Partia Razem to antypolski gad wyhodowany za pieniądze niemieckich komunistów. Przestańmy karmić tego gada!

18

Adrian Zandberg z partii Razem opluł dziś Brygadę Świętokrzyską nazywając jej żołnierzy „hitlerowskimi kolaborantami”. To reakcja na sejmową uchwałę uznającą Narodowe Siły Zbrojne za formację, która dobrze zasłużyła się Ojczyźnie. Dzisiejszy atak na żołnierzy NSZ to nie pierwszy wyskok Zandberga w tym stylu. Od początku swojego istnienia partia Razem specjalizuje się w opluwaniu Żołnierzy Wyklętych oraz polskich organizacji i stowarzyszeń o charakterze narodowym. Warto zatem sprawdzić, skąd oni się wzięli. Kto ich wyhodował? Za czyje pieniądze urośli?

Partia Razem wyrosła ze Stowarzyszenia Młodzi Socjaliści założonego w 2005 roku przez grupę działaczy młodzieżówki Unii Pracy. Przewodzili im Adrian Zandberg i Barbara Nowacka. Głównym sponsorem Stowarzyszenia Młodzi Socjaliści była niemiecka Fundacja im. Róży Luksemburg, która sama o sobie pisze tak: „Fundacja im. Róży Luksemburg zajmuje się edukacją obywatelską. Ideowo jest związana z partią Die Linke mającą własny klub parlamentarny w Bundestagu. Główna siedziba Fundacji znajduje się w Berlinie, gdzie działa ona od 1990 roku. Fundacja współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie. Od 2003 r. ma swoje przedstawicielstwo w Warszawie.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O finansowaniu Młodych Socjalistów przez tę fundację pisze Jakub Majmurek w artykule opublikowanym w „Krytyce Politycznej”. Oto cytat: „Fundacja Róży Luksemburg – niemiecka fundacja związana z partią Die Linke – która finansowała większość aktywności MS w okresie, gdy byłem w nich aktywny, może mieć poczucie, że nie wyrzuciła tych pieniędzy w błoto. Jak mówi Zandberg, „MS to były nasze drużyny walterowskie, wszystko, co się dało zrobić w tamtych warunkach, przygotowując kadry, aż pojawi się przełom”.

Czym były drużyny walterowskie, do których dziedzictwa tak chętnie przyznaje się Zandberg? To powstała w 1954 organizacja młodzieżowa, nazwana od pseudonimu Karola Świerczewskiego ps. Walter. Organizacja miała na celu stworzenie w Polsce drużyn młodzieżowych na wzór radzieckiej Organizacji Pionierskiej im. Lenina. Podstawa ideologiczna funkcjonowania drużyn walterowskich została opracowana z uwzględnieniem wskazań radzieckiego pedagoga Antona Makarenki.

I następne ważne pytanie: Czym jest partia Die Linke? Otóż jest to partia, która wypączkowała z komunistycznej SED rządzącej w NRD od 1946 roku. W swoim programie Die Linke odwołuje się do haseł Karola Marksa. I to przy tej partii afiliowana jest niemiecka fundacja, za której pieniądze Zandberg szkolił swoje kadry.

Mamy zatem sytuację następującą: niemiecka fundacja ideowo związana z niemiecką partią komunistyczną uwiła sobie w Polsce ciepłe gniazdko i przez nikogo nie niepokojona sponsorowała neomarksistowski twór reklamowany jako nowa lewica. I wyhodowała niezłych gagatków. Dziewczęta i chłopcy z Partii Razem, wzorujący się na komunistycznych drużynach walterowskich, nie mają żadnych zahamowań w opluwaniu tych, którzy walczyli o Polskę wolną od komunizmu. Nie mają również zahamowań w opluwaniu tych, którzy walczą o przywrócenie pamięci o ludziach, których komuna skazała na śmierć. Komuniści od Zandberga noszą Marksa na koszulkach i w sercach. Dlatego dostają szału i piany, gdy widzą biało-czerwone flagi na Marszu Niepodległości. Dlatego stygmatyzują i nazywają „faszystami” tych Polaków, którzy nie podpisują się pod hasłami głoszonymi przez patronkę finansującej ich fundacji, czyli Różę Luksemburg. A trzeba pamiętać, że jedno z jej haseł brzmiało: „Niech nam dadzą raz spokój z niepodległą Polską!”

