Emocjonalne wystąpienie posła z Włoch: “Koronawirus to sposób, by terroryzować ludzi i wprowadzać dyktaturę” [WIDEO]

Poseł Vittorio Sgarbi
4

Poseł Vittorio Sgarbi z centroprawicowej formacji Forza Italia to jeden z wielu Włochów, który krytycznie odnosi się do obostrzeń oraz sytuacji związanej z koronawirusem. W emocjonalnym wystąpieniu polityk zaznaczył, że liczby zmarłych na Covid-19 są znacząco podwyższane, a sam koronawirus służy terroryzowaniu obywateli i wprowadzeniu dyktatury.

PRZECZYTAJ: Koronawirus na papierze – 3 godziny, na banknocie – 4 dni. Wdrażany jest program Polski Bezgotówkowej

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– 9 marca naukowcy powiedzieli, że koronawirus nie przynosi większego zagrożenia od wirusa grypy. To jest udokumentowane. Nie kłamcie! Nie mówcie, że 25 tysięcy osób umarło w wyniku zakażenia koronawirusem. To nieprawda! Nie wykorzystujcie zmarłych. Powiedzmy prawdę przeciwko hipokryzji i kłamstwom, przeciwko fałszywym liczbom podawanym w celu terroryzowania Włochów. Dwadzieścia pięć tysięcy śmierci zmarło z powodu zawału serca, raka, nie wykorzystujmy ich do poniżenia Włoch, aby dać obywatelom fałszywe wiadomości – powiedział Sgarbi i zaznaczył, że 96% zmarłych, którzy cierpieli na Covid-19 i umarli, odeszli na skutek innych, poważniejszych schorzeń.

Należy dodać, że opinia włoskiego posła nie jest odosobniona. Coraz więcej naukowców, polityków i komentatorów życia społecznego zaczyna twierdzić, że problem koronawirusa został napompowany w celu realizacji niecnych planów m.in. takich jak inwigilacja, izolacja. Na naszym portalu przytaczaliśmy interesujące stanowiska prof. Włodzimierza Guta, dr. Stefano Montanariegodr. Zbiegniewa Martyki, prof. Knuta Wittkowskiego, prof. Franka Ulricha Montgomerego czy niemieckiego lekarza Wolfganga Wodarga. Zachęcamy do zapoznania się z tymi opiniami, które nie sposób znaleźć w mediach głównego ścieku.


NAGRANIE JEST TAKŻE DOSTĘPNE W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida

Źródło cytatów: liberoquotidiano.it

Zobacz:

„Szumowski prowadzi niebezpieczną grę”. Jacek Międlar w telewizji wRealu24 [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Szkoda Włochów, zniszczyli się.

  1. Felek mówi

   Zabardzo tym emocjom bym nie wierzył.
   Włoski temperament, wspaniali aktorzy (drama queen), szczegòlnie politycy.
   Mussolini jest dobrym przykładem.

  2. COVID1984PL mówi

   Co tu mają emocje? Pewnie artykuł swoim tytułem ma trochę “wciągać”. Chodzi o rzeczowe argumenty, a nie o emocje. Włochy są zrujnowane przez środki “antywirusowe”, a nie przez wirusa. To zresztą niejedyny poseł włoski tak mówiący. U nas P. Braun coś zaczyna rozumieć, ale chyba w parlamencie polskim tylko on.

   Tak na marginesie, same władze włoskie (jak i amerykańskie, niemieckie i inne) przyznają, że naciągają statystyki zgonów „na COVID-19”: https://covid1984pl.wordpress.com/zgony-na-covid-19/. Tylko ludzie ich słuchający nie rozumieją, co się do nich mówi… Pan poseł Sgarbi akurat rozumie.

 2. Teresa Maria mówi

  A Polaków nie szkoda? Też się niszczą własną głupotą i uległością.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.