Ojciec Alfiego dziękuje Polakom za wsparcie: „Jestem ujęty polską serdecznością. Polska jest niesamowita” [WIDEO]

Alfie Evans/ fot. twitter
2

Alfie Evans wygrał batalię z brytyjskimi lekarzami i sądem. Co prawda, chłopiec nie trafi do włoskiej kliniki (sąd apelacyjny podtrzymał wczoraj wyrok zakazujący jego przenosin), ale Alfie otrzymuje tlen i jest karmiony. W nocy rodzice opublikowali jego zdjęcie. Chłopczyk spokojnie śpi i uśmiecha się. Po takich przejściach ten mały twardziel uśmiecha się!

Wzruszony ojciec Alfiego podziękował Polakom za wsparcie. „Pomagali nam polscy prawnicy. Jestem ujęty polską serdecznością. Polska jest niesamowita. Zanim Polacy stanęli w naszej obronie poznałem wielu w szkole. Są tacy serdeczni, tacy poukładani. Miałem kiedyś sąsiada z Polski. Trudno mi uwierzyć w takie wsparcie. Te wszystkie flagi. To jest dla mnie bardzo ważne. To wiele znaczy. Takie wsparcie kolejnego kraju. Nie ma słów podziękowania za poparcie, jakiego udzielił nam polski prezydent” – powiedział.

 

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Źródło: twitter

Przeczytaj:

Sędzia, który nakazał uśmiercić Alfiego, to działacz gejowski popierający eutanazję i gender

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    Tym różni się właśnie katolicyzm i państwo o katolickich korzeniach od państwa protestanckiego z protestanckimi antywartościami. Protestanci są niestety silnie sfiksowani przez żydostwo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.