„Chcecie wejść do UE? Najpierw zapłaćcie Żydom!” Oto co usłyszała Bośnia i Hercegowina

4

Od 2016 roku Bośnia i Hercegowina ubiega się o członkostwo w Unii Europejskiej. Aktualnie ów kraj otrzymał status „potencjalnego kandydata”. Jednak eurodeputowani, ramię w ramie z Żydami, stawiają im warunki. 13 lutego 2019 roku eurodeputowani przegłosowali rezolucję (468 było za, 123 było przeciw, 83 wstrzymało się od głosu), że Bośniacy, aby byli brani pod uwagę jako kandydaci do członkostwa w Unii Europejskiej najpierw muszą wypłacić żydom miliony w ramach plemiennych roszczeń, nazywanych restytucją mienia. Czy już wiecie kto w UE pociąga za sznurki?

Żydzi ze Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego już zacierają ręce. Ich przewodniczący, Gideon Taylor powiedział, że są dumni z przyjęcia rezolucji oraz wzywają Bośnię i Hercegowinę do przyjęcia przepisów dotyczących zwrotu własności prywatnej i komunalnej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Pismo z Departamentu Stanu USA: Polska ma zrealizować bezprawne roszczenia żydowskie!

W sprawie wypowiedział się także Jakob Finci, „prezydent” społeczności żydów osiedlonych na terenie Bośni: To głosowanie w Parlamencie Europejskim jest potężnym wezwaniem do długo oczekiwanego ustawodawstwa w Bośni, aby zapewnić sprawiedliwość osobom, które przeżyły Holokaust i ich rodzinom, a także społeczności żydowskiej i innym wspólnotom religijnym.

Przed Holokaustem w Bośni i Hercegowinie mieszkało około 14 tys. Żydów. Obecnie w kraju mieszka około 1 tys. Żydów.

Bośnia i Hercegowina miałaby wypłacić majątek na konta organizacji, które roszczą sobie prawo do byłych żydowskich nieruchomości, które po II wojnie światowej stały się własnością obywateli BH. Wśród nich są: Agudath Israel World Organization; American Gathering of Jewish Holocaust Survivors; American Jewish Joint Distribution Committee, B’nai B’rith International, Center Organizations of Holocaust Survivors in Israel, Conference of Jewish Material Claims Against Germany, European Jewish Congress/European Council of Jewish Communities-Join Delegation, Jewish Agency for Israel, World Jewish Congress, World Zionist Organisation itp.

PRZECZYTAJ: Żydzi wysuwają kolejne roszczenia! Tym razem żądają 250 mld dolarów

Przypominamy, że żydowskie roszczenia plemienna gwałcą fundamenty prawa rzymskiego zakładającego, że mienie zmarłych bez potomków przechodzi na rzecz państwa. W sprawie żydowskich roszczeń Żydzi i Stany Zjednoczone, korzystając z filosemityzmu polskiej władzy, wywierają naciski na polskim społeczeństwie, bezprawnie domagając się od nas ponad 300 mld dolarów. Żydzi i usłużni im goje próbują obrócić kota ogonem lub sprawę sprowadzić ad absurdum, i mimo wyraźnych deklaracji dotyczących wymuszenia na Polsce oddania majątków, mydlą Polakom oczy twierdząc, że ustawa 447 „nie jest ustawą” i nie dotyczy bezpośrednio naszej ojczyzny. Tylko półgłówek da wiarę żydowskim zapewnieniom. Żydzi mogą okłamywać gojów (Talmud, Baba Kamma 113a).

Obejrzyj:

Żydowskie roszczenia finansowe wobec Polski przy udziale USA. Żydzi ponad polskim prawem? – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. krzysiek mówi

    bardzo nie bezpieczne bandyckie dzialania ! juz na wszystkich i wszystkie Państwa rzucaja sie o pieniadze ! jak to sie skonczy az strach sie bać ! wszystkie Państwa powiny sie zjednoczyc i powiedziec dość tej bandyckiej polityce !!!

  2. kartoflanka mówi

    Skończy się pogromami jak zwykle ;/
    Widać wielu z nich samemu się o to prosi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.