Patomorfolog i senator z USA o „fabrykowaniu zgonów” z powodu koronawirusa: „Zmusza się do wpisywania Covid-19 do aktu zgonu”

2

Coraz większe grono ekspertów publicznie obala teatr o nazwie „śmiercionośna epidemia Covid-19”. Na naszym portalu przytaczaliśmy niepoprawne politycznie opinie prof. Włodzimierza Guta, dr. Stefano Montanariego, dr. Zbiegniewa Martyki, prof. Knuta Wittkowkiego oraz niemieckiego lekarza Wolfganga Wodarga. Przywołaliśmy także emocjonalne wystąpienia włoskiego posła, który stwierdził, że koronawirus to sposób, by terroryzować ludzi. Wypowiedzi powyższych ekspertów w zestawieniu z danymi statystycznymi są zgodne: liczba zgonów na Covid-19 jest sztucznie zawyżana, a wirus nie jest taki straszny jak go malują.

Co jest interesujące dla mnie to to, że gdy ktoś w tym kraju teraz umiera, nie mówi się o wysokim ciśnieniu, cukrzycy, zawale serca. Słyszymy: „Czy on umarł na Covid?”. Zrobiliśmy setki diagnoz. I nigdzie nie mówi się o jednej przyczynie. Mówimy o wielu chorobach współistniejących. Ich żyły były zwężone, były to płuca palaczy, a Covid był tylko… On nie był przyczyną śmierci. Był jedną z wielu przyczyn – podczas konferencji prasowej powiedział patomorfolog z USA i stwierdził, że istnieje odgórny rozkaz dopisywania do aktów zgonu Covid-19.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Inny lekarz z USA przywołany w poniższym nagraniu twierdzi, że umieralność w Kalifornii zakażonych na koronawirusa wynosi 0,03%. Senator, a zarazem lekarz Scott Jensen z Minnesoty relacjonuje, że otrzymał e-mail z wytycznymi Departamentu Zdrowia instruujące jak wypełniać akty zgonu. Ma z nich wynikać, że nie trzeba mieć potwierdzonego testu na Covid-19, by w akcie zgonu wpisano Covid-19.

Chyba nie jesteście zaskoczeni, prawda?


BĄDŹ NA BIEŻĄCO! OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Zobacz:

„Samozwańczy wirusolog Bill Gates i eugenika.” Jacek Matysiak z USA o sile oddolnych protestów, NWO i Trumpie [WYWIAD]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jurek Ogórek mówi

    Dzisiaj kolejny monit od pejsbuka o tym, że znaleziono na moim FP informację nieprawdziwą !!! Publikowałem film w którym lekarz apelował o to, by nie klasyfikować wszystkiego hurtem pod covid-19 !! Film został również usunięty z YT. To już nie wiem jak to skomentować aby nie podpadało pod brak kultury i dobrego wychowania. Pytanie teraz, czy w takich przypadkach kultura nie jest tożsama z brakiem rozumu…przynajmniej wg. tych lewackich cenzorów. Obym nie musiał im tego udowadniać na ulicy

  2. Zbigniew mówi

    Nowy sens broni biologicznej – Fałszowanie Naturalnej Biologii.

    Tak czy tak nadprodukcja, pieniądze bez pokrycia w wynikach pracz i konsumpcji powoli znikają – One mówią Kryzys a to jest chyba taka natura rzeczy.

    Ciekawe jak tam w Islandii?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.