Kompromitacja Amnesty International. Nie pomogli Alfiemu, bo „nie znają wszystkich okoliczności”

Amnesty International/ fot. facebook
4

– Rozumiemy emocje związane ze sprawą Alfiego Evansa. Rozumiemy, ze dla rodziców jest to tragiczna sytuacja i decyzja sądu może być dla nich nie do zaakceptowania. Nie mamy jednak możliwości zaangażowania się, nie mamy wglądu w sytuację chłopca i nie znamy wszystkich okoliczności – poinformowała wczoraj Amnesty International na twitterze. Wpis wywołał oburzenie internautów. Pytają, po co w takim razie jest ta organizacja, skoro palcem nie kiwnie, gdy próbuje się uśmiercić małego chłopca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Internauci nie odpuszczają. Pod kolejnym wpisem Amnesty International na twitterze pojawiają się komentarze przypominające o ich haniebnym zachowaniu wobec Alfiego i jego rodziców.

Źródło: twitter

Przeczytaj też

Amnesty International i bajka o żelaznym wilku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  AI to typowo żydowska organizacja.

  1. Teresa mówi

   Jak wszystkie tego typu,zero uczciwości,zero empatii,najważniejsze to podzielić ludzi,skazać na śmierć a uratują kilka robaczków

 2. Buzz mówi

  Która organizacja w dzisiejszych czasach jest naprawdę organizacją, która realnie pomaga prawdziwie potrzebującym? Myślę, że tylko organizacje, które są małe i mają mało pieniędzy i są wspomagane przez zwykłych ludzi… Reszta to lewicowa broń, która ma za zadanie opiekę nad LBGT i gender. Wszystko inne jest nieważne dla tych hipokrytów i ohydnych ludzi. Amnesty International już nieraz pokazało jakim jest tworem. To samo z tym całym „poważnym” Greenpeace. TO tak jakby powiedzieć, że Hollywood to wylęgarnia „dobra”.

 3. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Pewnie są to ludzie tego żyda Sorosa. Jednym słowem LEWACTWO.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.