OMA składa zawiadomienie do prokuratury na publicystkę żydowskiego portalu i Grabowskiego za kłamstwo oświęcimskie!

Katarzyna Markusz / Zrzut ekranu: YouTube
25

Istnieje realna nadzieja, że Katarzyna Markusz, żydowska publicystka, znana jako pismak oczerniający Polskę i manipulujący faktami historycznymi, w końcu stanie przed sądem za swoje wypowiedzi. W odpowiedzi na prośbę Jacka Międlara, Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu prowadzony przez szczecińskiego radnego Dariusza Mateckiego (Solidarna Polska) złożył zawiadomienie do prokuratury ws. jej ostatniego wyskoku. Markusz dopuściła się rewizjonizmu Holokaustu (kłamstwa oświęcimskiego) za co może jej grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Podobne zawiadomienie złożono ws. Jana Grabowskiego i Klaudii Jachiry.

– Dla Polaków nie powstały nigdy obozy masowej zagłady, w czasie wojny mogli chodzić po ulicach, pracować, żyć. Nikt ich nie zabijał za to, że są Polakami. Polskich Żydów zginęło 90%, a etnicznych Polaków 10% – na Twitterze napisała skompromitowana publicystka żydowskiego portalu, publicznie dopuszczając się negacji Holokaustu na Polakach (DOCZYTAJ TUTAJ).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaraz po lekturze i skomentowaniu owego wpisu, Jacek Międlar zwrócił się z prośbą o interwencję OMA.
Katarzyna Markusz z żydowskiego portalu to propagatorka kłamstwa oświęcimskiego! Zachęcam Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu do złożenia w tej sprawie zawiadomienia do prokuratury. Postawmy tę kłamczuchę przed sądem. To byłby piękny prezent dla Polaków! – na Twitterze napisał Jacek Międlar.

Apel poparły setki polskich internautów. Matecki, prezes OMA, zainterweniował w ekspresowym tempie. Po zaledwie kilku dniach sporządził zawiadomienie do prokuratury ws. Markusz, by postawić ją przed sądem. O złożeniu zawiadomienia do prokuratury poinformował w specjalnym nagraniu, które zamieszczamy poniżej.

OMA złożył zawiadomienie do prokuratury także ws. wypowiedzi innego kłamcy oświęcimskiego, Jana Grabowskiego. Autora skandalicznycji publikacji, w których można przeczytać, że bł. Rodzina Ulmów z Markowej w czasie wojny pomagała Żydom z chciwości, a niemiecka wina za Holokaust to fałszowanie historii”. W lutym Grabowski przegrał w sądzie proces, który został wytoczony za obelżywe kłamstwo, którego dopuścił się w książce.

Zawiadomienie do prokuratury w jego sprawie dotyczy słów: W Polsce ciągle trzeba przypominać, że niemiecki plan eksterminacji dotyczył Żydów, wyłącznie Żydów, że do obozów Zagłady wywożono Żydów, nie Polaków – Grabowski napisał na Twitterze.

Przypomnijmy, że 14 czerwca 1940 roku 728 Polaków z tarnowskiego więzienia, pierwszym transportem zostało wysłanych na śmierć do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. To wynik decyzji Hansa Franka, szefa Generalnego Gubernatorstwa, który w pierwszej kolejności rozkazał wymordować polską inteligencję i elitę narodu polskiego. Prawda o polskim transporcie jest skrzętnie zamiatana pod dywan, ponieważ burzy żydowski holokaustowy przemysł, z którego ma wynikać, że jedynymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi. Auschwitz był niemieckim obozem koncentracyjnym dla Polaków, a Birkenau był niemieckim obozem zagłady dla Żydów. Nie ulega to ŻADNEJ wątpliwości. Oznacza to, że Markusz i Grabowski to „kłamcy oświęcimscy”.

