MIELIŚMY RACJĘ! Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski!

Fot. Youtube
67

Wszystko o czym mówił Jacek Międlar w skasowanym przez YT filmie pt. „Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan. Purpuraci sprawdzają islamistów do Polski (93)” okazało się prawdą. Bolesną prawdą. Konferencja Episkopatu Polski, w porozumieniu z Witoldem Waszczykowskim oraz rękami Caritasu, zbuduje w Polsce korytarz humanitarny dla uchodźców. Oznacza to, że Caritas przyjmie uchodźców w specjalnie przygotowanych obozach. Rzekomo tych najbardziej potrzebujących. Jaka jest prawda, doskonale wiemy. Niestety, decyzje już zostały podjęte. Posłuchajcie i przekonajcie się. Biskupi zdradzili Polaków i zaprowadzają nam fundamentalny islam, a w konsekwencji zbrodnie, gwałty, niszczenie cywilizacji łacińskiej i Nowy Porządek Świata.

Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan! Purpuraci sprowadzają do Polski uchodźców! (93) from Jacek Międlar on Vimeo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarus mówi

  no to teraz kase jaka daje na tace bedzie szla dla Jacka Miedlara :->>>

  1. Marta mówi

   Ja zrezygnowalam z kawy w surbucks na konto donacji dla Jacka Miedlara 😉
   Pozdrawiam

  2. Beata mówi

   tez tak zrobię!

 2. M. mówi

  Jeżeli to prawda, to sądzę, że to efekt wczorajszej decyzji KE o wszczęciu postępowania m.in. wobec Polski dot. odmowy ( w moim przekonaniu słusznej) przystąpienia do przymusowej relokacji tych uchodźców z 2015. Na zasadzie: lepiej przyjąć dużą mniejszą grupę bezpośrednio wybranych z Syrii przez Caritas niż być przymuszonym do płacenia kar lub przyjęcia osób, którego pochodzenia można się tylko domyślać. W ten sposób rząd a) ma argument w sporze z UE, że jednak pomaga, ale inaczej b) nie podpada wyborcom, ponieważ odbywa się to bezpośrednio pod egidą Kościoła, nie PISu c) w jakimś stopniu zadowala zwolenników przyjmowania uchodźców w PL, że jednak się ugiął.

  1. M. mówi

   Wobec Austrii, która również była wzywana do udziału w relokacji, nie została wszczęta procedura, taka jak wobec Polski, Czech i Węgier a dlaczego? Zadeklarowali ostatecznie CHĘĆ przyjęcia kolejnej niewielkiej grupy i na razie na tym się skończyło. Myślę, że stąd to posunięcie u nas z korytarzem humanitarnym. Poza tym niedługo głosowanie nad budżetem UE…

  2. Gutek mówi

   Ja osobiście na miejscu prezydenta Dudy dogadałbym się po cichu z prezydentem Czech i Węgier i zagroził Unii, że jak obciążą nas karami, solidarnie wyjdziemy z Unii zamykając tym samym granice dla ludzi bez wiz.
   Mieszkam w Białymstoku, i tutaj do nas sprowadzono ileś lat temu muzułmańskich Czeczeńców, którzy normalne, że nie asymilują się, nie pracują, żyją we własnych enklawach i nawet ostatnio kilku z nich zostało zatrzymanych za zbieranie pieniędzy i broni dla ISIS i wspieranie państwa Islamskiego (odsyłam do Google).
   Owszem są wśród nich i ci dobrzy, ale ile, niewielki odsetek, i czy dla tego odsetka warto sprowadzać na siebie i swoje rodziny zagrożenie?
   Szczerze? Jestem ojcem sześciorga dzieci, i wolałbym żyć biedniej a w spokoju, niż bogato a w zagrożeniu.
   Mam w d… pieniądze Unijne jeżeli mają nieść za sobą takie niebezpieczeństwo jak we Francji, Niemczech itd.

  3. GOŚKA mówi

   Brawo! Mam takie samo zdanie!

  4. Marta mówi

   Zgadzam sie i popieram

  5. Arek mówi

   Arek 42 100 procent racji — jestem za nim !!!!!

