Jacek Międlar dla CE Polska o banderowskim Tarnopolu, żydowskiej „tradycji” tj. ataku na dr. Greniucha, Marcu ’68 i kandydaturze Brauna na prezydenta Rzeszowa [WIDEO]

Jacek Międlar dla CE Polska / Fot. YouTube
19

Jacek Międlar po raz kolejny był gościem Rafała Mossakowskiego z Centrum Edukacyjnego „Polska”. Jednym z tematów rozmowy było nadanie imienia Romana Szuchewycza Stadionowi Miejskiemu w Tarnopolu. Szuchewycza – głównodowodzącego Ukraińskiej Powstańczej Armii, która dokonała ludobójstwa na Polakach. Przed objęciem dowództwa UPA w 1943 roku Szuchewycz służył jako oficer w utworzonym przez Niemców batalionie „Nachtigall”, który brał udział w pogromie na Żydach we Lwowie (1941). W 1942 roku służył w szeregach podległej SS policji pacyfikującej wioski na Białorusi. Był dowódcą bandytów UPA, którzy w czasie II wojny światowej przeprowadzili na Polakach ludobójstwo. Imali się najbardziej bestialskich metod zabijania polskich cywilów. Historycy wymieniają aż 362 sposoby. Oto niektóre z nich: wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy, pieczenie żywcem w piecu chlebowym, obcinanie głowy kosą. Niektóre z tych metod wymieniają świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, z którymi Jacek Międlar regularnie się spotyka w ramach autorskiego projektu „Spotkanie ze Świadkiem Rzezi Wołyńskiej”.

Kolejnym tematem rozmowy był żydowski atak na dr. Tomasza Greniucha, który do niedawna kierował wrocławskim oddziałem IPN. Jacek Międlar wyjaśnił tę sprawę w oparciu o wydarzenia historyczne, które opisał w swojej najnowszej książce „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach” (DOSTĘPNA TUTAJ). Wyjaśnił, że żydowski atak na IPN wynika z żydowskiej „tradycji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rozmawiano także o kandydaturze Grzegorza Brauna na prezydenta Rzeszowa, z którego pochodzi Jacek Międlar i o rzekomym wypędzeniu „żydowskiej elity” w latach 1968-1969, w istocie będącym ratunkiem dla wielu żydokomunistycznych bandytów.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu:

Zobacz także:

„Wszystkich powiązali i rąbali jeden po drugim. Ukraińcy krzyczeli: Lachów rżnąć.” Wspomnienia Marianny Malinowskiej – świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. internet mówi

  T. Greniuch: Nigdy nie byłe nazistą, za nieodpowiedzialny gest sprzed kilkunastu laty jeszcze raz przepraszam. – T. Greniuch to głupiec i błazen.

  1. Boguslaw mówi

   Dlaczego!?
   Byc moze, calkiem niepotrzebnie przepraszal, bo i na prawde nie mial za co”
   Ale, jakbys wysluchal jego wiedzy i oddania dla Polski, natychmiast zmienilbys twoje powierzchowne zdanie na ten temat!
   Taki super czlowiek, w moim rozumieniu, moze sobie na wszystko pozwolic! Za swoje serce, oddanie dla Ojczyzny i podziw dla bohaterow Polski, moze sobie robic, co tylko chce!
   A wszyskim skurwysynom, ktorzy szukaja w Panu Greniuchowi jakichs bledow, natychmiast wypierdalac z Polski!
   Pan Greniuch powinien natychmiast objac odebrany mu perfidnie urzad, wbrew kurewskim kanaliom, ktorym sie to nie podobalo, a ktorzy Panu Greniuchowi, nie godni sa, mu dupy wylizac!
   Satanistyczne, bestialskie, sanhedrynowe gowna!

  2. Matka mówi

   Nie miał za co? Hajlowanie, swastyki, SS?

   Boguś, ty jebana kurwo banderowska, won z Polski na Ukrainę! Hajluj dalej, ścierwo, z banderowcami.

