„Polacy byli okupantami na Ukrainie!” Polakożerstwo OMZRiK i płacz nad pomnikami zbrodniarzy z Armii Czerwonej

Po lewej Rafał Gaweł, po prawej fragment plakatu propagandowego Armii Czerwonej
6

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to antypolska tuba, która miejmy nadzieję, już niebawem zostanie zdelegalizowana przez polski wymiar sprawiedliwości. Wylewaniu wiadra pomyj na Polaków, fabrykowaniu kłamstw czy usprawiedliwianie nawoływania do eksterminacji żydów musi być koniec, a tego wszystkiego, niemalże codziennie, dopuszcza się ośrodek założony przez skazanego na 4 lata pozbawienia wolności Rafała Gawła.

PRZECZYTAJ: Nie chcemy żyć w świecie pełnym nienawiści, dlatego delegalizujemy OMZRiK. Zbiórka podpisów pod PETYCJĄ

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W jednym z ostatnich wpisów OMZRiK rozpacza nad rozbiórką mogił zbrodniarzy z Armii Czerwonej, którzy dokonywali masowych gwałtów, rabunków oraz w bestialski sposób okaleczali i mordowali Polaków.
Kolejny niepoprawny politycznie cmentarz rozjechany buldożerami. Rozpoczęła się rozbiórka grobowca żołnierzy Armii Czerwonej znajdującego się na os. Kościelec w Chrzanowie. Robotnicy pojawili się tam w sobotę. Plany zakładają, że monument uda się wyburzyć i wykopać znajdujące się tam zwłoki do końca roku – napisano na stronie ośrodka.

Komentarz OMZRiK na ich stronie FB
Komentarz OMZRiK na ich stronie FB

Pod postem na stronie ośrodka rozgorzała dyskusja, w której OMZRiK dał upust polakożerczej retoryce, stawiając na równi polskie ofiary z sowieckimi najeźdźcami.
Zróbmy dokładnie to samo z polskimi cmentarzami w Rosji, na Litwie czy Ukrainie. Po co wielkie polskie cmentarze w centrum Lwowa czy Wilna. Pragmatyzm podpowiada żeby ekshumować zmarłych i postawić na tych hektarach supermarkety i osiedla. Tak? – napisano.

Jednak na tym nie koniec. Jeden z internautów, oburzony obrzydliwym antypolonizmem ośrodka Rafała Gawła, którym bez składania jakichkolwiek zawiadomień powinna zajmować się prokuratura, zapytał czy Moskale po zajęciu II RP byli okupantami Polski czy nie. Biorąc pod uwagę fakt, że OMZRiK na wszelkie możliwe sposoby opluwa wszystko co polskie, tym razem przekroczył wszelkie granice przyzwoitości.
Czy Polacy byli okupantami w Czechach na Słowacji na Ukrainie czy w Rosji? Owszem byli. Uważasz że Rosjanie, Litwini czy Ukraińcy powinni zniszczyć polskie cmentarze? – odpowiedział OMZRiK.

Komentarz OMZRiK na ich stronie FB oraz odpowiedź internauty
Komentarz OMZRiK na ich stronie FB oraz odpowiedź internauty

Co za buta. Jakim trzeba być nieukiem, by uważać, że Polacy byli okupantami na Ukrainie? Na szczęście internauta, który jako pierwszy zadał pytanie, nie pozostał dłużny i w komentarzu, co do którego treści nie mamy większych zastrzeżeń wszystko wypunktował jak należy.
Ukraińcy to dopiero naród w fazie tworzenia i ich państwo to jeden z nowszych wynalazków geopolityki, więc mowa o jakiejś okupacji jest dosyć ekscentrycznym poglądem. W przeciwieństwie do was w tym roku odbyłem podróż liczącą 3000 km i poza Kijowem i zachodnią częścią tego państwa ludzie nawet ukraińskiego nie znają, o jakiejkolwiek identyfikacji narodowej nie wspomnę. Rosji nie okupowaliśmy bo Rosja to tak naprawdę państwo Moskiewskie, które w ciągu 500 lat przemocą zajęło wszystko dookoła łącznie z Polską. (…) My tylko raz okupowaliśmy teren państwa Moskiewskiego (dzisiejszej Rosji) i to kilkaset lat temu… poczytajcie jak ta okupacja wyglądała w porównaniu z moskiewską w Polsce – między innymi napisał internauta (więcej z załączniku obok).

OMZRiK już nie odpowiedział, ale dał kolejny dowód na to, że ich delegalizacja powinna czym prędzej nastąpić, ponieważ nie może być zgody na to, by jakakolwiek organizacja pozarządowa, na równi ze zbrodniarzami z Armii Czerwonej stawiała polskich bohaterów. Następnego dnia OMZRiK znów pisał o sowieckich mogiłach, przez nich zwanych „niepoprawnymi politycznie”. Tym razem odtrąbiono sukces, ponieważ prezydent miasta Kalisza wziął w obronę pomniki sowieckich zbrodniarzy i nie dopuścił do ich rozbiórki.

PODPISZ PETYCJĘ

Na koniec opublikowano znamienny apel: „Jeśli wiesz, że gdzieś czynione są starania, by zniszczyć cmentarz żydowski, prawosławny, niemiecki, muzułmański czy radziecki – daj nam znać”. Wymieniono niemal wszystkie możliwe cmentarze, tylko zapomniano o polskich cmentarzach, dewastowanych w Polsce oraz na Kresach. W Polsce nie ma miejsca OMZRiK, który jest wylęgarnią polakożerczej nienawiści.

Obrzydliwa manipulacja oszusta Rafała Gawła i jego OMZRiK. Posłowie PO rozpowszechniają fake news.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. TW Bolek mówi

  Jakie ładne nazwy mają takie paszkwilskie źródełka jadu.

  1. NarodowoSocjalny mówi

   Wolna-polska jako zródło informacji:) GRATULUJE :)::) Dawno temu była taka gazeta „skandale” proponuje poszukaj tam będzie wiele informacji, które mogą ciebie zaciekawić:)

 2. Grzegorz mówi

  Przecież byliśmy okupantami przez kilka wieków. Nieformalnie. Razem z Litwą nazwaliśmy to Unią Horodelską. Nie My pierwsi i nie ostatni konstruowaliśmy fałszywe pakty.

 3. NarodowoSocjalny mówi

  A co to za odkrycie, że byliśmy okupantami na Ukrainie? Oczywiście, że byliśmy a jeśli tego nie wiesz to włąśnie ciebie odsyłam do książek.
  Maria Dabrowska pisała tak: „Biedny Wołyń! Wojsko w roli polskich Krzyżaków, nawracających z prawosławia na katolicyzm. Moralnie – ohyda, politycznie – kliniczna głupota, błąd za który Polska ciężko płacić będzie”. Polski pan, ukraiński cham nie wzięło się z kosmosu, ale rozumiem, że dla Ciebie jeśli pali się cerkwie i morduje popów z miłości i słowem Jezusa na ustach jest to wzniosłe?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.