  6. Regina Donarska mówi

   SWIETE SLOWA , Panie Gutku -BRAWO !!!!!!

  7. Rex mówi

   Podpadną wyborcom, bo zgodzili się na wjazd beżowych, nieważne czyj to pomysł, kto będzie ich utrzymywał i „pilnował”, jeśli to prawda PIS ma przesrane…,

 3. Roman Kitłowski mówi

  Dzięki Panie Jacku za te słowa. Jestem z grona widzów TV Idź Pod Prąd i pamiętam że miał Pan mieć wspólne spotkanie z Marianem Kowalskim. Czekaliśmy na nie, ale coś widać nie wyszło. Pewnie nie tylko ja zastanawiam się dlaczego. W każdym razie pozdrawiam serdecznie imieniem Pana Jezusa Chrystusa i wierzę że w walce o Chrześcijańską Polskę nie ustaniemy. Osobiście staram się dołożyć swą cegiełkę działając w Chrześcijańskim Skautingu Royal Rangers Polska i Chrześcijańskim Klubie Motocyklowym „Boanerges”. Z tego grona również pozdrawiamy. Czołem.

 4. Monika mówi

  Idioci !!! ILE oni nam jeszcze sprawią bólu i cierpienia to tylko jeden Bóg wie.
  Boże mniej Polskę w swojej opiece.
  Polska powinna wyjść z tej chorej Uni.

 5. Gutek mówi

  A jeżeli chodzi o dzieci i aborcję, to dopuściłbym ją wyłącznie w sytuacji gwałtu i potwierdzonego przed dwóch lekarzy ciężkiego schorzenia płodu, i nie mówię to o zespole Downa itp ale o naprawdę ciężkim stanie uniemożliwiającym samodzielną egzystencję dziecka po urodzeniu.
  Ta jak jej tam Szponder Wielgus, która twierdzi, że wszyscy jesteśmy inteligentni dlatego też nie rozumiem jak można zajść w ciążę będąc inteligentną w czasach gdzie nawet w spożywczaku są do kupienia za grosze prezerwatywy.
  Dziecko to nie nowotwór, który sam powstał, to nie przypadkowe zapłodnienie jak u roślin, to efekt świadomego zaakceptowania ewentualnej ciąży, która może pojawić się po niezabezpieczonym stosunku.
  Nie chcesz mieć dzieci zabezpiecz się, i według mnie każda której udowodniono aborcję powinna zostać przymusowo wysterylizowana.

  1. Ki-Ka mówi

   Co do ostatniego zdania : wysterylizować kobietę????? A mężczyzna nie ponosi żadnej „winy” za powstanie ciąży????

 6. Prawy od lewego mówi

  Jacku, pięknie to wszystko opowiedziałeś, ale końcówka filmu nie dociera do mnie, albo Bóg albo Jezus. Bóg i Jezus to Dwie rożne postacie. Syn Boży nie może być swoim Ojcem. Poza tym jestem z Tobą.

  1. Angelka mówi

   Są trzy osoby boskie! Bóg ojciec, syn Boży i Duch św. Ale to wciąż JEDEN BÓG! I ojciec i syn Boży to to samo. Poczytaj trochę pismo św. – Ewangelie

  2. Irena mówi

   Zgadzam się z Tobą Angelika Bóg Jezus i Duch Św to jedno

  3. Basia mówi

   Nie, mylisz się. A co Twoim zdaniem oznacza, że Słowo stało się ciałem? A Imię Emmanuel- Bóg z nami? A Hebr 1:2-9, to o kim mowa? A kto powiedział: „Pierwej niż Abraham był, jam jest”? A: „Ja i Ojciec jedno jesteśmy? We mnie jest Ojciec a ja w Ojcu”? „O aniołach wprawdzie mówi: Aniołów swych czyni on wichrami, a sługi swoje płomieniami ognia, lecz do Syna: Tron Twój o Boże, na wieki wieków, berłem sprawiedliwym, berło królestwa Twego…” „Kto patrzy na mnie, patrzy na Ojca, bo ja i Ojciec jedno jesteśmy”… Proszę nie siać herezji i zamętu w ludzkich sercach i modlić się o nawrócenie.

