Ponad 140 tysięcy muzułmanów w parku w Birmingham! Wielka Brytania staje się potężną dzielnicą szariatu [WIDEO]

Ramadan w parku w Birmingham
6

W miony weekend muzułmanie na całym świecie świętowali zakończenie ramadanu – świętego miesiąca w islamie. Tym samym muzułmanie na całym świecie zakończyli post i nadszedł czas wielkiego obżarstwa, czyli uroczystość Id al-Fitr.

Uroczystość z okazji zakończenia raidmadanu odbyła się także w brytyjskim mieście Birmingham. Od 7 lat muzułmanie zamieszkujący to miasto, świętują w niewielkim parku. W tym roku było ich ponad 140 tysięcy, czyli dziesięć razy więcej niż w roku 2011. 

W uroczystościach wzięli udział muzułmanie w różnym wieku. Spotkanie zainaugurowała poranna modlitwą, następnie na mahometan czekały różnego rodzaju zabawy. Do dyspozycji zgromadzonych były wystawione na straganach napoje i żywność.

Jak twierdzą organizatorzy uroczystości z „Green Lane Masjid” i „Community Centre”, uroczystość Id al-Fitr jest jedną z najważniejszych uroczystości w muzułmańskim kalendarzu religijnym, a także okazją do spotkania się wszystkich w jedności i radości.

Wielka Brytania powoli staje się potężną dzielnicą szariatu.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło: sioe.pl

Przeczytaj także:

J. Międlar: Paulin kolejną ofiarą operacji „zabić księdza”? Czym zawinił popularny rekolekcjonista?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Multi kulti w pełnej krasie! Jeszcze jedna kadencja PiS w obecnym składzie a takie widoki bedą i w Polsce!

  1. Hammurabi mówi

   Ja w tym spotkaniu obwąchujących swoje zadki i skarpety muzułmanów multikulturalizmu nie widzę. Przeciwnie! To przykład, jak debilna polityka zaślepionych mrzonkami o „radosnym i pokojowym współistnieniu przedstawicieli różnych ras i światopoglądów” prowadzi do ich zbiorowego samobójstwa.
   Co powinno zwracać naszą uwagę?
   Przyjrzyjcie się. Dziesiątki tysięcy mężczyzn. Niewiele kobiet i dzieci. To pierwsza uwaga, bo każdy z nich, gdzieś swoją lub swoje połowice przecież zostawił, co pozwala przypuszczać, że pogłowie muzułmanów będzie wzrastać i niewiele już zabraknie do osiągnięcia masy krytycznej, wywołującej reakcję łańcuchową.
   Druga uwaga, to ich połączenie.
   Do niedawna, w Polsce taką łączącą ludzi rolę pełnił Kościół.
   Ludziska wędrowali co niedziela do kościoła, szli na nieszpory, na roraty, na majowe, na drogi krzyżowe, adoracje i procesje. Młódź dreptała na religię do salek katechetycznych. Milionowe tłumy witały papieża…
   Czuli to samo, co dziś czują muzułmanie: JEDNOŚĆ.
   Wróg był wspólny i wspólna niedola.
   A dziś?
   Kościół stał się jedynie miejscem w którym wypada się pokazać, zwłaszcza w środowiskach wiejskich, gdzie łatwo otrzymać łatkę „bezbożnika”.
   Kościół się zmienił. Stał się firmą, wielkim przedsiębiorstwem nastawionym na zyski i udziały w profitach i politycznych wpływach!
   Wierni zaś, w wielkim odsetku ulegają prawu inercji udają swoją jedność. Podkreślam nie wiarę a jedność!
   Owszem, są wyjątki, jednak generalnie jest i powoduje to proces, którego efekty widać na zachodzie Europy.
   Ale nie o tym…
   Muzułmanie połączeni w swoich snach o podboju świata stają się bardzo groźną siłą, której w żaden pokojowy sposób nikt nie powstrzyma.
   Musi dojść do przesilenia. Musi dojść do rozprawy generalnej. To tylko kwestia czasu. Jednak może się wówczas okazać, że chrześcijan i niewierzących jest zbyt mało, są zbyt słabi, starzy i polegną w tej walce, toczonej nie tylko na ulicach ale zwłaszcza przy urnach wyborczych.
   Powie ktoś, że Polsce taki scenariusz nie grozi… Myli się!
   Polacy również są rozleniwieni, zniechęceni i wewnętrznie poróżnieni, jak jeszcze nigdy dotąd.
   Wynikiem tego jest samowola sejmu, kast panoszących się w „trzeciej władzy”, bezkarność polityków i kolejnych rządów, mnożenie się dziwnych „fundacji” i „ośrodków” jawnie szkodzących ojczyźnie i rodakom.
   Jeśli wszyscy, którzy jeszcze myślą i czują po polsku nie przerwą tego „chocholego tańca”, faktycznie „rozdziobią nas kruki i wrony”.
   Tak. Myślę tu o wszystkich, którym dane jest i będzie dane znaleźć posłuch u Polaków. Zwalczając się wzajemnie tak naprawdę stajecie się coraz słabsi i słabsi a na koniec ostanie się Wam i nam wszystkim „ino sznur”.

 2. Pan Kracy mówi

  „Jak twierdzą organizatorzy uroczystość Id al-Fitr jest […] okazją do spotkania się wszystkich w jedności i radości.”
  Otóż to – spotkanie w jedności. Ale nie muslimów i Brytoli (niechby tam jakiś „białas” stanął i przeżegnał się – turbanogłowi pokazaliby mu ruski miesiąc, wręcz wystrzałowo). Zatem to święto jedności muslimów i ich radości – „Anglia jest nasza!”. Co następne?

 3. Janusz I mówi

  Wcale Anglikom nie współczuję.

 4. Góral mówi

  Wg. oficjalnych danych w Birmingham mieszka ok. 110 tys. muzułmanów, wygląda na to, że dane są mocne nieaktualne. W ciągu ostatniej dekady oficjalnie liczba muzułmanów mieście podwoiła się. Właściwie to powinno mi być żal Brytyjczyków, ale jakoś tak nie czuję w związku z tym jakiegoś smutku. Ciekawie jest to, że sto lat temu ich elity uważały, że Śląsk dla Polski, to jak perły dla świń. A za sto lat ich, ku..wa nie będzie. Niesamowite.

 5. Veteran, USArmy mówi

  TAK SAMO CHCA ZEBY BYLO W POLSCE,,,,,NE DAJCIE SIE POLACY, BO BEDZIECIE CHODZIC Z RODZINA PO ULICY, A MUZULMANIE PO CHODNIKU. DLACZEGO POLSKIE ZYDOSTWO, GEJE, PSL, NOWOCZESNA, ZYDOSTWO W SUKIENKACH I ZYDOWSKI WATYKAN, NIECH PRZYJMIE ICH DO SIEBIE DO SWOICH PALACOW.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.