LGBT rozkręca kolejny biznes nienawiści! Sprzedają “cipkomaryjki” [WIDEO]

Dominika Kulczyńska rozkręca biznes nienawiści
13

Środowiska LGBT pozwalają sobie na coraz więcej. Po profanacji Drogi Krzyżowej, cmentarza, obrazu Matki Bożej czy symbolu Najświętszego Serca Pana Jezusa dewianci i ich klakierzy przygotowali małe płaskorzeźby przedstawiające Maryję w tęczowych barwach. Niejaka Dominika Kulczyńska zaznacza, że projekt środowisk LGBT otrzymał skandaliczną nazwę “cipkomaryjka”. Za podobne przedstawienie Mahometa, na przykład w Arabii Saudyjskiej, skończyliby na stryczku.

– Cipkomaryjka, która miała chronić polskie drzewa przed wycinką teraz ma inną funkcję. Jest tęczowa i wspiera osoby, które identyfikują się z kolorami tęczy. To są moi przyjaciele. To są bliskie mi osoby. Ja myślę, że teraz jako społeczeństwo potrzebujemy bardzo edukacji, ale żeby to się udało potrzebne są pieniądze. Dlatego zachęcam Was do składania zamówień na takie tęczowe Maryjki. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Kampanii Przeciw Homofobii – w nagraniu zieje nienawiścią Dominika Kulczyńska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Znów stanę przed sądem! Tym razem za… „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie Wyborczej „propagandową tubą”. Grożą mi 3 lata więzienia [WIDEO]

Dla zboczeńców obraza uczuć religijnych i kpiny z chrześcijaństwa to już codzienność. Widać jak na dłoni, że “tolerancja”, “równość”, “szacunek” to tylko puste slogany wykorzystywane przez LGBT w celu przeprowadzenia marksistowskiego marszu przez kulturę i zbicia fortuny. Jak długo jeszcze Polacy będą to znosić? Jak długo jeszcze będą tolerować nienawiść LGBT? Nie będę zdziwiony, gdy widząc opieszałość polskiej władzy, Polacy sięgną po radykalniejsze środki.

Globkurier [CPS] PL

Lider Młodej Prawicy Jan Strzeżek złożył już w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. „Złożyłem doniesienie do prokuratury z art. 196 kodeksu karnego w sprawie obrzydliwej prowokacji Pani Dominiki, która sprzedaje „cipkomaryjki”, z których zysk ma zostać przeznaczony na Kampanię Przeciw Homofobii. Odrażające. Gdzie ta tolerancja!?” – poinformował Strzeżek na Twitterze.

Zawiadomienie do prokuratury składa również  Młodzież Wszechpolska. „Składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa! Pani Dominika…, wyzwolona artystka, walcząca o tolerancję i… „miłość”, która nikogo nie wyklucza, stworzyła właśnie „Cipkomaryjki”, które chce sprzedawać podobnym sobie – wyzwolonym z Rozumu i Godności Człowieka personom…” – informuje MW na Twitterze.

Kim jest Dominika Kulczyńska? Oto informacja z jej strony internetowej: „Rocznik ’89. Absolwentka fotografii we wrocławskiej AFIE i ceramiki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje multimedialnie, z ceramiką i tkaniną. Współtwórczyni Spółdzielni Projektowej „Zakwas”, która skupia się wokół wzornictwa tworzonego w idei upcyklingu, eko i zero waste. Interesują ją tematy społeczne, które często porusza w swoich pracach. Dużą część uwagi skupia nie tylko na projektowaniu przedmiotu, ale też na projektowaniu procesów i zachowań ludzkich. Chciałaby, aby jej realizacje odpowiadały na ludzkie potrzeby lub o nich opowiadały”.

Źródło informacji: Twitter, dominikakulczynska.pl

Obejrzyj i przeczytaj:

LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  no to Jachira ma we Wrocku konkurencję…hehehe

 2. Mmmm mówi

  za obraze Muhammada jest śmierć NATYCHMIASTOWA!!!! Bez żadnych tam ceregieli!

 3. zyg mówi

  Syjonistów – do Syjamu, sodomitów – do Brunei!

 4. JP2 mówi

  fajne te cipkomaryjki, co nie kundle ?

  1. Walerian Bychawski mówi

   Fajniejsze wlepki “Strefa wolna od pedalstwa”. “Zakaz pedałowania” itd. Jak tam tęczowy kundlu?

  2. Jaca mówi

   Jeszcze kiedyś będziesz wołał do Niej o pomoc. Oby nie było dla ciebie za pózno. Pamiętaj piekło istnieje. Nawróć się czym prędzej i przeproś Boga za tą obrazę i czyń pokutę a On ci wybaczy, dobrze ci radzę. Dusza ludzka jest nieśmiertelna, zastanów się czy chcesz przechodzić wieczne męki. Nie wiadomo kiedy ty zostaniesz wezwany na sąd boży, może za wiele lat a może jutro?

 5. Rafał mówi

  Dzięki za cynk, kupiłem już kilka dla siebie i na prezenty dla znajomych. Oczywiście szczytny cel wsparcia Kampanii Przeciw Homofobii

  1. Wirek mówi

   Rafałku nie pitol, bo nic nie kupiłeś, nie stać cię gamoniu.

  2. Jaca mówi

   Nikt nie może drwić z prawd bożych wyrytych w ludzkich sercach. Całe to lgbt+ koza czy inne, jest wielką Jego obrazą i marny koniec czeka tych którzy się tego zboczenia dopuszczają, bez względu na to czy to się tobie podoba czy nie. Niedawno te zboczenia były wpisane jako choroby, ale ludzie złej woli omamieni czy przekupieni, odciągnięci od czci i wiary, wykreślili je z listy chorób i za to też odpowiedzą dając tym zboczeńcom wolną rękę. Pan Bóg zniszczył Sodomę i Gomorę za podobne wynaturzenia, myślisz, że teraz będzie inaczej……..

 6. evadanuta mówi

  Dochodzi do tego, ze Islam bedzie jedynym ratunkiem

 7. marju73 mówi

  Jakie ma na prawdę poglądy Strzeżek można obejrze w debacie z Konradem Sumniewskim na medianarodowe. Śliski typ, przyszły beton partyjny godny prezesa.

 8. Another mówi

  W całym tekście pięć razy użyto skrótu LGBT.
  A gdzie chociaż JEDEN dowód, że osoby LGBT mają z tym COKOLWIEK wspólnego?

 9. ada mówi

  proponuje sprzedawac jej cipkomachomety albo penisomachomety wsrod arabow. Moze pozwolą

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.