 7. MARTA mówi

  Witam księże Jacku.Jestem ortodoksyjną katoliczką.A to,że KK to jakaś chora instytucja,gdzie jest wszystko tylko nie ma tam Boga,odczułam bardzo dawno.Moi pasterze zostawili mnie,nawet nie czuję potrzeby chodzenia na mszę,bo gdzieś w głębi duszy czuję,że popełniłabym świętokradztwo.Proszę mnie dobrze zrozumieć.Ja nie przestałam kochać Chrystusa,ja Go schowałam w moim sercu,że by nikt już nigdy Go nie skrzywdził

 8. kaliszak mówi

  Ok nie zgadzam sie i to bardzo mocno z kwestia aborcji-Panie Międlar w momencie kiedy bedzisz Pan sie tymi dziecmi z downem opiekowal, jesli pani Kowalska, Malinowska,Nowakowa urodzi takie dziecko a Pan je do konca zycia bedziesz wychowywał to zgodze sie z Panem .Nie ma Pan zadnego prawa wymagac od kobiet,zeby rodziły dzieci z takimi defektami i nosiły cale zycie krzyz, nie kazdy chce i ma siłe byc Jezusem. Jest Pan młodym chlopakiem i nic Pan nie wie o życiu, nawet nie wiem czy jest Pan mężczyzną….to co Pan tu opowiada o dzieciach i ich wychowywaniu, zabijaniu dzieci nienarodzonych…czlowieku, w zyciu seksu nie uprawiałeś, nawet nie mialem szansy zostac ojcem a stawiasz sie w roli jakiegos cenzora, wyroczni, jakim prawem? Kazdy z nas jest indywiduum i ma prawo podjac decyzje o aborcji i bedzie za to odowiadał lub nie, jesli okaze sie, ze po smierci jest cos wiecej. Reszta w kwestii nachodzców zgadzam sie z Panem w 100%,co do hierarchii koscielnej zgadzam sie.

  1. jędrek mówi

   @Kaliszak Pitolisz waść jak na rasowego lewaka przystało. Zgodnie z twoją lewacką teorią wszystkich starych, schorowanych ludzi też trzeba utylizować, bo przecież trzeba się nimi opiekować, sami nie dają już rady, więc są ciężarem w społeczeństwie i jako „niższy” gatunek zgodnie z hitlerowską wizją chorego świata, bez Boga, należy ich wszystkich przymusowo uśmiercać… A co będzie jak jutro już nie będziesz w pełni sprawny? Też będziesz przymusowo uśmiercony przez osoby trzecie?
   Życie człowieka jest wartością najwyższą i po to mamy państwo, po to łożymy do wspólnej skarbonki w podatkach, że gdy państwo będzie budowane na dekalogu to na wszystko co potrzeba kasa będzie z tej wspólnej skarbonki. Miliardy rocznie rozpierniczają (czyt. kradną) lewaki z budżetu nie na to co ma służyć ludziom i potem z tej przyczyny powstają lewackie knowania: dziecko niesprawne do zmielenia….
   Tu masz uchylone rąbek łajdactw jakie się rozgrywają w Polsce http://www.youtube.com/watch?v=PppgQws0Pfk
   i cyknij dlaczego tych pieniędzy nigdy na tych rzeczywiście potrzebujących (nie mylić ze znikomą zapijaczoną patologią dla której pomoc finansowa ląduje w kieliszku), doświadczonych przez los, chorych nie ma tylko proponuje im się śmierć.
   A potem niewinne dzieci w łonach się zarzyna, bo tak w tvn powiedzieli, że to jedyna słuszna droga… Urodziłeś się daj się też innym narodzić i niech oni się wypowiedzą potem o swoim życiu, a nie ty pseudobóg będziesz decydował o tym czy mają żyć.
   Idąc dalej lewackim tropem ograniczają wolność, bo nie można bezkarnie wyjść na ulicę z bronią palną i strzelać do ludzi jak do kaczek. Prawo tego zabrania, dziwne co?
   Zabijesz pójdziesz siedzieć. I tak samo powinno być zabronione zabijanie życia poczętego. Ile masz rzeczywistych przypadków zagrożenia kobiety? Jakiś nikły promil i wtedy niech rzeczywiście wkracza lekarz i ratuje kobietę.
   Ale z promilu zrobi się lewacko szumnie 99% zagrożonych utratą życia kobiet w wyniku powikłań ciążowych dla wygody samic z wykolejonym sumieniem żeby mogły zarżnąć poczętego małego bezbronnego człowieka.