Czym więc jest Partia Razem? Jest to wyhodowana za pieniądze niemieckich komunistów organizacja działająca na szkodę państwa polskiego, która powinna zostać zdelegalizowana. Adrian Zandberg opluwający Polaków, którzy walczyli z komunizmem, to spadkobierca najbardziej zbrodniczego reżimu odpowiedzialnego za śmierć 100 milionów ludzi. Tak właśnie należy go traktować, a nie wypłacać mu pieniądze z publicznej kasy na budowanie neomarksistowskiej partii. Przestańmy karmić tego gada!

Dobrze byłoby też zastanowić się nad tym, jak powstrzymać ekspansję takich tworów jak Fundacja im. Róży Luksemburg. To nie jest normalne, żeby niemiecka fundacja afiliowana przy niemieckiej partii komunistycznej modelowała nasze życie sponsorując „edukację obywatelską”, której celem jest wspieranie multi-kulti i walka z katolicyzmem. Za taką „edukację” to my serdecznie dziękujemy. Szariat nie przypadł nam do gustu. Chwała Bogu, Polacy zachowali jeszcze na tyle rozsądku, żeby demokratycznie pogonić „demokratów” usiłujących wciskać nam islamskie ubogacenie.

Ale postępowcy sponsorowani przez fundację im. Róży Luksemburg cały czas uwijają się jak mróweczki i raczej nie odpuszczą. Oni tak już mają, że z uporem maniaka będą zawracać Wisłę kijem. Bo jak się zawróci, to będzie lepiej i narodzi się nowy wspaniały świat pełen nowych wspaniałych ludzi z Marksem na koszulkach. I będzie taki postęp, że o jejku jej!

Powiemy Wam szczerze, że nic tak mnie nie przeraża, jak pomysły kolejnych nawiedzonych postępowców opętanych wizją zbudowania społeczeństwa idealnego. Zawsze kończy się to łagrami i strzelaniem w tył głowy, ale postępowcy przechodzą nad tym do porządku dziennego tłumacząc się okresem błędów i wypaczeń. I zaczynają od nowa. Zobaczcie, co zrobili z Europą. Miała być ekonomiczna wspólnota suwerennych państw narodowych, a skończyło się na ślimaku-rybie, kobiecie z brodą i postępującej islamizacji.

Dość już tej politycznej poprawności, która robi z nas bezbronnych idiotów! Partię Razem należy zdelegalizować, a Fundację im. Róży Luksemburg zapakować do pociągu byle jakiego i odesłać do Berlina. I to jak najszybciej.

Przy okazji – pamiętajmy, że Platforma Obywatelska również powstała dzięki sponsoringowi niemieckiemu, a konkretnie dzięki „pożyczce” od CDU. Dlatego ich też należałoby odesłać do Berlina. Niech tam sobie wspólnie śpiewają „Deutschland, Deutschland uber alles”. A nam niech w końcu dadzą spokój.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. janek mówi

  Tow. Adrian, jak nazwisko wskazuje, to żyd który wrócił do Polski przez morze (jak w hymnie:) napisanym przez masonów). Tate i mame, komuchy z cenzusem bolszewika (podobnie i Mozila), wyjechali z Polski w 1968 r., pogonieni przez bolszewików z cenzusem sowieckim. Talmudyczne japko:)))) od jabłoni daleko nie upada…..

 2. test24 mówi

  Nie oszukujmy się – zakaz promowania komunizmu w Polsce to czysta fikcja. Wystarczy głosić komunistyczne hasła, ale nazwać się „socjalistami”, żeby już być czyściutkim.

 3. Reality mówi

  Czy na świecie płatni zabójcy już wyginęli?

 4. Normalny mówi

  Za roszczeniami wobec Niemiec jest tylko 61 % ludności zamieszkującej Polskę. Jak nazwać całą resztę, która nie jest za tak fundamentalną sprawą dla Polaków lub ma obiekcje ?!

  1. test24 mówi

   Czyli w Polsce jest jedynie 23 mln Polaków. Pozostałe 15 mln to Żydzi, Niemcy i Ruski. To by się mniej więcej zgadzało, jeśli się popatrzy na to, co się tu wyprawia.

  2. Andrzej Józef mówi

   Foksdojcze.

  3. Grażyna mówi

   Najpierw naucz się polskiego a póżniej zabieraj głos

 5. Eustrachy mówi

  Pytanie: czy PiS zalezy na tym, aby dobrać się do tyłka pseudo-partii Razem? Jeżeli tak, to już po nich.

