Marszałek Kuchciński odmówił zgody na konferencję w Sejmie o ustawie 447 i roszczeniach żydowskich

debata o ustawie 447/ fot. twitter
5

W poniedziałek (1.04.2019) miała odbyć się w Sejmie konferencja dotycząca ustawy 447, roszczeń żydowskich i niedzielnego protestu amerykańskiej Polonii. W konferencji mieli wziąć udział m.in. Stanisław Michalkiewicz i Grzegorz Braun. Okazało się jednak, że na taką debatę nie ma miejsca w polskim Sejmie.

– Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zablokował możliwość swobodnej debaty nt. roszczeń organizacji żydowskich wobec Polski – poinformował na Twitterze Tomasz Kalinowski. Powodem decyzji o odmowie zgody na konferencję w Sejmie miały być względy administracyjne. Debata odbyła się w siedzibie partii Korwin. Poniżej relacja z debaty przeprowadzona przez Media Narodowe.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

J. Matysiak z USA: Protokoły Mędrków Nowej Zawodówki i protest Polonii…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Willgraf mówi

  a czy to nie Kuchciński zabawiał sie w Agencji z niepełnoletnia Ukrainka ? czy nie tego tzw. Polityka PIS kryło ABW i CBA ?

  1. Janusz I mówi

   Nie wolno się bawić z niepełnoletnią?

 2. Walerian mówi

  Kuchciński to znany banderofil, przenosił szczątki zbrodniarzy z oun-upa znanych z mordów na mieszkańców Birczy, do Przemyśla, żeby Tyma wraz ze swymi banderami, mógł tam składać wieńce. Kolejna tragiczna postać w pis.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.