  2. Marta mówi

   Do Kaliszak i Jacka;
   Pracuje w wysokiego ryzyka poloznictwie i ginekologii w jednym z najbardziej wysoko postawionym universytecie w stanach – liga Harwardu. Przeraza mnie z jaka lekkoscia kobiety mowia ile razy mialy aborcje zrobiona. To jest PLAGA. To jest straszne, nie wstydza sie mowia o tym jak o czyms normalnym bez zazenowania. Zyjemy w czasach skrajnosci. Ludzie na potege dokonuja elektywnych aborcji , zapladniaja po kilka embryos bo ubezpieczenie pokryje raz wiec dawaj ile sie da a gdy widza ze maja nagle czworaczki lub trojaczki a w planie byly no najwyzej dwojaczki elektywnie usmiercaja tyle ile im nie pasuje. Na marginesie firmy farmaucentyczne robia business’owy uzytek z tych embryos ale to osobny temat rzeka. Potem takie dzieci z IVF maja zwiekszona szanse na smierc lecz ludzie by osiagnac swoj cel dokonuja elektywnej redukcji czesto zostawiajac chlopca i dziewczynke gdy moga bo tak im pasuje. Szok, czasy skrajnosci. Pan Kaliszak ma racje ze rodzinom jest ciezko wychowywac uposledzone dzieci a prawda jest taka ze panstwo nie staje na wysokosci zadania. Lecz Jacek ma mocny argument. A co bedzie gdy jutro zabraknie mi zdrowia lub komus z mojej rodziny ? Na przemial ? A co z ludzmi chorymi, starszymi ludzmi ktorzy potrzebuja pomocy ? Tez na przemial ? Gdzy patrze na male embryo i serce jest wielkosci glowki od spilki i bije tak szybko i mocno mysle sobie ze to serce urosnie takie duze i bedzie moze bilo przez nastepne 100 lat, piekne jest obserwowanie takiego poczatku zycia, istnienia, bytu na ziemi. To nienarodzone dzoecko JEST JUZ WSROD NAS. Tego nie mozna zaprzeczyc. Widze tez przypadki kiedy kobiety zycie jest w zagrozeniu i wyjsciem z sytuacji jest tylko usuniecie. . Przewaznie taka kobieta ma dzieci ktore czekaja na nia w domu i decyzja jest ciezka. Straszny jest tez widok kobiety w rozpaczy gdy to serduszko ktore nosi pod swoim sercem przestaje bic i dziecko odeszlo. To sa ciezkie tematy lecz przyzwolenia takiego jakie jest na aborcje elektywna nie powinno byc. Powinny byc opcje dla kobiet ktore nie chca zachodzic w ciaze inne niz aborcja. Temat tez sie wiaze z tym ze ludzie nie maja szacunku do samych siebie i seks nie jest kojarzony z czyms wyjatkowym lecz niemalze sportem fizycznym czego konsekwencja jest niechciane dziecko pod sercem i aborcja elektywna.
   Panie Kaliszak ta uwaga o byciu mezczyzna i seksie czy JM uprawial czy nie jest wysoce nietaktowna i nie na miejscu. Nie pana majtki nie pana business. Trzymajmy przyzwoity poziom.
   Pozdrawiam.

  3. Rafał mówi

   To, co pisze Pan na temat aborcji dzieci z zespołem Downa, świadczy o tym, że jest Pan rasistą, gdyż wartościuje Pan życie innych ludzi według kryterium zdrowia. Ci zdrowi mają prawo do życia, a chorzy nie. Problem polega na tym, że ludzie z zespołem Downa nie są chorzy, lecz inni. Wymagają większej opieki i wrażliwości. Ciekawe, gdyby istniało prawo pozwalające zabijać ludzi z tym zespołem również w wieku dorosłym i Pan miałby zespół Downa, położyłby Pan pierwszy głowę pod topór, czy błagał o litość? Różnica pomiędzy dziećmi nienarodzonymi a dorosłymi jest zasadniczo taka, że tamte dzieci nie potrafią same błagać o życie, gdy są zabijane, ale ból odczuwają tak samo.

