Poseł Święcicki ogłasza, że Polacy mordowali Żydów. Takie są skutki przerwania ekshumacji w Jedwabnem! [WIDEO]

fot. twitter
26

– Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci – oświadczył poseł Marcin Święcicki (PO) podczas wczorajszej rozmowy w Polsat News na temat nowelizacji ustawy o IPN. – Weźmy na przykład Jedwabne, takich miejscowości było kilkadziesiąt, w których Polacy w taki bardziej zbiorowy sposób mordowali.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Taki jest efekt wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem. Takie jest pokłosie pójścia na rękę środowiskom żydowskim, które domagały się wstrzymania ekshumacji, gdy wśród kości ofiar znaleziono naboje, co jednoznacznie wskazuje na sprawstwo niemieckie. Przeprowadzenie ekshumacji groziło zdemaskowaniem kłamstwa Jana T. Grossa służącego szkalowaniu Polski i Polaków. A ponieważ ekshumację przerwano, kłamstwo jedwabieńskie ma się doskonale.

Przypominamy, że od kwietnia 2017 roku w Ministerstwie Sprawiedliwości leży wniosek podpisany przez dr Ewę Kurek i ponad 12 tysięcy obywateli, którzy domagają się wznowienia ekshumacji. Wniosek jest odsyłany od Annasza do Kajfasza. Długo jeszcze będzie trwała ta zabawa w ciuciubabkę?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Jak on nie ma katolickiego sumienia, to mówi tylko to co mu się lepiej opłaca. Jak będzie kłamał na korzyść eskimosów, to może dostanie nagrodę a na pewno nic złego mu się nie stanie. Jak będzie gadał przeciw Polakom na pewno nagroda będzie, a nic złego go nie spotka.

 2. Normalny mówi

  Użyta przez byłego aktywistę Unii Wolności – Święcickiego forma osobowa ” my ” we zwrocie wskazuje chyba na jakąś formę odpowiedzialności a nawet sprawstwa. Co wiemy o jego rodzicach i innych bliskich krewnych, jakie było ich pochodzenie ? Wiadomo powszechnie, że ma teścia rabina. Polaków interesuje zdecydowanie bardziej inne fundamentalne zagadnienie : Kiedy żydostwo zacznie tłumaczyć się i płacić za masowe mordy ich rodaków dokonane na olbrzymią skalę na narodzie polskim ?!
  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 )

  1. wale_was_jebane_oszołomy mówi

   lecz się porąbie….

  2. Normalny mówi

   Spadaj lucyferianinie ! Prawda kole w diabelskie ślipia !

 3. Ania mówi

  Za te bezpodstawne skandaliczne słowa powinna zająć się Święcickim momentalnie nowo powstała Komisja do ścigania przestępstw na narodzie polskim, a także powinien zostać pozbawiony mandatu posła !!!!!

  1. Gosia mówi

   Dokladnie

 4. Robert B. mówi

  „Mordowaliśmy Żydów”… Zauważcie, że celem „mitu holokaustu” jest umieszczanie żydostwa zawsze w pozycji dopełnienia bliższego. Jak „mordować”, to „Żydów”. Odwrotny stosunek się w głowie nie mieści, że to „Żydzi mordowali”, bo to ANTYSEMITYZM, który… prowadzi do takiej zatwierdzonej świętymi pieczęciami świętości, jaką jest święty, bo żydowski, holokaust. Chyba tego nie chcecie? Jeżeli nie zrzucimy z nas tego jarzma, tego jarzma mitu holokaustu, to żydostwo zawsze nas będzie wyprzedzać o krok. Nie widzę powodu, by się przed nimi tak tłumaczyć w odniesieniu do wojny, w której zginęło ok. 60 milionów ludzi, a już szczególnie w kontekście ludobójstwa „komunistycznego” (ok. 100 milionów ofiar) wymyślonego, sfinansowanego i realizowanego głównie przed „nadreprezentację” żydowską. I tak się zaczynam zastanawiać, czy tu nie ma jakiegoś związku przyczynowo-skutkowego…

 5. mm mówi

  Czy ten Pan nie jest Ukraińcem? I lobbystą obecnej ideologicznie zmotywowanej Ukrainy w Sejmie?
  Jeśli tak, to wszystko jasne.

 6. Zbulwersowany mówi

  Typowy żydowski fałszerz historii !

 7. Spostrzegawczy mówi

  Z podanej informacji wynika, że obecny poseł RP przyznał się publicznie do mordowania. Gdzie prokuratura ? Gdzie policja ? Ani chwili dłużej na wolności !

