Pijany Żyd awanturował się pod synagogą. Teraz oskarża polską policję o pobicie i nazistowskie gesty

Yaakov Gluck/ fot. facebook
18

W poniedziałek na swoim profilu na Facebooku amerykański polityk Dov Hikind poinformował, że w niedzielę 29 lipca krakowska policja miała się dopuścić pobicia Amerykanina pochodzenia żydowskiego pochodzenia. Funkcjonariusze rzekomo bez wyraźnego powodu zakuli zwiedzającego synagogę mężczyznę, a następnie mieli pokazywać w jego kierunku na komendzie hitlerowski gest ”Sieg Heil”. Yaakov Gluck, który miał zostać poszkodowany, stwierdził, że został aresztowany w biały dzień na dziedzińcu przed Synagogą Kupa, na ulicy Miodowej w Krakowie. Gluck to syn brooklynskiego rabina Edgara Glucka, posługującego się tytułem ”głównego rabina Galicji” – informuje dziennikarz Marcin Makowski na portalu Wirtualna Polska.

Dziennikarz skontaktował się rzecznikiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie mł. insp. Sebastianem Gleniem, który wyjaśnił jak naprawdę wyglądało całe zdarzenie.

– Do interwencji doszło 29 lipca o godzinie 16:30. Odbyła się ona na prośbę pracownicy synagogi, która wezwała nieumundurowany patrol z prośbą o uspokojenie krzyczących i awanturujących się dwóch pijanych mężczyzn. Jednym z nich był Polak, drugim obcokrajowiec – relacjonuje rzecznik. Jak dodaje, po wylegitymowaniu się policjantów, mężczyźni zaczęli ich obrażać.

– Na próbę wylegitymowania Polaka, w szarpaninę z policją wdał się Amerykanin, w wyniku czego wywiązała się bójka. Funkcjonariusze musieli zastosować środki przymusu bezpośredniego oraz chwyty transportowe. Mężczyźni obrażali ich wulgarnymi słowami i wielokrotnie naruszali nietykalność policjantów. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani na komisariat na ulicy Szerokiej. Polak po okazaniu dokumentów został wypuszczony, obcokrajowiec wyszedł około 21:30. Czekaliśmy na jego prawnika, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości. Cały czas wyzywał policjantów w języku angielskim, odmawiał współpracy – dowiaduje się Wirtualna Polska. Mężczyzna miał być również zbyt nietrzeźwy, aby móc dmuchnąć w alkomat.

Dziennikarz WP zapytał też o rzekome nazistowskie gesty, jakie według relacji Yaakova Glucka mieli wykonywać polscy policjanci. – Podczas zdarzenia na komisariacie obecny był cały pluton policjantów, przesłuchujemy ich na zaistniałą okoliczność, ale wszyscy stanowczo zaprzeczają. Nikt nie zachowywał się agresywnie w stosunku do zatrzymanego. Żadnych nazistowskich gestów nie czyniliśmy – wyjaśnia Gleń.

Według informacji Wirtualnej Polski zatrzymany Polak, którzy towarzyszył Gluckowi, miał już wcześniej trzykrotnie postawione zarzuty znieważenia policjantów.

Źródło informacji i cytatów: wp.pl

Przeczytaj też:

Fake news i skandaliczny atak OMZRiK w rocznicę Powstania Warszawskiego. Będzie pozew!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Krzysztof mówi

  Trzeba było jebnąć gnojem o ścianę i byłby upadek z własnej winy na chodnik . Kogo sie boicie , tych złodziei i sku…..ów?

  1. henryk mówi

   Zakaz wjazdu do Polski na najbliższe 100 lat.

  2. Maciej mówi

   Masz rację, ale to będzie możliwe dopiero w naprawdę Wolnej Polsce. Zapewne zaraz sprawa ucichnie, niestety.

 3. WERA mówi

  Niech raz szlak trafi wszystkich zydow.chazarow,syjonistow,masoneria itd.Dosc takiego traktowania nas przez ten zboczony bandycki ludy mordercow.DOSC ICH PANOWANIA,ONI SA WSZEDZIE I ZYJA NA NASZ KOSZT ITP

 4. Dik mówi

  I co żadnych zarzutów Żydowi nie postawiono? Ma immunitet, czy co?

