. Czy to uśmierzy gniew wściekłych macic?

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Źródło: twitter, facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Interesujące jest, którzy to „katoliccy” posłowie PIS głosowali za aborcją ?! Przydałyby się ich dane dla lemingowej gawiedzi propisowskiej. Czy media toruńskie nadal na ślepo będą promować sektę rytu szkockiego ?!

 2. goj mówi

  Kłamczyński oczywiście poparł, bo tak mu kazał Jonny Cweniels. Wiadomo, że to żydek rządzi w kraju.

  1. Kryśka mówi

   Mylisz się pan Kaczyński to strateg, a POszKODowani, wszystko robią przeciw Polsce! Tego dowodzi 8 lat totalnych rządów! W głosowaniu uważali, że to nie ich interes, tylko parasolek!

  2. Ania mówi

   Myli Pani słowo strateg ze słowem krętacz. Już zapomniała Pani jak Kaczyński klepał z zachwytem swoimi łapkami, kiedy oddawał rządy kilka lat temu PO -wcom ?! Teraz robi to samo, ale w inny sposób. Choć może jednak i strateg ale interesów żydomasonerii, okupującej Polskę. A więc strateg dla Żydów, a krętacz dla Polaków i katolików.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.