Katarzyna Markusz z żydowskiego portalu propaguje kłamstwo oświęcimskie! Może stanąć przed sądem za rewizjonizm Holokaustu

Katarzyna Markusz/ fot. screen
13

Katarzyna Markusz – publicystka redagująca portal Jewish.pl. W Polsce znana jako pismak oczerniający Polskę i manipulujący faktami historycznymi. Jeszcze 3 lata temu domagała się skazania Jacka Międlara za jego odpowiedź na jej paszkwil posądzający Polaków o zbrodnię w Jedwabnem i stwierdzenie red. naczelnego wPrawo.pl, że zbrodnia w podlaskiej miejscowości została dokonana przez Niemców, a żydowski antypolonizm należy wyrwać jak chwasty. Prokurator Hanna Stachowicz odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie artykułu Jacka Międlara, na co żydówka zareagowała ze wściekłością. Teraz Markusz publicznie dopuściła się negacji prawdy o Holokauście, po czym skasowała konto na Twitterze.

W czwartek Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu postępowania administracyjnego, która stanowi m.in. że po upływie 30 lat od wydania decyzji administracyjnej niemożliwe będzie postępowanie w celu jej zakwestionowania. W wydanym w czwartek wieczorem oświadczeniu ambasada Izraela w Polsce stwierdziła, że nowela „w rezultacie uniemożliwi zwrot mienia żydowskiego lub ubieganie się o rekompensatę” i że „to niemoralne prawo poważnie uderzy w stosunki między naszymi państwami”. Szef MSZ Izraela Yair Lapid ocenił we wpisie na Twitterze m.in., że „nowe polskie prawo jest hańbą i poważnie zaszkodzi stosunkom między dwoma krajami”, a szef Światowego Kongresu Żydów pogroził nam paluchem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Markusz skomentowała na Twitterze wpis Władysława Kosiniaka-Kamysza dotyczący żydowskiej impertynencji ws. nowelizacji ustawy o Kpa. Szef PSL zwróci uwagę, że „Polacy, tak jak Żydzi, byli ofiarami II wojny światowej”.

– Nie może być zgody na jakikolwiek moralny szantaż. Tak nie buduje się zgody, tylko pogłębia podziały między naszymi narodami – podkreślił szef PSL, odnosząc się do działań Izraela ws. polskiej nowelizacji Kpa.

Zdaniem Markusz słowa Kosiniaka-Kamysza to „manipulacja”.
Pierwsze zdanie jest manipulacją. Dla Polaków nie powstały nigdy obozy masowej zagłady, w czasie wojny mogli chodzić po ulicach, pracować, żyć. Nikt ich nie zabijał za to, że są Polakami. Polskich Żydów zginęło 90%, a etnicznych Polaków 10% – oświadczyła, publicznie propagują „kłamstwo oświęcimskie” polegające na fałszowaniu historii Holokaustu. Tego samego dnia skasowała konto na Twitterze

Przypomnę, że 14 czerwca 1940 roku 728 Polaków z tarnowskiego więzienia, pierwszym transportem zostało wysłanych na śmierć do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. To wynik decyzji Hansa Franka, szefa Generalnego Gubernatorstwa, który w pierwszej kolejności rozkazał wymordować polską inteligencję i elitę narodu polskiego. Prawda o polskim transporcie jest skrzętnie zamiatana pod dywan, ponieważ burzy żydowski holokaustowy przemysł, z którego ma wynikać, że jedynymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi. Auschwitz był niemieckim obozem koncentracyjnym dla Polaków, a Birkenau był niemieckim obozem zagłady dla Żydów. Nie ulega to ŻADNEJ wątpliwości – Markusz to „oświęcimska kłamczucha”.

W Polsce za propagowanie kłamstw tego typu (rewizjonizm Holokaustu) można pójść do więzienia. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok podawany jest do publicznej wiadomość. Przypomnijmy, że ustawa zabrania negacji wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej. Równie zasadnie wolno zatem mówić o „kłamstwie katyńskim”.

Miejmy nadzieję, że publicystka żydowskiego portalu w końcu się doigra i za propagowanie holokaustowych kłamstw poniesie surową karę. Oby w więzieniu miała wystarczająco dużo czasu na lekturę książki, która może się okazać dla niej prawdziwym antidotum na antypolonizm toczący ją od środka. Mowa oczywiście o „Polsce w cieniu żydostwa” – lekturze burzącej mit żyda jako polskiego patrioty (TUTAJ).

Przeczytaj także:

Żydowski portal przekracza kolejne granice! „Białystok coraz bliżej Jedwabnego”

„Zatrzymanie Międlara to dobry prezent na Chanukę”. Redaktor żydowskiego portalu zadowolona z akcji ABW

Brawo! Prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia w sprawie artykułu Jacka Międlara o Jedwabnem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Jest Żydówką, więc wątpię aby w Polsce została zkazana. Po pierwsze kto ją oskarży? Nawet jeśli już trafi do sądu, to powie że się pomyliła, albo sąd umorzy sprawę. Chyba, że Syjoniści celowo ją poświęcą, aby zarobić na swoich dwóch gałęziach przemysłu. Żydzi czasem powtarzają historię aby potem na niej zarobić.

 2. Hammurabi mówi

  Jacku to jest – jakby nie było – doktorantka, więc nie można jej zarzucić niewiedzy. W związku z tym jedynie pozostaje tendencyjne, pełne wyrachowania, cynizmu odpłatne OBRAŻANIE NARODU POLSKIEGO.
  W związku z tym owa Markusz nie „może” a POWINNA STANĄĆ PRZED SĄDEM.
  Tyle w temacie tej „uczonej”, bo „niezależna” – wiecie musicie – prokuratura już do podobnych przestępstw popełnianych przez nią podchodziła jak pies do jeża.