  3. z-k mówi

   Ty też z żydowskiej bojówki na tym portalu?. Dr Greniuchowi możecie trawnik strzyc i psa na spacer wyprowadzać jeśli się zgodzi.

  4. Boguslaw mówi

   Ale chyba nie na mnie sie zloscisz, co!?
   Wyglada, jakbys mnie odpowiadal!

  5. z-k mówi

   Niee!! Odpowiadam owemu „internetowi” podkomendnemu mamełe z żydobojówki dyżurującej na tym portalu. Nie pomyliłem się – przyłóż linijkę

  6. internet mówi

   gazetawarszawska.com „to nie moje!”

  7. Matka mówi

   Wiesz, Z-K, co w czasie wojny robiono z takimi volksdeutschami jak ty, czy Boguś, którzy hajlowali, chwalili SS lub się szmalcownictwem zajmowali?

 2. anonim mówi

  Dobrze Pana znowu widzieć i słyszeć Panie Międlar. Pozdrawiam.

 3. Matka mówi

  Gloryfikacją SS-manów i hajlowanie (jak to zwykle czynią banderowcy na uroczystosciachna Ukrainie) – oburzające. Gloryfikacją SS-manów i hajlowanie przez Greniucha – „żydowski spisek”.

  Weźcie wy się o gloryfikowaniu banderyzmu nie wypowiadajcie, bo się ośmieszanie.

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Zamknij mordę, parchu!

  2. Boguslaw mówi

   Jebana trujaca zmija z gwiazda dawida w swoich kurewskich syjonistycznych , bestialskich, oczach!
   ZDEPTAC RYJ!

 4. W K mówi

  Mnie niepokoi co innego. Ludzi obeznanych z prawdziwą historią Polski powinno być w Polsce wielu, więc skoro jednemu wyciągnęli sprawę z przeszłości, reszta takich spraw by nie miała i IPN na drugi dzień powinien mieć już następcę, który po polsku poprowadzi sprawy, żeby zakończyć ujadanie Żydów na poprzednika. To byłaby prawidłowa taktyka, ale widocznie takich ludzi nie ma, a to niedobrze.

  1. W K mówi

   W sensie, żeby Żydzi zatęsknili za tym, którego się pozbyli z urzędu.

 5. Aleks mówi

  Dobrze powiedziane, że nasz rząd jest słaby wobec silnych, a silny wobec słabych. Morawiecki dawno stracił poczucie rzeczywistości. Przykre. Na Ukrainie działają rosyjskie służby specjalne, stąd te wygłupy z bohaterami ludobójców z Wołynia. To ich oddala od członkostwa w Unii, a to jest na rękę Rosji Putina. Ukraińcy potrafią poniżać Polskę, ale nie potrafili obronić Krymu! Silni w gębie.

 6. mario mówi

  Żydom rządzącym naszą Ojczyzną będzie przeszkadzał każdy Polak broniący naszej tożsamości i suwerenności.Fakt ,że kiedyś tam wykonał gest.Ale gdyby za takie ”czyny” karano równomiernie to powinno się powsadzać do pierdla na długie lata i suki z marszu „kobiet” i pedałów z marszu „równości” i cały PEDAŁ- N i całą „lewicę” i długo by tak wyliczać.

 7. czarny mówi

  Teraz zaczęła się akcja pt 'Międlar SDP”, bo komuś nie spodobało się, że J. Międlar dostał się do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Już na onecie pojawił się artykuł szkalujący J.Międlara.

 8. Cyrus mówi

  Gdzie można obejrzeć ten wywiad? Na YT nie ma, tutaj nie ma, strony CE Polska też nie mogę znaleźć…..?!

 9. Boguslaw mówi

  Panie Jacku!
  Jesli Pan Greniuch nie mialby akurat co robic, moze by udostepnic MU TUTAJ mozliwosc, wypowiedzenia Jego wiedzy, doswiadczen, przemyslen i uczuc z Jego dzialalnoscia, zwiazanych!?
  Bardzo PROSZE! Na prawde byloby spore wzbogacenie Pana strony!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.