Jonny Daniels atakuje Rafała Ziemkiewicza za apel o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem

Jonny Daniels/fot. twitter
50

Rafał Ziemkiewicz zaapelował na twitterze i facebooku o natychmiastowe wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Nie umknęło to uwadze żydowskiego „eksperta od PR”, czyli Jonny Danielsa, który apel RAZ skomentował na twitterze: „Ponieważ facet nie narobił jeszcze wystarczająco dużo szkód w tym tygodniu. W co on gra?”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystkich tych, którym wydaje się, że Jonny Daniels jest przyjacielem Polski i dba o jej dobry wizerunek, informujemy, że Daniels należy do tej grupy Żydów, którzy stanowczo sprzeciwiają się przeprowadzeniu ekshumacji ofiar mordu w Jedwabnem. Jony Daniels firmuje kłamstwa Jana T. Grossa. Nie jest więc żadnym przyjacielem Polski, tylko kolejnym propagatorem kłamstwa jedwabieńskiego.

Jonny Daniels w bardzo lekceważący sposób odniósł się do wniosku o wznowienie ekshumacji, który podpisało ponad 12 tysięcy Polaków, a dr Ewę Kurek po prostu opluł. Wbrew temu, co wydaje się jego admiratorom, Jonny Daniels nie jest „dobrym Żydem”.

Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polską a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła” – powiedział Daniels w 2016 r. na wieść o rozpoczęciu zbiórki podpisów pod wnioskiem o wznowienie ekshumacji.

Źródło: twitter, dziennikwschodni.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Coraz bardziej podejrzana sprawa. Dlaczego to Żydzi upierają się tak zażarcie, aby nie było ekshumacji w Jedwabnem ?! Czyżby mieli coś do ukrycia ?! Czyżby prawda była dla nich tak okrutna ?! A to mogłaby być sensacja na skalę światową !!!

  1. Wiesław mówi

   Ponieważ w trakcie ekshumacji odkryto łuski i pociski z niemieckiej broni…

  2. Ewa mówi

   Żeby skończyć raz na zawsze ze sprawą Jedwabnego należy zrobić ekskumacje jak najszybciej. Leży to w interesie naszym i żydów. To nie jest fair, że oskarża się nas o zbrodnie i jednosześnie nie chce się sprawdzić dowodów.

  3. Artur mówi

   Żydzi boją się prawdy jak diabeł święconej wody.

  4. cypisek mówi

   Cóż to jest prawda.(-) Piłat.

  5. Rt2d2 mówi

   Żydzi na Jedwabnym i podobnych rzeczach zbudowali biznes holokaustu
   i wyjawienie prawdy zniszczyłoby podstawy historii zydow. Brak ekshumacji daje możliwość utrzymania antypolskiej narracji poprzez Izrael i innych antypolaków typu Gross.

  6. Trer mówi

   Przecież to proste, bo tam nie ma tego, co Żydzi nam wmawiaja i mleko się wyleje… Tyle w temacie. A Daniels może się rządzić u siebie. Tu jest Polska a nie Polin i byle jaki sierżant z Izraela nie będzie nam rozkazywac. NIGDY!

 2. Mario mówi

  Nie chcą żeby wyszła prawda . Powinien być zakaz mówienia , przypisywanie tego mordu Polakom dopóki nie będzie dowodów.

 3. Andy.Strong mówi

  Jedwabne… Einsatzkommando z Pułtuska…
  „Prowokacja kielecka”…nadzorowana przez sowieckiego majora NKWD Michaila Aleksandrowica Diomina – głównego organizatora kieleckiej zbrodni… ten „pogrom” spowodował, że w Norynberdze nie podjęto „sprawy MORDU KATYŃSKIEGO”’… sprawa miała być rozpatrywana następnego dnia… z powodu tzw. pogromu… NIGDY DO TEJ SPRAWY NIE POWRÓCONO!!!

 4. Jerzy mówi

  A co to ten Daniels tak się zasłania Karolem z Wadowic,
  występującym pod pseudonimem artystycznym Jan Paweł drugi?

 5. Jarek mówi

  Jak się żydom nie podobba to won z Polski. Żaden gospodarz nie potrzebuje gościa co mu swoje porządki w domu chce wprowadzić

  1. Robert B. mówi

   Żyd ma ci się wynieść? Pasożyt? Dla niego najgorsze prześladowanie lepsze od życia na własny rachunek.