 8. Hammurabi mówi

  Święcicki zapewne mówi o swojej rodzinie. W mojej, nikt nigdy nikogo nie zamordował i na nikogo nie donosił.
  Jednak przeszłość tego człowieka (?) wiele tłumaczy! Według „Wikipedii”:
  Aktywista ZMS, członek PZPR, w której był członkiem egzekutywy OOP, członek KC PZPR, sekretarz KC! W latach 1965–1972 działał w Klubie Inteligencji Katolickiej!
  Nie mógł więc nie zostać posłem sejmu kontraktowego, tym bardziej, że miał poparcie… Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”!
  Zajmował stanowisko prezydenta m.st. Warszawy, pozostając w ramach koalicji samorządowej Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Wolności i Samorządności. Po zakończeniu kadencji do 2002 zasiadał w Radzie m.st. Warszawy.
  Działał w Unii Demokratycznej, później w Unii Wolności i w Partii Demokratycznej – demokraci.pl, której od 2006 do 2007 był wiceprzewodniczącym. Bez powodzenia kandydował do Sejmu w wyborach w 2001 i 2005, a w 2004 do Parlamentu Europejskiego.
  W wyborach samorządowych w 2006 został wybrany na radnego sejmiku mazowieckiego z listy Lewicy i Demokratów.
  W 2009 wstąpił do klubu radnych Platformy Obywatelskiej w sejmiku mazowieckim. W wyborach samorządowych w 2010 uzyskał reelekcję do sejmiku z listy PO w tym samym roku powierzono mu funkcję koordynatora grupy polskich ekspertów ds. reformy samorządowej na Ukrainie. W 2015 objął stanowisko przewodniczącego sejmowej podkomisji nadzwyczajnej do spraw realizacji ustaw o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. W wyborach w tym samym roku z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję (dostał 8329 głosów)
  Człowiek bez kręgosłupa moralnego i tyle! I pomyśleć, że od takich ja on tak wiele zależy…

 9. Andzia mówi

  Najlepszą forma obrony jest atak. To Żydzi wymordowywali całe wioski Polaków (Koniuchy, Nabiboki i inne). W Koniuchach samych zamordowali 500osób. Może pora od nich zażądać zadośćuczynienia. A kto wodził rej w komunistycznym aparacie terroru? Mordowali najlepszych Polaków.

  1. Teresa mówi

   Nie wolno,bo to antysemityzm.Wszelkie oskarżenia rzucane,szczegolne te prawdziwe,to już podpada pod paragraf.A poza tym tylko Żydzi są ludźmi,goje ludźmi nie są ,są jak bydło czy robactwo,bo nie mają neszana czyli pierwiastka boskiego.Tylko Żydzi go posiadają.Elohim(czytaj Lucyfer) oddał gojów w ręce Żydów i oni mogą mordować,a każdy kto im się przeciwstawi to antysemita

 10. Mario mówi

  Nikt niema takich dobrych informacji jak święty to już wiadomo kto i czyja rodzina mordowała

 11. Jarek mówi

  Pan poseł miał pewnie trudne dzieciństwo i ciężkie zabawki więc dlatego ma kłopoty z myśleniem

 12. Jowita mówi

  Poseł Święcicki to jest ruski agent. Razem z Markiem Dukaczewskim wspierają antypolską fundację „Otwarty Dialog”.

 13. goj mówi

  Wsadzić do więzienia, i dożywotnio zakazać wyjazdu z kraju. Taka menda już ma pewnie zakupiony dom na Karaibach za te antypolskie wypowiedzi. Niech zdycha w Polsce, w kraju, na który pluje!

 14. Norbert mówi

  Chciałbym ze święcickim w klatce stanąć!!!
  Żeby mi nie spierdolił!
  Fajnie by było ! Aaaaaaaaaaaach te marzenia?
  CWP

  1. Hammurabi mówi

   I co? Jak byś się potem domył? Nie tędy droga! Staraj się raczej, by kreatury tego typu, nie miały szans na kolejne kadencje. Patrz na kogo głosujesz i informuj innych. A przede wszystkim czytaj i poszerzaj wiedzę o tym, co już było, by nie wróciło.

 15. KarPa mówi

  Święcicki to kanalia więc moźe mordował żydów skoro mówi to z takim przekonaniem służby powinny to sprawdzić

 16. Zdzisław mówi

  Przypomina zgreda z Muppet Show, polityczny i moralny bankrut z PO, aż żal patrzeć ze względu na dupościsk

 17. Teresa mówi

  Zięć Żyda Szyra musi im usługiwać i tańczyć jak mu zagrają,Zresztą Święcicki zawsze wiedzial jak być u żłobu,Najpierw PZPR,potem SLD,teraz PO,a jak trafi się okazja to zapisze się do PIS

 18. Mirka mówi

  Święcicki mówiąc ,, mordowaliśmy” zapewne miał na myśli swoją rodzinę. Panie Święcicki proszę iść do spowiedzi nie wiem ilu żydów zamordowała pańska rodzina ,ale po odpowiedniej pokucie może Pan Bóg zlituje się nad rodziną Święcickich.

 19. Janusz I mówi

  Nie wierzę, żeby Pan Bóg chciałby mieć coś wspólnego z Sekretarzem KC PZPR..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.