„Od czasu PZPR wiele się zmieniło.” Kaczyński nie wyklucza współpracy z SLD

Jarosław Kaczyński i Leszek Miller / Fot. YouTube
8

Prawdę mówiąc ciężko nadążyć za Jarosławem Kaczyńskim. Jeszcze tydzień temu w Kielcach mówił o prorosyjskości Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wczoraj zaś zaznaczył, że po wyborach samorządowych nie wyklucza współpracy z partią Leszka Millera, przez prawicę nazywaną partią “czerwonych świń”, “komuchów” i “zdrajców narodu”.

– Od czasu istnienia PZPR minęło już prawie 30 lat. Tamte sprawy należą do historii, bardzo niedobrej historii, często jeszcze się odzywającej, ale jednak już historii – powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości dla Radia Olsztyn.

Wsparcie - darowizny

Dla nas ważne jest to, żeby w samorządzie następowały zmiany i żeby polityka samorządowa stawała się bardziej polityką pro publico bono. Jeżeli to są warunki do przyjęcia dla SLD, to wszystko jest możliwe – mówił Jarosław Kaczyński.

Rozumiemy, że zarówno PiS jak i SLD to partie socjalistyczne, co byłoby wspólnym mianownikiem dla potencjalnych koalicjantów. Jednak zastanawiamy się w jaki sposób filosemicka i filoamerykańska partia, ponoć stojąca po stronie rodzin czy pamięci o Żołnierzach Wyklętych, miałaby współpracować z partią, która promuje marksizm, odwołuje się do komunizmu i jego zbrodniarzy oraz – jak Kaczyński sam podkreśla – jest „partią prorosyjską”? W co tym razem gra lider Zjednoczonej Prawicy? Czy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, elektorat PiS zapomni, że SLD to partia „komuchów”, „czerwonych świń” i „postkomunistów”? Czy “jest pan zerem panie Ziobro” oraz próba postawienia ministra sprawiedliwości przed Trybunał Stanu już odeszły w zapomnienie?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Przymierze z diabłem już zawarli teraz pora na komunistów.

 2. zyz mówi

  Tylko YUDEjczykom z obu partii (oraz USraela) może zaleŻeć na takim obrocie spraawy!

 3. z-k mówi

  jeśli rząd III-j okrągłostołowej w połowie składa się z żydolewackiej mumii wolności to się nie zdziwię żadnym żydosojuszom lub gdy obok pomników Lecha Kaczyńskiego staną pomniki Jakuba Bermana, Geremka, Kuronia …..i Michnika – gdy w kalendarz kopnie

 4. keyto mówi

  Ciekawe że wypowiedź ta była dla radia Olsztyn. Zalbki wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Dywity. Proponuję zainteresować się tą miejscowością pod kątem imigracji. Warto zbadać, kto założył ośrodki dla tzw uchodźców, jaki mają status i kiedy był największy napływ tzw pensjonariuszy.

 5. Jakub mówi

  Pisowcy to nie jest prawica!!!

 6. Bogusław Maśliński mówi

  Na starsze lata człowiek tęskni, ja np. w Elblągu byłem w poniedziałek, żonie przyznałem się i pokazałem gdzie na wagary chadzałem, nazwiska rodowego Sułkowski nigdy się nie wstydziłem.
  A Jarek no cóż niektórzy go wspominają i przypominają, Jarosław Kaczyński – Kalkstein – dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika „Wprost”; obecnie premier PRL-bis; zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – „okrągły stół”
  Jareczek tęskni za czasami gdy Miller był premierem Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stolzman
  Prezydentem, wtedy to się szyldy zmieniało inna partię udawało, i zbiórkę udawało.

 7. MSW mówi

  I właśnie dlatego Kaczor zaszedł tak daleko. Tylko krowa się nie zmienia. Polskę budować musi zgoda narodowa, współpraca wszystkich stanów. Obawiam się jednak, że to jest utopia, marzenia Jarosława. Łatwiej wielbłądowi wejść przez ucho igielne niż nawrócić komunistę.

 8. Pola kowalska mówi

  ZYD KACZYNSKI wyniosl to z domu antypolonizm i kolaboranctwo SLD czyli powrodt komuchow i corka jaruzela szmata zydowska sprzedaje kazda POLSKA RODZINE nasz KRAJ POLSKE WYWOLA WOJNE przez jankesow i zydow z USA .MEDA ucieknie na lono Abrachama a my beziemy miec problem zostawiajac poklosie zydowskie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.