PILNE! Żydzi znów zdewastowali katolicki cmentarz nieopodal Jerozolimy! Rok temu zniszczyli kościół!

Żydzi zdewastowali cmentarz i kościół w Beit Jamal
7

Niewyobrażalny akt antychrześcijańskiego wandalizmu. 28 nagrobków zniszczonych na katolickim cmentarzu w Beit Jamal nieopodal Jerozolimy. Interweniował już konsul w TLV. Mamy nadzieję, że IL policja szybko ujmie sprawców – Ambasada RP w Izraelu poinformowała o zniszczeniu chrześcijańskich nagrobków.


Zniszczenia na katolickim cmentarzu jako pierwsi zauważyli salezjanie, którzy opiekują się cmentarzem i duszpasterzują przy kościele św. Szczepana w Beit Jamal (30 km na zachód od Jerozolimy).

Wsparcie - darowizny


Żydowskie media twierdzą, że ten atak to wyjątek. To perfidne kłamstwo, które dementujemy. To kolejny atak na katolickie świętości w Beit Jamal. W ubiegłym roku (2017), kilka dni przed noworocznym świętem hebrajskim, Żydzi zdewastowali figury, witraże i dekorację oraz porozrzucali poświęcone sprzęty liturgiczne przy ołtarzu w nawie głównej św. Jana Bosko w kościele św. Szczepana. Dwa lata temu, podobnie jak w tym roku, Żydzi zdewastowali cmentarz w Beit Jamal. Połamali krzyże i zniszczyli nagrobki. To właśnie talmudyczna nienawiść do chrześcijan w praktyce.

PRZECZYTAJ: Nie dziwiłbyś się reakcji środowisk żydowskich na prawdę historyczną, gdybyś wiedział co Talmud głosi o Jezusie

W sprawie tegorocznego ataku interweniuje konsul RP w Izraelu. Ciekawi jesteśmy czy w sprawie będą interweniować wszelkiej maści ośrodki monitorowania ksenofobii.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. 888 Marek Majewski mówi

  Oczywiście że żadne wszelkiej maści ośrodki monitorowania ksenofobii nie będą interweniować. Przecież wiadomo na czyim garnuszku żyją te pseudo organizacje i za czyje pieniądze funkcjonują. Interweniować przeciw swoim dobrodziejom? Polskie służby bardzo szybko dopadły nieszczęśnika który w Polsce wybił szybę w synagodze, zobaczymy ile czasu zajmie izraelitom odszukanie winnych tego haniebnego procederu i czy tvn coś o tym wspomni.

 2. zyz mówi

  Wszechmocny już czyni przygotowania (np. rękoma muzułmanów) do ostatecznego holokaustu, po którym “plemię żmijowe”, które ludobójczo morduje Palestyńczków, przestanie istnieć! Allahu Akbar!

 3. Mr. ?? mówi

  Syjonistyczny talmudystyczny twór szykuje się do wojny

 4. MSW mówi

  Zauważcie, że tam w Izraelu jednak szacunek do religii jest olbrzymi. Krzyże nie zostały połamane, mozajka w kościele nie została wyszprejowana. Zniszczenia są “delikatne”. U nas robi się to po chamsku. Jak Ukraiñcy dewastują polski cmentarz, to zostawiają zgliszcza i gnój.

 5. mir-slawa mówi

  A po co mieliby sobie glowe zawracac? Przeciez to jest im na korzysc poniewaz nienawidza katolikow i chrzescijanstwa. Tak samo zlapia winnych jak zlapali tych, co zwulgaryzowali PL Ambasade w lutym tego roku. Wedlug zasady co twoje to i moje, ale co moje to nie twoje i zab za zab – moga robic co im sie podoba. Jak ty wybijesz im jednego zeba, to ich religia nakazuje im wybic nawet cala, albo lepiej obie szczeki na raz, i koniecznie narobic duzo wrzawy i halasu ze sa poszkodowani.
  Widok Krzyza Swietego to dla nich najgorszy horor, np. w Bloomingsburg, w stanie Jew York (New York), gdzie zydzi zaczeli na chama wykupowac ziemie w tej pieknej naturowo okolicy pod budowe developmentu dla ich nowego pokolenia. Przy takiej ogromnej wielodzietnosci ich miasteczka staja sie za ciasne). Metoda developmentu przebiegala prawie identycznie jak zamku w Puszczy Noteckiej – korupcja,zaklamanie, szachrajstwa, reka reke myje, tejemniczosc , i w dodatku oszukanstwo w glosowaniu, za ktore developer Shalom Lamm i jego partner Kenneth Nakodimen zostali aresztowani przez FBI. Aha, i oczywiscie slizganie sie na antysemityzmie. Amerykanka niemieckiego pochodzenia, wlascicielka domu i ziemi toz obok developmentu zydowskiego postawila sobie wielki krzyz na swojej posesji. Zydzi biegiem polecieli do samorzadu na skarge, ze ich bardzo razi to narzedzie gwaltu, przemocy i zbrodni.
  Co za klamliwe szakale! To chyba zakrawa na zart, ze znajda winnych niszczenia jakichkolwiek katolickich osrodkow w Jerozolimie.

 6. VA mówi

  W Bajt Jimal ( Jamal) jest duży klasztor

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.