 6. luka mówi

  Jak sie nie podoba dla p danielsa to niech wraca skad przybyl, nikt nie bedzie mowil o zakazie ekshumacji w Jedwabnem , a to ze ludnosc zydowska cierpiala podczas II WS jest oczywiste tak samo cierpial polski narod i to jescze bardziej bod grozba ze strony niemcow za udzielanie pomocy zydom. ciekawe dlaczego pan daniels sie pokazal ostatnio w Polsce czyzby aby kontrolowac wszystko co sie dzieje w Polsce ?

 7. Jacek Majewski mówi

  Początkowo w Jedwabnem w miejscu spalonej stodoły był pomnik (kamień z napisem), ze w tym miejscu hitlerowcy z SS zamordowali Polaków pochodzenia żydowskiego. Po jakim czasie ten pomnik zniknął a w jego miejscu postawiono pomnik, gdzie nie ma już nic o sprawcach tamtego mordu.
  Ta sprawa nie jest wyjaśniona, ludzie niewiele chcieli o tym mówić, ale większość wskazywała na inspiracje hitlerowców, były też relacje o pomocy w zbrodni miejscowych. Polska była pod okupacją, ludzie robili różne straszne rzeczy, czesto pod wpływem strachu, grożby, czasmi też w celach uzyskania korzyści. Jak było w Jedwabnem tego nie wiemy … i napewno nie wie też Pan Gross…. o stosunkach polsko-żydowskich trzeba rozmawiać, wszyscy mamy swoje grzechy, ale nie można tego odnosić do państwa polskiego, które było pod okupacją i do narodu polskiego w rozumieniu zbiorowości i powszechności….. były to grzechy poszczególnych Polaków i poszczególnych Żydów.

 8. Ansuz mówi

  o jakich dobrych relacjach mowa? Jakie są każdy widzi więc nie ma co pierdzielić trzeba oczyścić tych którzy są oczerniani. A co do JP2 to on sobie świetnie bez was poradzi.Szkoda ze do tej pory nie byliście tak troskliwi..

 9. Hammurabi mówi

  Absurd w sprawie Jedwabnego goni absurd i absurdem pogania! Pomimo dziesiątków lat od zakończenia wojny, pomimo wszystkich deklaracji wciąż jesteśmy ubezwłasnowolnieni. Temu żydowskiemu arogantowi, wciąż wydaje się, że te „40 milionów osób” będzie się choć przez chwilę zastanawiało, czy o cokolwiek pytać Izrael, jakiegoś żydowskiego rabina, czy w końcu „pana” Danielsa”? Nie chcę być niegrzeczny i nie napiszę, gdzie owe 40 milionów będzie miało mityczne „cierpienia” żydowskich duszyczek! Polska powoli się budzi. Dzięki sprzedajnym kreaturom zakamuflowanym we władzach zamordyzm i drańskie oszustwa uchodziły zdrajcom na sucho. Do dziś. Fali społecznego oburzenia „pan” Daniels nie zatrzyma. Ekshumacja w Jedwabnem odbędzie się. To tylko kwestia czasu, bo zrozumienie pośród Polaków, że jest niezbędna rośnie w postępie geometrycznym. Mało tego. Rośnie również świadomość zbrodni dokonywanych przez Żydów na narodzie polskim. Tego, że siła sprawczą dziesiątków tysięcy ofiar byli właśnie Żydzi, już „pan” Daniels nie zakrzyczy. Historia uczy, że kiedy władze nie stają na wysokości zadania, lud potrafi upomnieć się o własne prawa. Przynajmniej kiedyś potrafił… A wówczas, nie ma siły która by go powstrzymać mogła. Dlatego żywię nadzieję, że prawa strona sceny politycznej w Polsce, będzie musiała przyjąć do wiadomości nadejście nowej siły, opartej na umiłowaniu ojczyzny, honorze i odwadze.

 10. Norbert mówi

  Ja nazywam gO pAN chuj.owa whisky.
  Litery zmieniłem dla umniejszenia i tak braku godności.
  Skąd wzięła się ta kreatura???
  Ja pier.dolę, a ci z żonndu gom słuhajom!!!
  Bo to nie są goje!!! tylko ży…
  CWP

  1. Norbert mówi

   W kwestii uzupełnienia.
   Gdy premier morawiecki był na jakimś spotkaniu ze starszymi ludźmi gdzieś tam, to przerwali dyskusję z komentatorami (publicystami, swoją drogą bardzo ciekawy dyskurs), rezydent juda (duda) w jakimś miasteczku to samo, ALE jak było przekazanie not identyfikacyjnych rodzinom Ofiar totalitaryzmu komunistycznego, to rozmowy z cwelebrytom nie przerwano (pAN cHUJWA wHISKY)!!! Na portalu ponoć niezależna było już prawie 5 minut transmisji (Oglądałem w internecie i jednocześnie czekałem na tvpis, cały czas na wizji), gdy tvpis raczył retransmitować Tę Wspaniałą Uroczystość!!! Po czym zrobili skok między wypowiedziami oficjeli (juda Szarek) i było kilkanaście sekund!!! CWP

 11. goj mówi

  „To jest sprzeczne z prawem żydowskim”
  Od kiedy w Polsce obowiązuje prawo żydowskie?