 3. Ewa-Maria mówi

  Powiem otwarcie mam w d…stosunki z nimi.

 4. Ewa-Maria mówi

  Tak dla przypomnienia tej żydówce niejakiego Salomona Hercberga ,kata Żydów. 'Kroniki getta łódzkiego’ o tym mówią. Hercberg to założyciel Oddziału Specjalnego policji żydowskiej w Łodzi, był komendantem. Był on bardzo okrutny wobec swoich braci w wierze. Grabił żydowskie złoto, biżuterie ,pieniądze. Niemieckie rozkazy wykonywał bardzo skutecznie. Mimo jego nadgorliwości został aresztowany .Podczas rewizji w jego trzech mieszkaniach znaleziono bardzo dużo wartościowych przedmiotów, brylantów, pieniędzy, które’ zarekwirował ”mieszkańcom getta. To tylko jeden z setek żydów. Ta paniusia ma czelność zarzucać cokolwiek Polakom? Dla niej najlepszym niech będzie milczenie.

 5. anonim mówi

  W swowach tej zydowki jest podwojna manipulacja. Obozy powstaly dla zydow zeby ich zabic, a Polacy spokojnie zyli pracowali. Pierwsza mamnipulacja:obozy byly dla zabijania zydow, druga manipulacja Polacy zyli spokojnie byli nueczuli i przez to byli wspolsprawcami a nawet kolaborantami Niemcow. Perfidne babsko, ktore z talmudycznej nienawisci do Polski pisze takie rzeczy.

 6. Aga mówi

  Katarzyna Markusz powinna szanować państwo Polskie i Polaków bo to ona mieszka na naszym terytorium a nie odwrotnie. A ta Pani „z wdzięczności” tak typowej dla Żydów szkaluje i opluwa Polskę i Polaków. Katarzyna Markusz kłamie, zmienia fakty historyczne i podrzega do nienawiści. W każdym kraju łącznie z Izraelem za takie publiczne zachowanie byłaby osadzona i ukarana.

  My Polacy znamy historię i pamiętamy o zbrodniach żydokomuny i oprawców z UB na Polakach. My Polacy pamiętamy jak wielu z nas ratowało podczas wojny Żydów narażając życie swoje i swoich rodzin. A że ratowali to pani Markusz doskonale wie, bo to właśnie Polakom przyznano najwięcej odznaczeń Jad Waszem za ratowanie życia Żydom podczas II wojny światowej.

 7. Jolanta mówi

  Ryfka łże, bo za to jej płacą. Łgarstwa i niegodziwość to ich cechy narodowe.

 8. ANDRZEJ mówi

  Dlaczego nie macie odwrotnej reakcji dla takiej chazarskiej niedouczonej prostaczki? Ja bym opisaj ją, że to wzór niuka która nie ma żadnej wiedzy historycznej i że w Izraelu szkoły są na poziomie szkolnictwa adolfa hitlera, propaganda hachmentów chazarskich żydów.

 9. PPP mówi

  markusz, ty zakłamana !!rwo – na Pawiaku niemcy już w listopadzie 1939 r zaczęli rozstrzeliwać Polaków – nie potrzebowali do tego obozów śmierci – wykopanych dołów wypełnionych polskimi ofiarami NIEMIECKIEGO nazizmu, spalonych wsi i miasteczek było w Polsce coniemaira
  zgłaszam to na prokuraturę, żydówo

 10. Jolanta mówi

  Chcą z Polski zrobić jakieś polin. Tak jak mordowali Palestyńczyków, tak nas będą zabijać. Czego wy jeszcze nie rozumiecie? Te kłamstwa na temat Polaków to tylko preludium całej akcji zagarnięcia naszej ziemi i wybicia narodu polskiego. Zostawią chwilowo pożytecznych szabesgojów, chwilowo.

 11. Aga mówi

  Celem obecnej akcji Żydów są przede wszystkim pieniądze ale to nie wszystko. Główny cel tej akcji a może i całej tej pandemii oraz szczepień szczególnie osób starszych jest bardziej perfidny i przerażający. W styczniu 2020 USA uchwaliło ustawę 943 o nauczaniu w szkołach od podstawowych do wyższych, że II wojna światowa to było przede wszystkim ludobójstwo i holokaust Żydów. Na mocy tej ustawy już dziś młodzi Amerykanie uczą się, że Polacy to kolaboranci i naziści a Żydzi to bohaterowie. Taka sama ustawa o reformie historii, napisana przez Mosze Kantora i byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego czeka na wdrożenie w systemie szkolnictwa całej Unii Europejskiej.

  Za kilka pokoleń i pewnie po likwidacji niewygodnych książek, zdjęć, filmów i publikacji, gdy odejdą już świadkowie tamtych czasów, my Polacy zaistniejemy w świadomości całego świata jako naziści i sprawcy zagłady Żydów.

  Tak kreuje się nowy ład i nową rzeczywistość w iście diabelskim stylu. Smutny będzie w przyszłości los narodu polskiego. Tylko wzrost świadomości społecznej, patriotyzmu i sam Bóg może nas ocalić przed tą nawałą nienawiści narodu wybranego. Mówi o tym Wojciech Sumlinski na wRealu24
  https://youtu.be/ipMohAuC15U

 12. wiesław mówi

  zydzi to biedny narod, mysla , że goj to ich niewolnik, ale wręcz oni sa niewolnikami swoich zwierzchników. Przez swoje narracje sa znienawidzeni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.