„Nawet Hitler nie niszczył cmentarzy.” Skompromitowana Jachira skomentowała zniszczenie żydowskich nagrobków. Dziennikarz TVP: „Niedouczona idiotka”

Klaudia Jachira pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej/ fot. Facebook
7

Zdewastowano kilkadziesiąt macew znajdujących się na żydowskim cmentarzu w Bielsku-Białej. Policja z największą pieczołowitością szuka sprawców, Żydzi wylewają łzy, a posłanka Klaudia Jachira robi z siebie idiotkę pisząc, że „nawet Hitler nie niszczył cmentarzy”.

– Dokonano szczegółowych oględzin kryminalistycznych. Na miejscu był też przewodnik z psem tropiącym oraz policjanci z dochodzeniówki – relacjonuje rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak. – Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia tożsamości sprawców dewastacji oraz wyjaśnienia okoliczności i motywów tego zdarzenia. Obecnie jest zbyt wcześnie by ocenić, czy mogło to być przestępstwo z nienawiści, czy wybryk chuligański.

Policja prowadzi postępowanie pod kątem naruszenia art. 262 Kodeksu karnego, czyli zbezczeszczenia miejsca spoczynku zmarłych. Zgodnie z tym artykułem, kto znieważa zwłoki, prochy ludzkie lub miejsce spoczynku zmarłego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

PRZECZYTAJ: Profanacja kościoła w Dąbrowie Górniczej – cisza. Gdy wariat wybił szybę w synagodze urządzono panikę i wyrazy współczucia spływały z całej Polski

Żydzi prędko zorganizowali zbiórkę pieniędzy na renowację macew. Organizatorzy zbiórki, które docelową wartość określono na 100 tys. zł, zapewniają, że „zebrane pieniądze zostaną w pełni przeznaczone na renowację cmentarza i naprawę wyrządzonych szkód”.

Sprawę postanowiła skomentować znana z organizacji niepoważnych happeningów posłanka Klaudia Jachira.
Nawet Hitler nie niszczył cmentarzy napisała.

Niedouczoną prowokatorkę momentalnie „naprostowali” internauci.
  Lepiej się nie kompromitować i przed zamieszczeniem takiego wpisu wziąć korepetycje z historii lub przynajmniej dobrze poszperać w internecie odpowiedział posłance dziennikarz Polskiego Radia Rafał Dudkiewicz.
Wiem, że lepiej nie cytować i nie komentować, ale to jest posłanka… I to jest tragedia  skomentował z kolei Bartosz Graczak z TVP.
Poseł na Sejm Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Reprezentant Narodu. Niedouczona idiotka. Gratulacje dla 6434 wyborców tej pani — dodał inny dziennikarz TVP Przemysław Wenerski.
– On niszczył ludzi, ignorantko, palił ich w piecach, by nie tworzyć cmentarzy!
 Niszczył, niszczył. Drogi budował z pokruszonych macew. Proszę się wpierw dokształcić bo wychodzi Pani na apologetkę Hitlera.

Przeczytaj także:

„Porządkowanie” kirkutów jako żydowski przemysł nekrofilski w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Skarga Piotr mówi

  Nic o PiSowskiej bandzie i krzywdach jakie wyrzadzila konfederatom,prawdziwym Polakom,katolikom,patriotom. madrosc etapu?

 2. Hammurabi mówi

  Intelektualnego poziomu niektórych posłów komentować nie należy… W takiej grupie zawsze lokowano grupę radosnych kretynów gotowych na głosowanie „po linii” w każdym przypadku. Ta pani służy wyłącznie jako tło, źródło hałasu i urządzenie do wciskania wskazanego wcześniej guzika przy okazji głosowania. Ci którzy na nią głosowali również dali popis głupoty, jednak tak to jest, kiedy głupota każe głosować za wszelką cenę „przeciwko”.

 3. W K mówi

  Ta lewaczka ma włączony tryb samozniszczenia. Może jakiś cud ją uratuje.

 4. Oczyścić Polskę ze śmieci mówi

  No tak, przecież Żydzi kochają Hitlera. Niemców zapraszają na obchody wyzwolenia obozunw Oświęcimiu, ale Polaków nie

 5. lol mówi

  dieta wszowa popaliła tej idiotce resztkę styków w jej badziewiaku

 6. ZZZ.MMM. mówi

  Z CIEBIE PIOTR SKARGA JAK Z WEHRMACHTOWSKIEGO WNUKA -TUSKA, POLAK! IGNORANCIE GWem FORMOWANY!

 7. Boguslaw mówi

  Ach, wypierdolmy ich wszystkich kanalii, razem z ich zdradzieckim swiatem i znienawidzonymi symbolami!
  Nic dobrego tutaj po nich, w brzuchu sie tylko wywraca i zbieras na wymioty, jak sie slucha takich bezczelnych zwyrodnialcow!
  Zabierac sie stad, kanalie! Nie nalezycie do naszego swiata duchowego i wyp..ac przekleci zdrajcy na swoja, smierdzaca, najlepiej oddalana o tysiace lat swietlnych, planete!
  Tutaj smierdzi od was wszystkich, wiec nie ma dla was wiecej zadnej szansy!!
  A do tego czasu, ZAMKNAC WASZE PARSZYWE MORDY!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.