Projekt „Zatrzymaj aborcję” skierowany do komisji sejmowej. Rewelacyjne wystąpienie Kai Godek [WIDEO]

fot. facebook
6

Podczas wczorajszego głosowania Sejm zdecydował o dalszym procedowaniu obywatelskiego projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję”. Wniosek o jego odrzucenie w pierwszym czytaniu upadł i projekt trafił do komisji. Projekt zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka nienarodzonego ze względu na podejrzenie niepełnosprawności lub choroby. Projekt nie zakłada zmiany obowiązujących przepisów w zakresie punktów, które bezpośrednio nie dotyczą aborcji z przyczyn eugenicznych. Nie ma też zmian w odniesieniu do przepisów dotyczących wykonywania badań prenatalnych i  karania za aborcję.

Pod projektem podpisało się ponad 800 tys. osób (podczas gdy proaborcyjny projekt „Ratujmy kobiety”, odrzucony wczoraj w Sejmie  pierwszym czytaniu, poparło zaledwie ok. 200 tys. osób).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bohaterką wczorajszej debaty sejmowej nad obydwoma projektami niewątpliwie była Kaja Godek, czyli przedstawicielka Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”. W swoich wystąpieniach punkt po punkcie obnażała kłamstwa i manipulacje aborcjonistów, którzy – co również padło z mównicy sejmowej – są finansowo wspierani przez producentów sprzętu do aborcji.

Najwyższa pora zdać sobie sprawę z tego, że aborcja to po prostu biznes i to naprawdę wielki biznes. Hasełka o prawa kobiet to tylko przykrywka.

Globkurier [CPS] PL

Poniżej oba sejmowe wystąpienia Kai Godek. Szczególnie polecamy wystąpienie drugie, czyli odpowiedzi na zapytania posłów w dyskusji o projekcie. Coś pięknego!


Źródło: facebook, zatrzymajaborcje.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gili mówi

  Takich Polakow nam potrzeba jak Pani Kaja,POzostala banda jelopow na Syberje razem z tymi co nam niszcza normalnosc!

  1. Rafał mówi

   a sorry jest

 2. Kazimierz mówi

  o a jednak przed chwilą zablokowali

  1. Katarzyna TS mówi

   Film jest dostępny. Może to kwestia wyszukiwarki. Proszę spróbować odtworzyć przez Google Chrome

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.