  „żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie”
  To żydowskie dusze po śmierci siedzą w trumnach?

 12. Robert B. mówi

  Kiedy polski wywiad zajmie się tym wrogiem? Tym agentem Amanu?

 13. KarPa mówi

  Ani ten Daniels Ani Weiss nie są przyjaciółmi to sprytne bestie. A swoją drogą moźe ktoś mógłby zrobić jakąś petycję o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem, bo to rzeczywiście dziwne trzeba to wymóc na rządzących czy IPN. Ktoś ma pomysł jak to zrobić

 14. KarPa mówi

  Po co ten Daniels tu siedzi w Polsce? Będzie pilnować żeby Polska wypłacił odszkodowania żydom

 15. tromba mówi

  Polacy ,dopuki niewyrzuczicze ty talmudowcow,raz i na zawsze,doputy,bendom problemy,s tym zaklamanym plemioniem…

 16. Alfonsominet mówi

  I o to chodzi , walczmy ich metodami, bez żadnych zahamowań ! Tak ich zaganiać w kozi róg z Palestyną i Jedwabnem ,żeby się tłumaczyli, a wiadomo winny się tłumaczy !

 17. AToCiNovina mówi

  Jak wszystkie zwierzątka w tym i ten prosiaczek wzioł puścił bąka, no i on ten bąk się teraz błąka.

 18. Mirka mówi

  Już od początku ten Daniels wygladał mi na agenta służb specjalnych widać gołym okiem , że ma tu misję do spełnienia.

 19. Kris mówi

  Daniels wypier…j z Polski! Nie interesują nas twoje wypociny intelektualne.

 20. agata mówi

  Mr Daniels you are not our friend you are here for on a mission send by Israel and please allow us to do things in our own country. We don’t need your advice.

 21. Zdzisław mówi

  Głoszenie dziś prawdy to antysemityzm , bo jest antysemicka!

 22. Zdzisław mówi

  Jedwabne to zasłona przybytku oszczerstw i trzeba ja rozerwać. Najlepiej poprosić zagranicznych prokuratorów np, ze Szwajcarii o ponowne zbadanie spreparowanych dowodów.

 23. Artur mówi

  W Jedwabnem i nie tylko tak, Zydzi po 1939 donosili do NKWD na Polakow, a NKWD wywozilo na Syberie, Zydzi w ten sposob przejmowali polskie majatki. Trzeba zaczac glosno mowic jak to Zydzi witali bolszewicka armie kwiatami i wodka, i donosili do NKWD kogo wywiezc na Syberie

 24. antoni.kepka mówi

  właśnie, po obejrzeniu filmu dokumentalnego w spawie JEdwabnego (TV Republika, sobota 3.02), i nie tylko, trzeba żądać, by zakończono tą rozgrzebaną, nie wykończoną kwestię spotną i oby to stalo sie dla dobra obydwóch nacji.

 25. epi mówi

  Dlaczego Polska tłumaczy się z czegokolwiek?
  1.Nie Polska rozpętała 2-ą wojnę światową
  2.Polska była ofiarą i jej obywatele bez znaczenia na wyznanie
  3.Polska była podbita i obowiązywało prawo agresora (dot.m.in.pomocy żydom)
  4.Nie było prawa ani obowiązku pomagania Żydom ,Polacy ,którzy to robili ,to wbrew prawu,logice,z serca,ryzykując życiem
  5.Nie Polacy utworzyli,budowali getta,obozy i administrowali nimi tylko Niemcy lub przymuszeni przez nich
  6.Nikt nie ma prawa pytać ilu żydów Polacy uratowali,ilu nie uratowali,nikt nie policzył ile ratujących zginęło,bo to Żydów nie interesuje,ilu Żydów w jakikolwiek sposób z narażeniem się pomogło ,,Nieżydom”
  7.Ilu Żydów sprzeniewierzyło się wobec Żydów.
  NIE MAMY OBOWIĄZKU ZA COKOLWIEK SIĘ TŁUMACZYĆ ŻYDOM,ŚWIATU,ANI WSTYDZIĆ SIĘ ZA SWOICH PRZODKÓW.DZIWI,ŻE TO NIE SĄ SPRAWY NIEMIECKO ŻYDOWSKIE.ŻYDOM CHODZI O REPARACJE OD POLAKÓW,BO OD NIEMCÓW WYCIĄGNĘLI.