  4. Sylwia mówi

   To obrzydliwe , co Pan pisze o dzieciach z Zespołem Downa. Sama jestem mamą takiego dziecka i jest to istota ludzka, moje najukochansze i najcudowniejsze dziecko a przede wszystkim czlowiek, który ma prawo do życia. Do tego dziecko o wiele bardziej pozytywnie nastawione do świata niż większość ludzi.

  5. budrys mówi

   po chuj wam aborcja jak lepsza jest sterylizacja dużo skuteczniejsza i efektywniejsza

  6. Ela mówi

   Kazde dziecko ma prawo do zycia..kazde !.Tak, jak miales ty ,ja i wielu jeszcze.Kto stanie w obronie tych najmniejszych? Jesli Pan ulegnie wypadkowi i bedzie niepelnosprawny ,to wedlug Pana teorii ,najlepiej usunac z zycia,poddac eutanazji,.bo kto bedzie sie panem zajmowal i utrzymywal.Lepiej byloby ci czloweiku jezyk sobie odciac ,niz za takie slowa splonac w ogniu piekielnym.

 9. andre mówi

  Jeżeli Polski rząd ugnie się pod naciskiem uni i przyjmie niewielka ilość tzw. uchodzców, to na tym się nie skończy. Każdej doby przybywa ich tysiące do europy, to nie wierzę że pózniej pod grozbą kary unia zmusi nas do przyjęcia więcej i wiecej przybyszy ze wschodu ktorych można przyrównać do szarańczy niszczącej nasze wartości i nas.

  1. Rafał mówi

   Dokładnie tak. Gdy raz otworzy się te wrota, nie będzie można już ich zamknąć. Istnieje po stronie tzw. „uchodźców” prawo łączenia rodzin. Duża ich część w ogóle nie ma żadnych dokumentów. Może się więc okazać, że „uchodźca” ma rodzinę liczącą 20, 30 itd. członków. Z tych kilkuset przyjętych zrobi się co najmniej kilka tysięcy, z kilku tysięcy będzie wkrótce kilkadziesiąt a może nawet kilkaset tysięcy. Oni nie chcą pracować, tylko brać zasiłki, im więcej dzieci, tym wyższe zasiłki. Efekt końcowy nie jest trudny do przewidzenia.

 10. piotr mówi

  Zadajmy sobie pytanie czym się różni uchodźca od dezertera ? Bo chyba jest różnica ?

 11. Oświecenie mówi

  A co kościół ma do gadki ? – Od kiedy oni stanowią prawo i mają cokolwiek do powiedzenia? Mogą sobie mówić w watykanie.

  1. Jacek Międlar mówi

   a jednak mają bardzo dużo do powiedzenia…

  2. Jacek Międlar mówi

   Korytarzem za zgodą rządu zajmą się org. pozarządowe

  3. kik mówi

   Oświecenie… Kościół niestety w Polsce pełni równoległą role do polityki.. W 1993 roku został podpisany konkordat na nieszczęście Polski.. Jest utrzymywany przez nasze pańswto i polskich podatków. Anty Polski rząd PiSowski jest na usługach hierarchii koscioła, w którym większość to zydowscy biskupi.. (w sieci jest lista żydowskich biskupów – chętnie podrzuce.).. Tak wiec żydowski PiS + zyżydziały kosciół to dla Polski = KATASTROFA..
   Wszelkie daniny jako konkordatowa powinność na rzecz Kościoła pochodzą także z naszych podatków, ściąganych z Polaków, ze wszystkich Polaków, a więc z ok 60% społeczeństwa deklarujących się jako katolicy oraz z pozostałych ok 40% niewierzących i wyznających inne religie.
   Pośrednictwo Kościoła między nami a Opatrznością drogo nas, Polaków kosztuje. Czy naprawdę warto ponosić aż takie koszty jedynie za obietnicę Nieba…