OMA złożyła także zawiadomienie do prokuratury na Klaudię Jachirę, która komentując dewastację kirkutu w Bielsku-Białej napisała, że „nawet Hitler nie niszczył cmentarzy”. To nie pierwszy idiotyzm publikowany przez posłankę-komediantkę.

Czemu służy fałszowanie historii przez takich pismaków jak Markusz i Grabowski? Tego dowiecie się z książki Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach” (dostępna TUTAJ).

Przeczytaj także:

K. Baliński: IDIOCI UŻYTECZNI

Katarzyna Markusz z żydowskiego portalu propaguje kłamstwo oświęcimskie! Może stanąć przed sądem za rewizjonizm Holokaustu

Skandaliczny wyrok sędzi Izabelli Gabriel! Jacek Międlar skazany na grzywnę za modlitwę pod pomnikiem katyńskim! Aborcjonistki uniewinniane

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Szczur mówi

  No właśnie miałem napisać, że być może nie pamiętam zbyt dobrze, ale kilka lat temu słyszałem chyba jak jeden z weteranów Powstania Warszawskiego stwierdził, że Żydów do Auschwitz w ogóle nie przywożono, tylko do Birkenau. Ale tekst potwierdza to właśnie, tak więc jednak dobrze pamiętam.

 2. Dawid mówi

  Czyli gdyby nie prośba Międlara, to Matecki nie złożyłby zawiadomienia do prokuratury?
  Tylko zwrócę uwagę, że rząd PiS i Solidarnych Miękiszonów nienawidzi Polaków i wspiera antypolonizm oraz robi z Polaków niewolników banksterów. Kto dał się nabrać na monitorowanie antypolonizmu przez Mateckiego?

 3. Szczur mówi

  EDIT: Przepraszam, chodził o jednego z ocalałych, aa nie jednego z weteranów PW. Mój błąd.

 4. dziekuje mówi

  Braun jak zwykle zajety,czy jak kowal,ma po to szczyoce aby sobie rak nie poparzyc?

 5. *****parchy zydowskie mówi

  Zawyła w amoku żydowska hołota, tfuuuuuuuuuuuuuuuuu.

 6. Zbigniew mówi

  Wlasciwie o co tym diablom idzie? Przeciez dostali tone gruzu pod ambasade – z dostawa a jeszcze maja pretensje o cos.
  Widocznie chca jeszcze kilka ton do zabudowy ziem Palestynczykom.

 7. Zbigniew mówi

  Jezeli zabieraja ziemie Palestynczykom, Syryjczykom (wzgorza Golan) to mozna im odliczyc od tego co chca w Polsce a wyjdzie, ze musza jeszcze dolozyc ale nie trupow zabitych Palestynczykow.

 8. Trzaskowski dziekuje Konfederatom za poparcie mówi

  Czy nie jest dla Pana ujma na honorze szukac pomocy u koalicjanta pisozydow-(okreslenie konfederatow) niz wlasnie u Kondederatow a szczegolnie Brauna,Bosaka,Mikke a nie u zaszczanego pomocnika pisorow?
  Dziekuje za uwage,odpowiedzi jak zwykle sie nie spodziewam,steku wyzwiska to i owszem

 9. joel mówi

  dlaczego żydzi z ub i nkwd mordowali Polaków po wojnie – może szudrich odpowie?

 10. czarny mówi

  Nic jej nie zrobią, bo zaraz żydostwo podniesie larum jak w przypadku Grabowskiego.

 11. Jolanta mówi

  YouTube: Świadoma Polska: „Krzysztof z Ustki. Niewypowiedziane słowa”

 12. Jolanta mówi

  Zbudujemy nową stocznię, zbudujemy statek i nazwiemy go „Santa Lucia”. Może tym razem uchodźcy będą „elementem pożądanym” gdzieś indziej. Won z Polski Markusze i cała ta lepka zgnilizno.

