PILNE! Sąd wydał zakaz dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT”

naklejka "Strefa wolna od lgbt"/ fot. twitter
17

Do ostatniego numeru tygodnika „Gazeta Polska” dołączona została naklejka „Strefa wolna od LGBT”. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratury, a Empik i stacje BP odmówiły sprzedaży gazety.

oświadczenie Empiku w sprawie naklejki "Strefa wolna od LGBT"
oświadczenie Empiku w sprawie naklejki „Strefa wolna od LGBT”

W środę (24.07.2019) Sąd Okręgowy w Warszawie wydał zakaz dalszej dystrybucji naklejek. „Gazeta Polska musi natychmiast wstrzymać dystrybucję tygodnika z naklejkami w całej Polsce! Sąd wydał NATYCHMIASTOWY nakaz zabezpieczenia naklejek „strefa wolna od LGBT”. To oznacza ZAKAZ dalszej dystrybucji z naklejkami! To dzięki szybkiemu działaniu adw. Sylwia Gregorczyk-Abram oraz adw. Michał Wawrykiewicz, którzy przygotowali wniosek o zabezpieczenie. Podajcie dalej żeby się dowiedzieli” – informuje na Facebooku aktywista LGBT Bartosz Staszewski.

Postanowienie sądu to rezultat wniosku Staszewskiego o udzielenie zabezpieczenia przed wszczęciem postępowania o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy „Gazety Polskiej”. Aktywista LGBT ma teraz dwa tygodnie na złożenie pozwu. Jeśli tego nie zrobi, zabezpieczenie stanie się nieaktualne i naklejki będą mogły wrócić do dystrybucji.

postanowienie sądu o zakazie dystrybucji naklejek "Strefa wolna od LGBT"/ fot. Facebook
postanowienie sądu o zakazie dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT”/ fot. Facebook

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz KONIECZNIE:

Aktywiści LGBT grożą homoseksualiście, który skrytykował marsz w Białymstoku [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
  1. robert mówi

   Wrocław. Publicysta zwrócił uwagę na graffiti, po czym został pobity.

   1. Walerian Bychawski mówi

    Poznań. Lewacka terrorystka oblała brązową cieczą kioskarza, który sprzedawał gazetę polską i miał naklejki strefa wolna od lgbt. Profanacji codziennych i ataków na ludzi wierzących przez lewackich antifiarzy też pełno. Ataki na działaczy pro-life, na ich siedziby i na ich samochody też stają się codziennością. Rząd śpi, budzi się tylko żeby lać kibiców i protestujących przeciwko homo-terrorystom. Białystok, Gniezno, Częstochowa, Rzeszów.

 2. marju73 mówi

  Źydopolin w pełnej krasie. Chociaż banderowcowi Sakiewiczowi jest wszystko jedno. Chodzi mu tylko o to aby pisowski elektorat dostał spektakl jak to prezes broni normalnej rodziny mając przecież w ręku wszelkie możliwości ustawowe zablokowania dewiantów łącznie z wypowiedzeniem konwencji stambulskiej.

 3. Jurek Ogórek mówi

  ciekawe czy naklejka ” strefa wolna ot katoli ” wzbudziłaby takie reakcje

  1. Viola mówi

   ciekawe czy naklejka strefa wolna od idiotow jak ty wzbudzilaby takie reakcje ! nie osmieszaj sie waflu bos za cienki..

  2. Zbysław mówi

   nie żydka urbana wali w katolików na każdej okładce, jest przekreślony wizerunek Chrystusa, zresztą w każdej lewackiej gazecie walą w katolików. Tylko Naród jeszcze się broni przed lewackim homoterrorem, episkopat i rząd pis dawno skapitulował. Naród musi bronić KK, państwa, dobrego imienia Polski w świecie, bronić się przed szykanami, sądami i bezprawiem. Gdzie jest rząd Morawickiego? W israelu, psia ich mać!

   1. Ula mówi

    I wlasnie tego nie rozumiem. Dlaczego narod broni KK, skoro jak nawet Jacek mowi hierarchowie to w wiekszosci agenci posadzeni na stolkach, wielu ksiezy o tym wie i to toleruje. O tym jak Polske okradal przez wieki i caly czas w ciagu naszej znanej historii byl z naszymi wrogami?? Dlaczego bronicie przedstawicieli obcego panstwa, ktore ma nad nimi jurysdykcje zamiast ukarac za przewinienia pozwala nadal grzeszyc w nowych miejscach?? Ilu ksiezy uwaza sie za Bogow w swoich parafiach? Dlaczego wszystko co nalezy do kosciola.nalezy do Watykanu. I kto w Watykanie rzadzi?? Zastanowcie sie czego bronicie. Czy to jest kosciol chrystusowy?? Tak tylko pytam…

    A z reszta sie calkowicie zgadzam:

    „Naród musi bronić, państwa, dobrego imienia Polski w świecie, bronić się przed szykanami, sądami i bezprawiem” bo niestety nasi wrogowie przejeli wladze i swiecka i duchowa.

    1. Zbysław mówi

     My też jesteśmy Kościołem, my wierzący. Bez Kościoła będzie anarchia. Episkopat i wielu biskupów błądzi, jest wielu księży, którzy walczą. Potrzeba nam Kardynała Wyszyńskiego, nie jakiegoś gwiazdora z tvn, jakim jest obecny kardynał.

 4. jacek mówi

  takie są właśnie skutki tego że PIS nie przewentylował lewackiego wymiaru sprawiedliwości…

 5. Piotr mówi

  SUPER naklejka ! oby takich wiecej ! WON z pedalami i gwalcicielami ! o ironio w Brukseli jest co raz wiecej takich stref ludzie maja dosyc !

 6. Buran mówi

  Już wcześniej starałem się kupować paliwo na polskich stacjach, ale teraz będę to robił tylko tam.
  BP jakoś nigdy mi nie pasował.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.