Obłęd! Grabowski w Haaretz: niemiecka wina za Holokaust to fałszowanie historii

Jan Grabowski
7

Prof. Jan Grabowski, współautor antypolskiego paszkwilu „Dalej jest noc”, który sprokurował kłamstwo o 200 tys. Żydów rzekomo zamordowanych przez Polaków podczas Holokaustu, opublikował w izraelskiej gazecie „Haaretz” kuriozalny artykuł wybielający Niemców z winy za Holokaust. Artykuł pt. „Niemcy dają paliwo fałszerzom historii Holokaustu w całej Europie” ukazał się 22 czerwca. Grabowski pisze w nim, że Niemcy nie powinny brać na siebie „całej winy” za wymordowanie Żydów, bo w ten sposób „wybielają winę za bezwzględne działania innych Europejczyków”, w tym Polaków, „którzy postanowili wnieść swój wkład w eksterminację Żydów w Europie”.

Według Grabowskiego Niemcy biorący odpowiedzialność za Holokaust „pozbawiają Polaków, Węgrów, Francuzów i wiele innych nacji prawa i obowiązku uznania własnej winy za problematyczny i dramatyczny przebieg historii”. O sobie pisze, że jest Polakiem, który ma prawo konfrontować się z własną przeszłością i opisywać zbrodnie popełnione na Żydach przy pomocy jego rodaków. – Nie wolno Niemcom zabierać nam prawa i obowiązku rozliczenia się z własną historią – pisze Grabowski. Artykuł został przetłumaczony przez Redutę Dobrego Imienia i zamieszczony na Twitterze (znajdziecie go pod komentarzem).

Mój komentarz: Moim zdaniem prof. Grabowski ma poważne problemy z psychiką. Jako syn Żyda uratowanego przez Polaków przed Niemcami żąda od Niemców, żeby nie brali odpowiedzialności za Holokaust. To jest obłęd! Żydowska nienawiść do Polaków odbiera Grabowskiemu rozum i skłania go do wybielania rzeczywistych sprawców Holokaustu. Dla zaciemnienia obrazu i uwiarygodnienia swoich bredni Grabowski określa się jako Polak i twierdzi, że bada zbrodnie „swoich rodaków”. Ubrał się diabeł w ornat i na mszę dzwoni! Niech lepiej Grabowski zajmie się swoimi faktycznymi rodakami i ich zbrodniami podczas Holokaustu. Tam będzie miał pole do popisu: kolaboracja Judenratów, udział żydowskiej policji w wywózkach do obozów zagłady, żydowskie Gestapo i żydowscy szmalcownicy wydający w ręce Niemców swoich rodaków i ukrywających ich Polaków. To są zbrodnie Żydów na Żydach, to są zbrodnie rodaków Grabowskiego. Niech lepiej wróci do swojego rodowego nazwiska Abrahamer i przestanie udawać polskiego historyka.

O żydowskich atakach na Polskę i budowaniu narracji o polskiej winie za Holokaust obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter/Maciej Świrski

Zobacz też:

„Polacy zamordowali 200 tysięcy Żydów”. Kłamstwo Grabowskiego na polsko-izraelskiej konferencji w Jerozolimie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leszek mówi

  Niebezpieczny człowiek Żydowskiego pochodzenia. Natychmiast słać petycję o odebranie tytułu naukowego. Niech go dostanie od „ziomków” z Israela i podpisuje się je swoim nazwiskiem. Chyba, że się wstydzi… albo ma w tym „jasny cel”… Fałszowanie historii na potrzeby $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Jasne?

 2. Piotr mówi

  Żydzi gdy robią coś podłego zawsze zmieniają sobie narodowość. Gdy byłem na pielgrzymce w Ziemi Świętej postanowiłem dla córek przywieźć złote krzyżyki jerozolimskie. Miała to być pamiątka ze starego miasta, którą wyświęciłem na Grobie Pańskim. Za radą przewodniczki (żydówki z polskimi korzeniami), poszedłem do jubilera żydowskiego (jubiler firmy King David). Przewodniczka powiedziała, że żydzi są uczciwi, w przeciwieństwie do arabskich jubilerów. Przy płaceniu zastanowił mnie fakt, że sprzedawca powiedział, że jest ormiańskim chrześcijaninem. Zadowolony wyświęciłem krzyżyki i w Ojczyźnie przekazałem córkom. Byłem delikatnie mówiąc „zdziwiony”, gdy córki wyjaśniły mi, że próba 925 dotyczy srebrnego kruszcu. Na próbach nie znam się… Wstyd się przyznać, ale jako złote żydowina sprzedał mi srebrne pozłacane krzyżyki. To mówi wszystko o tych ludziach… Podobnie ta menda Grabowski vel Abrahamer. Gdyby nie ofiarność polskiej rodziny poświęcającej siebie i najbliższych, żeby uratować bliźniego jak nakazał Pan Bóg, tego gnoja nie byłoby na świecie. Teraz kanalia podaje się za Polaka. Podobnie jak Aleksander Kwaśniewski syn żydowskiego kata Narodu Polskiego – Izaaka Stolzmana; przepraszał żydów za holokaust w imieniu Narodu Polskiego. Po wojnie wszyscy, którzy przeżyli wojnę znali prawdę o współsprawstwie elit żydowskich w kolaboracji przy eksterminacji własnych ziomków. A potem jeszcze to haniebne szabrowanie. Żyd za pieniądze dokona każdej podłości. Właśnie z tego powodu jakim był wstyd 200 tysięcy ludzi chciało zapomnieć o swoich żydowskich korzeniach. Woleli być Polakami.

  1. Slawomir mówi

   Lichwiarze złoczyńcy,to zydzi kolaborowali z niemcami to oni zabijali swoich dla korzysci,.wredny narod!!

 3. Mrówka Zet mówi

  Co do tej nacji nie mam żadnych złudzeń, zdziwiłabym się gdyby sprzedał Panu złote krzyżyki.

 4. LOL mówi

  typ rzeczywiście ma coś z deklem. prosta zasada: przyczyna -skutek. bez hitlerowskich niemiec nie byłoby holocaustu.w tym układzie wysiłkowypocinki abrahamera dla wybielenia wyrodu szwabskiego jest jak próba ratowania chorego na ebolę kawałkiem sera brie. za h nie wiadomo gdzie go wsadzić…

 5. TG mówi

  Nie sądzę, żeby Grabowski miał problemy z psychiką – po prostu nienawidzi Polaków.
  Ciekawe jakby się zachował w czasie wojny, gdyby dostał propozycję współpracy od Gestapo przeciw Polakom.

  PS. Jakby ktoś nie wiedział, to antypolonizm Grabowskiego został sfinansowany przez antypolski rząd PiS. Kto bardziej nienawidzi Polaków: PiS czy Grabowski?

 6. Utylizator marksistowskiego rynsztoka mówi

  Proszę niezwłocznie przywrócić karę śmierci dal takich podludzi jak to góóóówno !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.