OMZRiK grozi śmiercią Jackowi Międlarowi?! Ośrodek Rafała Gawła to wylęgarnia nienawiści

Po lewej Rafał Gaweł, po prawej Jacek Mięędlar
19

Wszystko wskazuje na to, że do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dotarła informacja, że Jacek Międlar po raz drugi zorganizował zbiórkę podpisów pod petycją ws. delegalizacji ich aparatu, który na co dzień zajmuje się deprecjacją Polaków oraz szerzeniem kłamstw i kulturowego marksizmu. Wiedząc jaka była reakcja Prokuratury Krajowej po przeczytaniu petycji, którą Międlar złożył w ubiegłym roku (prokuratury wszczęły dwa postępowania ws. delegalizacji i mowy nienawiści ośrodka), OMZRiK wylał hektolitry jadu oraz kłamstw na temat Jacka Międlara, równocześnie zamieszczając film z ubiegłego roku, sugerując jakoby słowa, które tam padają zostały wypowiedziane w ostatnim czasie.

PRZECZYTAJ: Zdaniem OMZRiK okrzyki „śmierć Żydom” i palenie flag Izraela to jedynie „krytyka polityki Izraela” a nie antysemityzm. Żydzi w Polsce ich popierają

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek Międlar suspendowany czyli zawieszony ksiądz katolicki o rasistowskich poglądach, propagujący antysemityzm i islamofobię. Publicznie zapowiedział wykańczanie ludzi, stwierdzając przy tym że oczekuje w tych działaniach pomocy ze strony rządzących. W pierwszej kolejności Międlar chce wykończyć Rafał Gawła, pracowników Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i aktorów grających w sztuce „Polska Krew” wystawianej do niedawna przez zamknięty przez władze pod pretekstem kontroli pożarowej, Teatr Trzyrzecze – napisano na stronie ośrodka.

PRZECZYTAJ: Nie chcemy żyć w świecie pełnym nienawiści, dlatego delegalizujemy OMZRiK. Zbiórka podpisów pod PETYCJĄ

Tymczasem jak było naprawdę? W ubiegłym roku, a zatem w filmie, na który powołuje się OMZRiK, Jacek Międlar powiedział: Niech ministerstwo sprawiedliwości zajmie się tym naprawdę antypolskim, ksenofobicznym i rasistowskim ośrodkiem. (…) Wykończmy ich tak jak oni próbują i próbowali nas wykańczać.

Najprawdopodobniej znając metody swojego nienawistnego działania, OMZRiK na tyle przestraszył się na słów „wykończmy ich tak jak oni próbują i próbowali nas wykańczać”, że sprawę postanowili złożyć na policję i poinformować międzynarodowe lewackie organizacje.
Nasz ośrodek złożył zawiadomienie o popełnienie przestępstwa które polega na publicznym grożeniu pozbawieniem życia Rafałowi Gawłowi i pracownikom ośrodka. Zamierzamy też poinformować o tej sytuacji międzynarodowe organizacje broniące praw człowieka i walczące z dyskryminacją – napisano na stronie ośrodka, równocześnie przyznając, że grożą lub grozili Międlarowi śmiercią. Biorąc pod uwagę fakt, że ośrodek założony przez leczącego się psychiatrycznie hochsztaplera Rafała Gawła to istna wylęgarnia nienawiści, obawy mogą być jak najbardziej uzasadnione.

PODPISZ PETYCJĘ

Ponadto ośrodek zohydza Jacka Międlara wyzywając go od „faszystów” i „rasistów” i sugeruje, że ten jest niebezpieczeństwem dla krajów europejskich.
Służby specjalne wielu państw uważają Międlara za osobę niebezpieczną i nie wpuszczają go na swoje terytorium – napisano. Poza tymi łgarstwami, ośrodek opublikował wiele innych nieprawdziwych informacji jak na przykład tę, że Jacek Międlar wciąż „odprawia mszę dla narodowców”.

Założycielem OMZRiK jest Rafał Gaweł, skazany na 4 lata pozbawienia wolności za oszustwa na łączną kwotę niemal 800 tysięcy złotych. Obawiając się pójścia do więzienia, Gaweł przez wiele miesięcy znajdował się pod obserwacją psychiatrów, którzy mieli orzec, że ten w momencie popełniania przestępstw był osobą niepoczytalną. Dokumenty na temat leczenia się Gawła psychiatrycznie opublikujemy w najbliższych dniach.