 12. robert mówi

  Kradli mieszkanców Afryki zeby sie bogacic,wyzyskiwac,podbijali ich kraje dla mamony,niech trąbia z ambony ile koloni miała Polska i jaki Jej zwiazek z poganami Afrykanami,W pustyni i w puszczy to za mało,zeby nas zobowiazywało .Makao i PO makali

 13. robert mówi

  Mam do Was pytanie,potrzebuje oswiecenia.Na jakim eterze jedzie Portugalia,o nich tylko przy okazji Ronaldo.Otwieram telewizornie,ciagle pomijajac kraje pozaeuropejskie,Niemcy,WB,Francja,Rosja,Polska,Szwecja,Włochy,Watykan,Wegry,Czechy,Słowacja,Hiszpania,czasem Grecja….Ukraina,Portugalji ni ma,jak oni to robia

 14. robert mówi

  Ok,juz wiem,jako kraj kolonialny tym razem nie ukradli z Afryki,tylko dostali kwote 1000,a ze za 1000 nawet w Polsce trudno sie zyje,uciekli z portugalskich czworaków do niemiecz,bo tam kto z niemieczem wojuje,od niemiecza ginie,jak zawsze bedzie na Franka Dolasa

 15. Bogusław Maśliński mówi

  W latach 1990/92 prowadziłem grupę KPN dzięki wsparciu biskupa w Olsztynie przy boku miałem księdza kapelana. Kuria biskupia została przeniesiona do Elbląga.
  Mój przyjaciel w sutannie przeniósł się do kościoła Polskiego, tak, tak niezależny kościół Polski katolicki istnieje.

 16. Wioletta mówi

  Panie Jacku Super.
  Tylko jedno, proszę, nie unosi Pan palców wskazujących do góry, gdy mówi o Bogu.
  No choćbym biegła, to zawsze kojarzy mi sie to z muzułmańskim „allah jest wielki”.

 17. gaga mówi

  Moj Boze.co z moimi dziecmi i wnukami? Czuje sie b.oszukana i przestraszona.Boje sie…

 18. Marcino123 mówi

  Ciekawe na ile wiarygodne są te informacje zawarte tym waszym artykule ?
  Z tego co mi wiadomo archidiecezje w polskim kościele chcą pomagać, ale nie są za sprowadzaniem uchodźców, ponoć zbierają pieniądze i wysyłają je do rodzin w Syrii.

 19. Dominika mówi

  No i właśnie Kościół oszalał… Nie mam chęci uczestniczyć w Mszach Świętych prowadzonych przez większość księży, a chce! Po przełamaniu się i jakiś 8 latach bez spowiedzi kiedy poszłam z sercem na dłoni i powiedziałam WSZYSTKO co pamiętałam usłyszałam pytanie „czy mieszkasz z mężczyzną z którym planujesz swoją przyszłość … w takim razie rozgrzeszenia dać nie mogę chyba że się od niego wyprowadzisz”. Podziękuję. Wierzę w Boga, modle się, staram się zmienić na lepsze, przepraszam w głębi serca za grzechy ale do spowiedzi póki co się nie wybieram ….

  1. Marta mówi

   Dominika, ja mam identyczne doswiadczenie i tez nie chodze do spowiedzi.
   Pozdrawiam

  2. Angelika mówi

   A na co ty liczysz żyjąc w grzechu ciągłym? Jeśli wierzysz w Boga to wiesz co to grzech cudzoustwa. Jeśli się kochacie to czemu mieszkacie bez ślubu? On nie chce?

  3. Marta mówi

   A może by tak ksiadz Jacek sie wypowiedzial ta ten temat.
   Dowiedzielismy sie ze celibat jest dogmatem.
   Ksieze Jacku prosze sie wypowiedIec. Czy jezeli sie uprawia seks z osoba ktora sie kocha i szanuje lecz nie jest sie w zwiazku malzenskim czy to grzech ? A czy jest grzechem uprawianie seksu w zwiazku malzenskim nie kochajac juz tej osoby, bo i tak sie zdaza ? No to kiedy jest grzech a kiedy nie ? Pomijmy tutaj patologiczne przyklady prostytucji i gwaltu. Jestem ciekawa jakie jest zdanie ksiedza Jacka, ktory juz zdazyl obalic kilka wmawianych i narzucanych nam pogladow kosciola. Prosimy o dyskusje.