 5. Jacek NH mówi

  Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejną falę pogromów. Po przeczytaniu tego artykułu mój wyssany z mlekiem matki, zoologiczny, polski antysemityzm nabrał nowego animuszu! To takie koszerne. Najpierw sprowokować Polaków, a potem beczeć na cały świat, jacy to antysemici

  1. henryk mówi

   Żyd w Polsce zakończył swój pobyt w 1968 roku.Wszyscy żydzi którzy uważali się za ,,żydów” emigrowali z Polski .Wśród nich żydowscy zbrodniarze z UB i innych formacji żydo komunistycznych.Do dzisiaj żaden żyd nie został za zakatowanie ponad 100 tysięcy Polaków i więzienie ponad trzysta tysięcy nie został osądzony.Pozostała jeszcze do likwidacji zmiana haniebnej ustawy o kombatantach – płacimy 50 tysiącom żydów po 100 euro za ich prześladowanie w latach 1945 – 1968.Tak wielkiego oszustwa prawnego nie widziałem od lat – płacimy zbrodniarzom żydowskim z UB i ich potomkom – to żydo komunistyczny i pseudo demokratyczny osąd .Zmiana potrzebna od zaraz-w tempie takim jak z ustawą IPN.

  2. meritum mówi

   Jacek i Henryk – publikujcie to powszechnie…

 6. goj mówi

  Już oczywiście żydki pieją z zachwytu, jaka ta Polska zła. To po cholerę się tu pchają?!

  1. meritum mówi

   … Polska, to… wg. najnowszych doniesien zydowskich , podobno kraina obiecana… )arka spadla i nie dziala) i trudno ustalic zrodlo oraz wiarygodnosc, informacji…

 7. Adam mówi

  Ale mu wódka mordę poździerała dziwne że Ameryka do takiego menela się przyznała

 8. CienkoPIS mówi

  za sam wyraz mordy 3 latka w pierdlu z pedałami.

 9. Jacek NH mówi

  Ponad 27 tys. obywateli Izraela otrzymało w latach 2002–2017 r. polskie obywatelstwo. Pobiliśmy swoisty rekord. Żaden wniosek o nadanie polskiego obywatelstwa nie został rozpatrzony negatywnie. Seryjna „produkcja” nowych obywateli Polski trwa w najlepsze i od trzech lat przekracza 3,5 tys. rocznie. Według ostrożnych szacunków tylko 1 na 20 nowych obywateli Polski zna polski język (dane izraelskiego dziennika „Yedioth Ahronoth” z 2014 r.) i czuje się związany z polską kulturą

  1. Laura Miletich mówi

   W zadnym wypadku nie przyznawac obywatelstwa polskiego zydom z USA I innych krajow-w USA sa znienawidzeni I zaczynaja uciekac do Polski.Polska to nie przytulek dla zdradzieckich,niewdziecznych zydow-W USA slyszymy.ze zaczynaja wykupowac polskie grunty-co wy tam wyprawiacie? Panowie z PIS-przestancie -bo stracicie swoj glowny elektorat

 10. lol mówi

  Policja potrafiła we Wrocławiu zakatować niewinnego człowieka! (Polaka) To w Krakowie, królewskiej stolicy, tam nie mogli dać mu paru kuksańców amerykańskiemu parchatemu Żydowi? Chyba że jest – jako nad-człowiek (Talmud) – obywatelem lepszej kategorii!
  O najbliższej przyszłości mocarstwa USrael [JUDE chcą tylko od nas wyszlamować 300 mld $, a prawdę mają gdzieś!; w przyszłości: skoro POLIN ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim (po zawłaszczeniu) zarządzać!; o ich protektoracie nad Wisłą: JUDEOpolin], dżihadzie i 3.wojnie światowej – w profetycznej książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 11. meritum mówi

  Bardzo podobnych PROWOKACJI dopuszczali się HITLEROWSCY NIEMCY w Gdańsku, w 1939 roku… Ten sam styl i dowód na antypolską współpracę niemiecko- żydowską…

 12. Robert B. mówi

  No proszę! Teraz już żadnego niepokalanego żydowskiego holokaustnika nie będzie można traktować jak reszty, bo zaraz powie, że jest holokaustowany. O to chodzi w tej całej hucpie wokół tego ich świętego, bo żydowskiego, holokaustu. O bezkarność.

 13. Edward mówi

  W dniach 15.08 oraz 11.11.2018 r odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna.
  Odmówiony będzie różaniec o godzinie 18:00 w intencji uwolnienia Polski spod jarzma żydowskiego.
  W akcje zaangażowanych jest już wielu duchownych.
  Zachęcam do czynnego udziału w modlitwie oraz udostępniania tej informacji dalej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.