Źródło: Facebook

WAŻNE! Rafał Gaweł, szef lewackiego OMZRiK to oszust z żółtymi papierami!?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Do których państw Cię nie wpuszczają? Ja słyszałem tylko o Wielkiej Brytanii. jedno państwo to raczej nie jest „wiele” xD

 2. Mariusz mówi

  Obrzydliwy ten Gawel. Kto tego goryla pejsatego wogole wpuscil do Polski?

 3. Zbulwersowany mówi

  A na Węgrzech i podobno już także w Austrii robią porządek z tymi zydolewackimi organizacjami i je urzędowo delegalizuja. Tylko U nas , w Judeopolonii mogą one jak narazie bezkarnie grasowac.

 4. z-k mówi

  Przykład dr Dariusza Ratajczaka wskazuje, że wszystko jest możliwe

 5. Hammurabi mówi

  Panie Jacku, zna pan opowieść o rózgach, które pojedynczo łatwo nawet dziecko połamie, jednak w pęk zebrane nie poddadzą się sile mężczyzny? Jest pan taką rózgą, która dość boleśnie siecze zdrajców, sprzedawczyków i zwykłych głupców zaślepionych połyskliwością paciorków i uśpionych miękkością perkalu darowanych przez zachodnich „dobroczyńców”. Czas już najwyższy, zebrać w pęk i inne „rózgi” i tworzyć ich siłę…

  „wszystko święte, wszystko żywo;
  z daleka a miałem blisko;
  wybrałem twój dom, zagrodę
  i wybrałem Weselisko.
  Waszmość rękę miej szczęśliwą:
  Daję Waści złoty róg

  złoty róg
  Możesz nim powołać chór

  bratni zbór

  Na jego rycerny głos
  spotężni się Duch,
  podejmie Los.
  Daję w twoje ręce róg

  dziękuj Bóg

  Waść masz porozsełać wici,
  lud zgromadzić przed kaplicą”…

  Żeby się nie okazało, że:

  „miałeś chamie złoty róg,
  miałeś chamie czapkę z piór:
  czapkę wicher niesie,
  róg huka po lesie,
  ostał ci sie ino sznur,
  ostał ci sie ino sznur”…

  „nic nie słysom, nic nie słysom,
  ino granie ino granie,
  jakieś ich chyciło spanie”…

 6. Sowa mówi

  LEWICOWOŚĆ JAKO EFEKT PSYCHOLOGICZNEGO MECHANIZMU WYPARCIA: Dzieci oraz najbliżsi krewni komunistycznych, nazistowskich i wojennych zbrodniarzy mają specyficzny rodzaj psychiki. Dla nich ci mordercy, zwyrodnialcy, oszuści byli ojcami i matkami lub braćmi czy siostrami. Oni przeżywali z nimi najlepsze chwile swojego dzieciństwa. Stąd gdy jako młode dzieci usłyszeli oni że ich np. ojciec był zbrodniarzem, mordercą, komuchem itd. wytworzył się wewnętrzny konflikt logiczny i emocjonalny. Konflikt powodujący wyparcie naturalnej zdrowej emocjonalności oraz logiki z własnej percepcji. Idąc dalej to spowodowało wyparcie moralności społecznej jako wyznacznika zachowania- w szczególności katolickiej ponieważ ona jest najsilniejszym bodźcem przeciwnym wobec miłości do rodziców czy rodzeństwa którzy przecież byli antonimami tej moralności, zawężenie perspektywy do ego-ponieważ skoro nie mogę myśleć moralnie czyli społecznie to myślę tylko o sobie, skłonność do popierania i tłumaczenia zachowań aspołecznych i dewiacyjnych (bo mój tata, mama tacy też byli a ja ich kochałem i czuję z nimi emocjonalną więź), wyparcie myślenia logicznego i opartego na sumieniu na rzecz emocjonalnej agresji wobec innych ponieważ logika wciąż skłania mnie ku nieodpartemu wnioskowi że mój tata, mama byli mordercami i złymi ludźmi a oni przecież tacy „nie byli“ (dla mnie) więc unikam logiki i staję się maksymalnie złośliwy by obronić się przed logiczną argumentacją. Emocje vs logika. Z negatywnych emocji czynie swoją broń. Poza tym ludzie tacy czują silną potrzebę zamanifestowania że przecież są dobzi i kochający- ponieważ jednak wewnętrznie odczuwają konflikt i aby nie stracić człowieczeństwa w swoich oczach i by usprawiedliwić podświadomie siebie i swoich rodziców których są potomstwem. Zatem popierają wszelkie ruchy głoszące totalną miłość i tolerancję bez jakichkolwiek zasad moralnych (wypartych wcześniej). Ten obraz jednostki jest też charakterystyką wszelakich ruchów lewackich w Polsce i na świecie do których najczęściej należą i popierają je ludzie którzy są dziećmi zażartych komunistów oraz innych zbrodniarzy. Przykład: Adam Michnik red. Gazety Wyborczej. retoryka jego gazety jest jakby odbiciem tego typu myślenia opartego na mechanizmie wyparcia. Z tego wniosek że winy rodziców i krewnych takich ludzi są złem które przenosi się z pokolenia na pokolenie paradoksalnie ze względu na miłość. Oni natomiast będę generować następne pokolenia podobnie skrzywionych potomków. Stąd wniosek że takich ludzi należy namierzyć i poddać gruntownej psychoterapii. Do tego jednak przy obecnej politpoprawności jeszcze zapewne daleko a więc muszą to być ruchy oddolne oparte o prywatna działalność które zaproponują taką terapię w swojej ofercie.

