PILNE! Sąd wydał zakaz dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT”

naklejka "Strefa wolna od lgbt"/ fot. twitter
17

Do ostatniego numeru tygodnika „Gazeta Polska” dołączona została naklejka „Strefa wolna od LGBT”. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratury, a Empik i stacje BP odmówiły sprzedaży gazety.

oświadczenie Empiku w sprawie naklejki "Strefa wolna od LGBT"
oświadczenie Empiku w sprawie naklejki „Strefa wolna od LGBT”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W środę (24.07.2019) Sąd Okręgowy w Warszawie wydał zakaz dalszej dystrybucji naklejek. „Gazeta Polska musi natychmiast wstrzymać dystrybucję tygodnika z naklejkami w całej Polsce! Sąd wydał NATYCHMIASTOWY nakaz zabezpieczenia naklejek „strefa wolna od LGBT”. To oznacza ZAKAZ dalszej dystrybucji z naklejkami! To dzięki szybkiemu działaniu adw. Sylwia Gregorczyk-Abram oraz adw. Michał Wawrykiewicz, którzy przygotowali wniosek o zabezpieczenie. Podajcie dalej żeby się dowiedzieli” – informuje na Facebooku aktywista LGBT Bartosz Staszewski.

Postanowienie sądu to rezultat wniosku Staszewskiego o udzielenie zabezpieczenia przed wszczęciem postępowania o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy „Gazety Polskiej”. Aktywista LGBT ma teraz dwa tygodnie na złożenie pozwu. Jeśli tego nie zrobi, zabezpieczenie stanie się nieaktualne i naklejki będą mogły wrócić do dystrybucji.

postanowienie sądu o zakazie dystrybucji naklejek "Strefa wolna od LGBT"/ fot. Facebook
postanowienie sądu o zakazie dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT”/ fot. Facebook

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz KONIECZNIE:

Aktywiści LGBT grożą homoseksualiście, który skrytykował marsz w Białymstoku [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. robert mówi

   Wrocław. Publicysta zwrócił uwagę na graffiti, po czym został pobity.

  2. Walerian Bychawski mówi

   Poznań. Lewacka terrorystka oblała brązową cieczą kioskarza, który sprzedawał gazetę polską i miał naklejki strefa wolna od lgbt. Profanacji codziennych i ataków na ludzi wierzących przez lewackich antifiarzy też pełno. Ataki na działaczy pro-life, na ich siedziby i na ich samochody też stają się codziennością. Rząd śpi, budzi się tylko żeby lać kibiców i protestujących przeciwko homo-terrorystom. Białystok, Gniezno, Częstochowa, Rzeszów.

 1. marju73 mówi

  Źydopolin w pełnej krasie. Chociaż banderowcowi Sakiewiczowi jest wszystko jedno. Chodzi mu tylko o to aby pisowski elektorat dostał spektakl jak to prezes broni normalnej rodziny mając przecież w ręku wszelkie możliwości ustawowe zablokowania dewiantów łącznie z wypowiedzeniem konwencji stambulskiej.

  1. piotr mówi

   Goje! kabaliści piorą wam mózgi. wolna-polska.pl

 2. Jurek Ogórek mówi

  ciekawe czy naklejka ” strefa wolna ot katoli ” wzbudziłaby takie reakcje

  1. Viola mówi

   ciekawe czy naklejka strefa wolna od idiotow jak ty wzbudzilaby takie reakcje ! nie osmieszaj sie waflu bos za cienki..

  2. Zbysław mówi

   nie żydka urbana wali w katolików na każdej okładce, jest przekreślony wizerunek Chrystusa, zresztą w każdej lewackiej gazecie walą w katolików. Tylko Naród jeszcze się broni przed lewackim homoterrorem, episkopat i rząd pis dawno skapitulował. Naród musi bronić KK, państwa, dobrego imienia Polski w świecie, bronić się przed szykanami, sądami i bezprawiem. Gdzie jest rząd Morawickiego? W israelu, psia ich mać!

  3. Ula mówi

   I wlasnie tego nie rozumiem. Dlaczego narod broni KK, skoro jak nawet Jacek mowi hierarchowie to w wiekszosci agenci posadzeni na stolkach, wielu ksiezy o tym wie i to toleruje. O tym jak Polske okradal przez wieki i caly czas w ciagu naszej znanej historii byl z naszymi wrogami?? Dlaczego bronicie przedstawicieli obcego panstwa, ktore ma nad nimi jurysdykcje zamiast ukarac za przewinienia pozwala nadal grzeszyc w nowych miejscach?? Ilu ksiezy uwaza sie za Bogow w swoich parafiach? Dlaczego wszystko co nalezy do kosciola.nalezy do Watykanu. I kto w Watykanie rzadzi?? Zastanowcie sie czego bronicie. Czy to jest kosciol chrystusowy?? Tak tylko pytam…

   A z reszta sie calkowicie zgadzam:

   „Naród musi bronić, państwa, dobrego imienia Polski w świecie, bronić się przed szykanami, sądami i bezprawiem” bo niestety nasi wrogowie przejeli wladze i swiecka i duchowa.

  4. Zbysław mówi

   My też jesteśmy Kościołem, my wierzący. Bez Kościoła będzie anarchia. Episkopat i wielu biskupów błądzi, jest wielu księży, którzy walczą. Potrzeba nam Kardynała Wyszyńskiego, nie jakiegoś gwiazdora z tvn, jakim jest obecny kardynał.

 3. jacek mówi

  takie są właśnie skutki tego że PIS nie przewentylował lewackiego wymiaru sprawiedliwości…

 4. Piotr mówi

  SUPER naklejka ! oby takich wiecej ! WON z pedalami i gwalcicielami ! o ironio w Brukseli jest co raz wiecej takich stref ludzie maja dosyc !

 5. Buran mówi

  Już wcześniej starałem się kupować paliwo na polskich stacjach, ale teraz będę to robił tylko tam.
  BP jakoś nigdy mi nie pasował.

  1. Bedzie mówi

   Wrzesień coraz bliżej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.