 20. helenka4 mówi

  Ja w to nie wierzę i czekam na wypowiedź kompetentnej osoby z rządu!Zbyt to poważne by można komus uwierzyć!

  1. Jacek Międlar mówi

   Droga Pani, wypowiedzi jest wiele :-). Liczmy na ich opamiętanie.

  2. Marta mówi

   Panie Ja ku, prosze kandydowac na posla

  3. Marta mówi

   Jacku

 21. krzysiu mówi

  Kościół jest w rękach spasionych sprzedajnych świń. To przez kościół (księży) ludzie oddalają się od wiary tak jak i ja. Żadna złotówka nie pójdzie na batmanów z mojej kieszeni

 22. Sylwesterkrk mówi

  Jebane kurwy wiedza co o tym polacy sadza mimo to mozna powiedziec ze z naszym zdaniem sie nie licza niech sie zajma pedofilia i luksusowym zyciem niektórych ze swoich rzec mozna braci biskupów

 23. Karol mówi

  powstajemy z
  Matka + Ojciec + Gen-Esencja + Uniwersalna Energia = Płód
  więc eutanazja to bałwochwalstwo i morderstwo; ps. dauna ma po szczepionkach i chemii, ehhh

 24. Małgorzata mówi

  Panie Jacku – ja Pana popieram – tak jak wszystkich ludzi Panu życzliwych – tylko niech Pan nie mówi, że Jezus Chrystus był Żydem – to jest herezja, której naucza Kościół posoborowy (jak sami siebie nazywają), bo to nie jest Kościół katolicki, Którego jestem członkiem od urodzenia.

  A oni działają „w imię miłosierdzia” – które TAK NAPRAWDĘ naprawdę ma imię grandziarza – „PIENIĄDZE SOROSA”…

  I przykro mi, ale muszę Pana i wielu wielbicieli JPII rozczarować – Jan Paweł o wszystkim wiedział, sam wydał instrukcję postępowania, która tak naprawdę wszystko ukrywała, wiedział o milionach nieważnie udzielonych Sakramentów – np. Chrztu – choćby w Australii – (prawie wszystkie za jego pontyfikatu), profanacji Mszy św., w których sam „przewodził”….

  A ten „kościół” jest fałszywy, antykatolicki – strącił Chrystusa Pana z Jego Tronu – zburzyli ołtarze a i w końcu usunęli Tabernakulum z Najświętszym Sakramentem…. – teraz w miejscu Boga siedzą na tronie sami! – np. Nycz!

  Bergoglio nie jest nawet papieżem-apostatą jak jego poprzednicy – jego wybór w ogóle nie miał miejsca, – i on o tym i wszyscy biskupi dobrze wie – dlatego nie było intronizacji na Katedrę w Bazylice św. Piotra (tylko nad morzem, nie ma pierścienia, ani tiary – dlatego nie urzęduje Pałacu Apostolskim tylko w Domu św. Marty,,,
  – jego wszystkie czynności i jego biskupów nie są wiążące dla katolików, – nie mają mocy ich orzeczenia i ekskomuniki – z mocy samego prawa są – ipso facto – wyłącznie z Kościoła!

  „Ale choćbyśmy my, albo Anioł z nieba głosił wam ponad to, cośmy wam głosili — niech będzie przeklęty. — Jeśli by wam kto opowiadał Ewangelię prócz tej, którąście otrzymali, — niech będzie przeklęty”. (Gal. 1,6-9)
  zob. forumdlazycia Tradycji Katolickiej: https://forumdlazycia.wordpress.com/

  A POLSKI, TRADYCJI, KULTURY, JĘZYKA TRZEBA BRONIĆ! – JESTEŚMY POLAKAMI! „OJCZYZNA TO ZBIOROWY OBOWIĄZEK!” – K.C.Norwid

  1. Jacek Międlar mówi

   Proszę Pani wyjaśniłem to w konkretnym kontekście. Pozdrawiam i dziękuję za serdeczności