 26. michał mówi

  Daniels komandos z Mosadu przysłany na ciężkie czasy – czasy wojenne – do pilnowania tubylców co by nie fikali. W normalnym samostanowiącym się państwie po takiej wypowiedzi człowieka by natychmiast wezwano do opuszczenia kraju.

 27. Komes mówi

  Jojne Daniels to taki sam „przyjaciel Polski” jak Szewach Weiss, którego dwulicowość wspaniale obnażył Grzegorz Braun w programie Ring u Marcina Roli (zapis dostępny na YT). Ziemkiewicz ostatnio opowiada coraz większe bzdury ale postulat wznowienia ekshumacji w Jedwabnym jest bardzo sensowny. Wystarczy zadać sobie pytanie DLACZEGO żydzi bronią się przed tym jak diabeł przed święconą wodą? I już mamy odpowiedź. Argument religijny jest nie do obrony, gdyż np. w USA deweloperzy przenoszą całe cmentarze żydowskie w inne miejsce z placów budowy i nie ma żadnego aj waj, tylko geszeft… Więc spokojnie można.

 28. Katarzyna mówi

  ROSTOWANIE zaklamań i powiązań polskiej historii z żydami wymaga głębokich rozliczeń.

  1.Jedwabne to jedna sprawa do wyjaśnienia.

  2. Pogrom w Kielcach to druga ważna do upublicznienia – akcja wywołana i przeprowadzona przez ówczesną polską obsadzoną żydami z ZSRR bezpieką.

  3. Kierownictwo KL Auschwitz_B. Jakim prawem nie zaprasza się do udziału w uroczystościach dzieci i rodziny sławetnego rotmistrza Pileckiego

  4 Jakim prawem i kto podejmuje decyzje uniemożliwiające uczestnictwo w rocznicach wyzwolenia niemieckich KL NA TERENIE Rzeczpospolitej , reprezentantów Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar niemieckich Obozów Koncentracyjnych.

  5.Jakim prawem ? Kto wydaje tak kontrowersyjnie jednostronne dyspozycje,czy ofiary te są mnie ważne od ofiar żydowskiego pochodzenia?????

  6. Prosze się zastanowić drodzy publicyści i wyjasnić te kwestie oraz przeanalizować cała historię holokaustu na żydach. Żydzi zawłaszczyli sobie nie tylko nasze wspólne miejsca pamięci z II wojny światowej. Oni prowadzą przez 70 lat akcję by zawlaszczyć naszą wspólną tragedię i wywieśc nas – po żydowsku w pole…

  Żydzi… Prowadzą w świecie od 70 lat antypolską narrację dot. eksterminacji żydów na terenie Polski.

  Holokaust to był i jak dotąd nadal jest żydowski gescheft

  Nie ważne są ofiary ani los żyjących, ważny jest żydowski interes wypromowany na trupach. Każda ingerencja ,nawet najmniejsza spotyka się ze wściekłym atakiem na Polske bo Żydzi czują wtedy zagrożenie swojego interesu.

  Zasłonili Polakom oczy,uśpili czujność swoją akcją „sprawiedliwy wśród..” a sami wypromowali się w Polsce na jedyną nację pokrzywdzoną – przez Niemców zawłaszczając wszystko i żerując na naszej wrażliwości

  a na potrzeby świata wypromowali się na pokrzywdzonych przez Polaków !!! Wspierają wszystkich plujących na Polskę,również swoich ziomków rozrzuconych świecie . To podłość ale taki jest interes żydowski…

  Prezydent RP zdradza swoją religię i pali w Pałacu Prezydenckim ichnie chanuki a rząd RP zaślepiony ich sympatią – dał im w ostatnim czasie 100 mln na renowację ich cmentarza w Warszawie – to dopiero kolejny ubity interes na naiwności Polaków.

  W zanadrzu mają kolejny – żądania odszkodowań za mienie po tych żydach,którzy żyli nad Wisłą… To bandytyzm!