 13. anonim mówi

  Bardzo pozytywne, że powtał taki ośrodek, który monituruje żydowskie kłamstwa, żeby mieli świadomość że my uczciwi Polacy nie damy sobą pomiatać. Brawo tak trzymać!

 14. AntyPO✡PiS mówi

  Za mordę tą żydowską brzydulę i pod sąd! A następnie odesłać do Izraela, gdzie ta antypolska gnida, będzie mogła odwiedzać grób żydowskiego 🔯 ZBRODNIARZA Salomona👹MORELA.

 15. Jolanta mówi

  Powstają jak grzyby po deszczu patriotyczne polskie stowarzyszenia, które działają każdego dnia. Dziś nie wystarczy klikać w internecie, trzeba się przyłączyć lub działać indywidualnie w celu uświadamiania jeszcze ogłupionych propagandą tvn i tvp. Chodzi o to, żeby polskie dzieci wychowywały się w Polsce, nie w polin.!

 16. Grzech mówi

  Książka Międlara jest blokowana do dalszej sprzedaży na olx bo … nawołuje do nienawiści. Przeczytałem jeszcze raz. Nie znalazłem. Może jednak blokuje olx za niewygodną prawdę

  1. Jacek Międlar mówi

   Książki na sklep-wprawo.pl i w kilkudziesięciu księgarniach w całej Polsce :)).
   Olać OLX 😉

 17. Prawy obywatel mówi

  Mam tą książkę i dziękuję Panie Jacku za niezlomna walkę o prawdę

 18. Marcin Malik mówi

  Podstawą żydowskiej propagandy jest kreowanie Żydów na 'monopolistów cierpienia’, a gdy przypomnieć im jak mordowali i dalej mordują i niszczą, to czują się obrażeni. Zaczynają kuleć, jakby dostali kopa w kostkę. 'Anty-semityzm’ to pułapka.

  Sąd nic jej nie zrobi. Ja uważam, że K.Markusz może wejść do Sądu w koszulce: „chcę mordować Polaków”, i ciągle nic jej nie zrobią. Przydałby się na tej stronie artykuł o Żydach w SS, i o żydowskiej policji w getcie warszawskim, a następnie o żydowskiej policji w Warszawie w czasach stalinowskich.

 19. Marcin Malik mówi

  Co do video Mateckiego – radzę mu aby nie składał tych zawiadomień do prokuratury Warszawa Praga Północ na Jagiellońskiej 5, bo szkoda czasu. Która prokuratura nie została jeszcze sprzedana? Nie wiem. Może Matecki i Międlar wiedzą?

 20. *****PO mówi

  Troszeczkę historii-sady i prokuratury zażydzone od 1944 roku do dziś potomkami. a branie ich za pysk, powoduje lewacki jęk w parchounii. PiS PO, wymięka na ten skowyt. Ale to inna bajka.

 21. SUW. mówi

  KUPIŁAM DWIE KSIĄŻKI JW., JEDNĄ PODAROWAŁAM KOLEŻANCE! NA POHYBEL KŁAMSTWOM MANIPULACJOM I CHAMSTWU BEZBRZEŻNEMU ŻYDOSOWIETÓW! ŻYDOWSKI DZIENNIKARZ – KATAW ZAAR ZAWSZE MÓWIŁ, ZE 'NIE MA NIC PODLEJSZEGO NA SWIECIE NIŻ RUSOŻYDY’! PEŁNO TEGO DZIADOSTWA W USA I W IZRAELU! CHAZARSKA ICH MAĆ!

 22. Aga mówi

  W niedługim czasie spodziewajmy się sensacji historycznych, które nasz naród znów postawią pod ścianą i pozwolą Zydom zrealizować ich haniebne plany.

  „Prawdziwa historia Polaków potomków smalcowników zostanie za chwilę ujawniona z archiwów Gestapo” – tak napisał mi w komentarzu jakiś Żyd, nie mając już merytorycznych argumentów do dyskusji. @

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.