 25. Janusz mówi

  Uważam, że nic nie dzieje się bez wiedzy rządu. Episkopat ma poważną broń dla szantażu którą zapewne wykorzystuje – ta broń to setki tysięcy głosów przy kolejnych wyborach. Przyczyny takiego stanu rzeczy doszukiwałbym się u samego źródła czyli w Watykanie. To sam Papierz ma bezpośredni wpływ na Episkopat w Polsce, jego nakazom winni posłuszeństwo wszyscy w Polskim kościele nie zależnie od rangi. Co zaś się tyczy kościoła w Polsce to od dawna słyszymy aprobatę dla islamu w kraju – to jest taka nowoczesna forma samobiczowania – tylko dlaczego my Polskie społeczeństwo mamy cierpieć ? Myślę, że w tej sytuacji należałoby zbojkotować w całym kraju kościoły a konkretnie nie dawać na tacę ani grosza. Episkopat ma za dużo pieniędzy i szajba im odbija.

 26. andrzej mówi

  Katolicyzm ma bardzo niewiele wspólnego z Biblią. Przeczytajcie i sprawdźcie. Nawróćcie się do prawdziwego Boga.

 27. artamator mówi

  Popieram Ciebie KSIĘŻE. Jestem pełen podziwu, udostępniam ten film dalej

 28. asd mówi

  prawda jest taka ŻE PRAWDZIWE CHRZEŚCIJAŃSTWO KOŃCZY SIĘ TAM, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAMONA – dokładnie to prezentował Jezus a czego bynajmniej nie prezentuje kościół jako instytucja. Przy świadomości tego faktu, i faktu że potocznie „szatan wymyślił pieniądze” nie trzeba długo dumać o co biega.

 29. OLA mówi

  To nie księże Jacek jest Chrystusem i nie on decyduje, czy cudzołostwo jest jeszcze grzechem czy już nie. Jeśli jesteś chrześcijanką to czytaj Pismo św. Tam BEZTERMINOWO zadecydował o tym Chrystus, że :

  „Każdy, kto oddala swoją żonę, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo; i kto oddaloną przez męża bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo”. (Ew. św. Łukasza 16:18)
  „Tym zaś, którzy trwają w związkach małżeńskich, nakazuję nie ja, lecz Pan: Żona niech nie odchodzi od swego męża. (11) Gdyby zaś odeszła, niech pozostanie samotną albo niech się pojedna ze swym mężem. Mąż również niech nie oddala żony”. (1 list św. Pawła do Koryntian 7:10-11)

  „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”. (1 list św. Pawła do Koryntian 6:9n)

  1. Elzbieta mówi

   I ma pani stuprocentowe moje poparcie.Dla swoich widzimisie, nie wolno zmieniac Prawa i nakazow ,i niczego w Biblii.

 30. VA mówi

  Zydowscy i chazarscy purpuraci sa z nadania Jana Pawla II. Zalew Polski przez muzulmanow to owoc jego pontyfikatu, no i Franka oszusta.

 31. Maria mówi

  Purpuraci robią wszystko aby ludzie całkiem przestali chodzić do Kościoła. Polacy nie chcą islamistów w Polsce. Z jednej z ostatnich sond wynika, że 92 % Polaków jest przeciwnych przyjmowaniu do Polski imigrantów islamskich. To nie ci są biedni, którzy szturmują granice Europy, tylko Ci którzy w swoich krajach pozostali i im i tam należy pomagać.

 32. Łukasz mówi

  Od setek lat zdradzają dla korzyści polityczno-majatkowych. Żadna nowość. Patrz niedawno okrągły stół.

 33. Logic mówi

  Jedyne co umiecie to narzekać i pieprzyć tu trzy po trzy. Rubcie tak dalej a islam w Polsce ten radykalny pojawi sie szybciej niz myślicie. Trzeba budować organizacje konspiracyjne które beda dzialac siłowo i pokażą im ze nie ma tu dla nich miejsca.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.