  1. Laszek mówi

   Na podstawie twojego tekstu mniemam, że twoi protplaści byli głęboko upośledzeni umysłowo. Tobie żadna terapia nie pomoże, przykre ale prawdziwe.

  2. Zbulwersowany mówi

   A co ? Prawda kole w oczy ?!

  3. ddddddd mówi

   Śmiej się śmiej – przyjdzie powtórka 1846 roku i wszelakie komunistyczne ścierwo będzie robić za szlachtę.

  4. Lol mówi

   A czego dokładnie??? Nieodbytych powstań czy prowokacji Pruskiej?

  5. Uhir mówi

   Najtrafniesza wedlog mnie opinia na temat tego jak i z kad bierze sie lewusowe zidiocenie. Calkowicie sie zgadzam.

 7. julie mówi

  Takiemu draniowi to nie tylko nie honor reke podac ale nawet go kijem tknac nikt normalny by nie chcial. Zboczone toto jakies , wyplukane z uczuc . Ty tlusty malpoludzie i tobie tez moze sie gira co najmniej zlamac . A tak w ogole czego ty jeszcze szukasz w Ojczyznie Prawdziwych Polakow , knurze ? !

 8. Przebiśnieg mówi

  Test na polskość ! Jeśli jesteś Polakiem musisz stanąć po stronie Jacka Międlara ! Jeśli nie staniesz – sam sobie wystawiasz świadectwo.

 9. Constancja mówi

  zastraszanie to ich specjalnosc…inaczej by nie zaistnieli w zyciu publicznym i nie mieli wladzy.

 10. LucyLucenta mówi

  Już podpisałem i połówka podpisał. Wyjątkowa kreatura ten Gaweł Trzeba przypilnować by ten nowotwór nigdy już nie mógł szkodzić Polsce. Niestety dopóki nie stworzymy i nie wylansujemy prawicowych mediów społecznościowych na poziomie globalnym takie gawły będą siać spustoszenie na stronach Fejsa czy YT. Jest jeszcze tylko jedno rozwiązanie – trzeba wykupić YT i FACEBOOK z rąk drani i morderców cywilizacji łacińskiej

 11. Ink mówi

  Nie dla lewactwa , zwyrodnialców trzeba karać

 12. Stefan mówi

  No żartów u nich nie ma ! za rządów żydo -masonów mieliśmy już sporo ” samobójstw ” !

 13. Lol mówi

  Ten cały Gaweł nawet wygląda na zaburzonego płygłupa-psychopatę. Laskę też ma o wyglądzie dziecka, niezbyt rozgarniętego. To taki kolejny „kalibabka” – ale ten prawdziwy, a nie ten z filmu o przebiegłym uwodzicielu-oszuście. Ten prawdziwy był jąkającym się niedorozwojem, który podrywał tępe dzidy na współczucie, potrzebę opieki i artystyczną duszę. Niestety azyl polityczny nie chroni go przed pozwami w kraju azylu – ale o tym chyba zapomniał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.