 6. Gustavo mówi

  JEST TO NIESAMOWITA TRAGEDIA !!!…ZE 80% LUDZI W POLSCE ( W EUROPIE TEZ )NIE ROZUMIE i NIE POSTRZEGA TEGO NIESAMOWITEGO NIEBEZPIECZENSTWA i UTOPIJNEJ MROCZNEJ DESTRUKTYWNEJ WIZJI JAKA KREUJA i WDRAZAJA KROK AZ KROKIEM W ZYCIE CI MROCZNI TROCKISTOWSCY FASZYSTOWSKO-CZERWONI UTOPISCI-PSYCHOPACI !!!…TE WSZYSTKIE SCIERWA Z EURO-PARLAMENTU i WSZYSTKICH INNYCH ORGANIZACJI SKUPIONYCH WOKOL TEJ MACHINY ZLA !!!!…NALEZY JAK NASZYBCIEJ OBALIC-USUNAC !!!…NIESTETY JEDYNA FORMA REAKCJI BY TO PRZEPROWADZIC i ZREALIZOWAC JEST…SILA !!!…DLATEGO TRZEBA SIE JEDNOCZYC i LACZYC…TAK W POLSCE JAK i Z INNYMI UGRUPOWANIAMI WOLNSCIOWYMI-NARODOWOSCIOWYMI W CALEJ EUROPIE !!!…W OBECNEJ CHWILI JESZCZE JEST SZANSA TO ZROBIC JESLI ZACZNIE SIE INTEGRACJE TAKICH WYZWOLENCZYCH SRODOWISK i ORGANIZACJI…NATYCHMIAST !!!…OBAWIAM SIE ZE ZA ROK LUB DWA MOZE BYC ZAPOZNO !!!…OBUDZ SIE LUDU EUROPY !!!…OBUDZCIE SIE POLACY !!!…CZAS POWSTAC Z KOLAN i USUNAC-OBALIC TYCH EKSTREMALNIE ZLYCH PSYCHOPATYCZNYCH BANDYTOW !!!…WROGOW LUDZKOSCI i DEMOKRACJI !!!…WROGOM LUDZKOSCI…WOLNOSCI i DEMOKRACJI MOWIMY…SMIERC !!!…NO PASARAN !!!

 7. Jarek mówi

  przyznam się że w młodości byłem głupi i z wąskimi horyzontami myślowymi – byłem członkiem FMS – młodzieżówki przy SLD – wówczas topowej sile politycznej. Szczerze to mieliśmy głęboko w d… ideologię bo takowej nie było – jedyne co ludzi trzymało to miła atmosfera na imprezach i nadzieja dostania się bliżej „betonu” – kasa stołki itp. Taka konty nuacja swego rodzaju PZPR. Z czasem człowiek zaczal dostrzegać wszechogarniające kure..stwo. Rzucilo się to założyło rodzinę i zacząło normalne życie gdzie pozanlo się ludzi którzy otworzyli oczy na świat. Tak tamta lewica padła bo nie miała kasy z niemiec – mam nadzieję że dzisiejsza lewica też zdechnie jak stara szmata

 8. Logic mówi

  Wystarczy zdelegalizowac marksizm oraz islam jako ideologie zbrodnicze i mamy spokój. Bo ta komunistyczna hydra ma to do siebie ze obetniesz jeden łeb i zaraz odrasta nowy a tu trzeba zlikwidować przyczyny.

 9. jacek z mówi

  Mysle, ze partia Razem tak jak i KOD i Nowoczesna zostaly stworzone przez wrogow Polski tylko po to by siac w polskim spoleczenstwie zamieszanie i w pewnym stopniu wplynac na wyniki wyborow. Niemcy przede wszystkim finansujac te partie i oczywiscie PO rowniez mialy nadzieje, ze nikt z Polski nie przypomni sobie i nie odwazy sie mowic o reparacjach wojennych, ktore Niemcy beda musieli w stosunku do Polski uregulowac. Polska nie moze czekac zbyt dlugo z wystawieniem rachunku Niemcom, media zagraniczne od dawna staraja sie zatrzec slady mordercow niemieckich nazywajac obozy smierci polskimi, a gdy tego dokonaja moze beda probowac wmowic swiatu, ze to Polska napadla na Niemcy i Rosje w 1939 roku.

 10. anonim mówi

  Uuuuu, dupka zapiekła :> Jak to mówią na prawicy: słychać wycie? Znakomicie!

 11. Wolność mówi

  ….. napisał fan faszystowskiego ONRu. Generalnie jedni warci drugich i na odwrót. Swiat umiera i schodzi na psy a Wy tylko umiecie się przerzucać gównem i roztrząsać sprawy sprzed lat.

 12. Jarosław mówi

  Nie przejmujmy się tym. Ta czerwona hołota z Razem już dogorywa- brak wyborców

 13. Pelelek mówi

  To odeślijmy też tych, sponsorowanych przez amerykańskich Żydów. A z tymi sponsorowanymi przez ruskich, już sobie sami poradzimy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.