  Zajmijcie sie tym drodzy publicyści! Nie pozwólcie by żydowski gescheft nie pogrzebał raz na zawsze narodu polskiego !!!! Tu jest POLSKA a nie kraina dla żydów!!!*

 29. Beni mówi

  Rodacy dokad bedziemy tak traktowani przez pejsatych we wlasnym kraju?To jest bardzo wredny narod ktory panuje nad swiatem zniewalajac w kazdej dziedzinie.To jest niewolnictwo i okupacja itd

 30. Tomasz mówi

  Wg żydowskiego prawa (Halacha) szczątki wyznawców religii mojżeszowej powinny spocząć na cmentarzu (kirkucie) lub w Izraelu. Pan Daniels bez wątpienia nie ma na myśli spokoju zamordowanych Żydów, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze (czyt roszczenia)

 31. Piotr mówi

  Zydzi rozpoczeli nagonke na Polske z wiadomych przyczyn ( chodzi o pieniadze). Zydzi zniszczyli wszelkie relacje miedzy Polska a Izraelem niech wiec sie odczepa i nie wymyslaja rozne preteksty. Prawda musi byc odkryta i klamstwo wyjasnione. Jedwabne jest w Polsce i obowiazuje polskie prawo , a nie prawo Izraela tym bardziej , ze jest masa dokumentow i wyrokow , ktore zaprzeczaja zydowskiej interpretacji tego co stalo sie w Jedwabnem.

 32. Janusz I mówi

  Jakim prawem i kto ma interes w Polsce, żeby się u nas panoszył?

 33. Elżbieta mówi

  „Pilnujmy urn wyborczych” -cytuję mądre słowa mądrej kobiety .To jest nasz ratunek.

 34. marek.k. mówi

  Mam pytania do tego Pana:
  1. Na terytorium jakiego państwa leży Jedwabne?
  2. Obywatele którego państwa leża w tych grobach?
  3. Czy obywatele polscy mają coś do powiedzenia w sprawie muru pomiędzy Izraelem a Palestyną?
  4. Kto wybiera polski Parlament – obywatele polscy, czy żydzi?

 35. Janwid. mówi

  Jako przypomnienie.
  # 12319
  …Trumny…
  Szeregowcy i kaprale
  Od swoich przedstawicieli
  Żądają Jedwabnych oraz
  Smoleńskich trumien
  Rozlutowania.
  Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.
  Polskiego oraz Błękitnego.
  Dec. 03/2019.

  https://wprawo.pl/2018/02/03/jonny-daniels-atakuje-rafala-ziemkiewicza-apel-o-wznowienie-ekshumacji-jedwabnem/?fbclid=IwAR323mxNfxnJAS1MS3_f0ywP6fWo756cPGzLkip_z6u3I3Jr4PlTgjgSeDw

  # 2748€
  …Analogia…
  Analogia do tego,
  Że Bracia Żydzi boją się podobnie
  Jak Bracia Rosjanie w sparwie Smoleńska
  Co sie stanie gdy nastapi
  Kart sprawdzanie.
  Autor Janwid.March.20/2019
  Jako przypomnienie.
  # 1690
  ….Sen czy nie sen?…
  Gdy o zaspawanych trumnach usłyszałem
  To w nocy taki sen miałem, że z boku stałem.
  Z boku stałem i widziałm jak batalion Zośka i Parasol
  Ziemię wykopuje i pod sąsiedni grób się podkopuje.
  Nastepnie tunelem trumnę wyciaga i inną wciąga.
  Pytam się we śnie co robicie oni odpowiedzieli,
  Dziwne masz pytanie przecież trzeba wyjaśnić
  Wszelkie antagonizmy i posądzenia łącznie z zamachem.
  Zamachem,
  Który jest dzisiaj tak pewny jak pewne jest to,
  Że „Parasolka to nie spadochron” a wybijanie szyb
  W samolocie to wystarczający powód
  Do trumien otwierania i niepewności sprawdzania.
  Z góry Prezydenci Nas wysłali, bo zobaczyli,
  Że obecnie chyba taktycznie wiekszość pospolita
  Jest tak wystraszona, że podwinęla ogona
  I całą sprawę bratnim braciom oddała
  Tak jak, by swojego rozumu nie miała.
  Sen na tym się urywa niespodziewanie
  Obudziłem się cały spocony i bardzo zdziwiony.
  Zdziwiony tym, że obłocone buty miałem,
  Pomyślałem może to nie sen lecz jawa wymyślona,
  Która się może kiedyś jako marzenie dokona.
  Autor Janwid.2013.
  ///.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.